Keystone logo
New Brunswick Bible Institute

New Brunswick Bible Institute

New Brunswick Bible Institute

مقدمه

New Brunswick Bible Institute در پاییز سال 1944 تاسیس شد. روحانی جان پارشوئر و گروهی از مردان مسیحی نیاز به مدرسه ای با محوریت کتاب مقدس را دیدند که در آن مردان و زنان جوان آموزش صحیح در کلام خدا را ببینند و به آنجا اعزام شوند. بشارت دادن. آقای کلیتون ب. کلارک به عنوان رئیس هیئت مدیره منصوب شد. این مدرسه در یک خانه مزرعه ای در منطقه Rosedale نه چندان دور از هارتلند ، نیوبرانزویک افتتاح شد.

در حالی که ثبت نام در آن سال اول کم بود (ده دانشجو) ، نعمت پروردگار بسیار مشهود بود. اندکی بعد ، ملک جدیدی در دهکده ویکتوریا ، نیوبرانزویک خریداری شد و یک پروژه ساختمانی ایجاد شد. در طول سالها خوابگاه ها ، کلاس های درس ، اقامتگاه کارمندان و یک مجتمع ساختمانی که دفاتر اداری ، نمازخانه ، سالن ورزشی و کلاس ها را در خود جای داده و ساخته شده است. در حال حاضر ، 24 ساختمان و یک دادگاه خانه متحرک برای دانشجویان متاهل در یک دانشگاه 100 هکتاری واقع شده است.

یک هیئت علمی و کارمند با روحیه و ذوقی کاملاً واضح خدمت به آماده سازی و آموزش صدها جوان کرده اند که اکنون با موفقیت در کارهای شبانی ، بشری و تبلیغی در سراسر جهان به عیسی مسیح خدمت می کنند.

این مدرسه از همکاری مسیحیان و کلیساهای معتقد به کتاب مقدس برخوردار است و درخواست دعا می کند تا بتواند به منشور اصلی خود ، کلام خدا ، وفادار بماند و فرد متواضعانه به خدای با وفای خود وابسته باشد.

مکان ها

  • Victoria Corner

    New Brunswick 103,2335, E7P 1C7, Victoria Corner

    سوالات