Keystone logo
Next Education Group

Next Education Group

Next Education Group

مقدمه

Next Education Group که توسط متخصصان باتجربه از شرکت‌های چندملیتی تأسیس شده است، از سال 2007 استعدادهای آماده برای صنعت را پرورش می‌دهد. پیدایش ما از درک عمیق چشم‌انداز کسب‌وکار در حال تکامل سرچشمه می‌گیرد، چشم‌اندازی که به طور فزاینده‌ای تحت تأثیر پیشرفت‌های سریع فناوری قرار می‌گیرد. NEXT با همکاری دانشگاه متروپولیتن لندن مجموعه‌ای از برنامه‌های آموزشی تخصصی در مقاطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و اجرایی را که هر کدام متناسب با نیازهای منحصربه‌فرد صنایع مختلف طراحی شده‌اند، به دقت ایجاد کرده است.

در NEXT، ما از سرعت بی‌امان تغییرات در دنیای حرفه‌ای، به‌ویژه تغییرات ناشی از نوآوری‌های تکنولوژیکی، آگاه هستیم. این درک زیربنای رویکرد ما به آموزش است. ما دوره‌های کارشناسی ارشد ویژه صنعت را ارائه می‌دهیم که به‌طور دقیق طراحی شده‌اند تا از شایستگی‌های پویا مورد نیاز در هر زمینه مطلع شوند.

برنامه های ما فقط در مورد انتقال دانش نیست. آنها در مورد اطمینان از باقی ماندن مدیران و رهبران در لبه برش حوزه مربوطه خود هستند. NEXT با توجه به زمان‌بندی‌های سخت مدیران فعال، متعهد به ارائه آموزش در سطح کارشناسی ارشد است که هم قابل مدیریت و هم غنی‌کننده باشد. برنامه‌های ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که انعطاف‌پذیری، ارائه برنامه‌های زمانی مناسب و پشتیبانی ارزیابی قوی ارائه می‌دهند. این رویکرد تضمین می کند که پیشنهادات آموزشی ما نه تنها در دسترس و مقرون به صرفه است، بلکه یک سفر لذت بخش از رشد حرفه ای و توسعه شخصی است.

چه اتفاقی می افتد؟

آینده در مورد افراد باهوش است. این در مورد توانایی و مرتبط بودن شما در زمان های تغییر است. همانطور که محصولات دارای تاریخ انقضا هستند، دانش، مهارت ها و قابلیت های شما نیز دارای تاریخ انقضا هستند. این بدان معنی است که شما باید دائماً خود را با مدارک یا برنامه های توسعه مهارت ارتقا دهید و دوباره مهارت دهید.

شرکت‌های دولتی و خصوصی باید برای ارتقای مهارت و مهارت‌های مجدد سرمایه‌های انسانی خود سرمایه‌گذاری کنند تا در صنایع خود پیشرو باشند. محیط VUCA، فناوری‌های در حال تغییر، ترجیحات مشتری و انتظارات کارکنان به طور مداوم شرکت‌ها را تحت فشار قرار می‌دهد تا در سال‌های آینده با سرعتی سریع تغییر کنند. این بدان معناست که شرکت‌ها باید با مداخلات هدفمندی که شایستگی‌های خاص را مورد توجه قرار می‌دهند، کارمندان را ارتقا دهند و مهارت‌های بیشتری کسب کنند.

پیشنهاد ما

در NEXT ما به "تغییر زندگی، تغییر سازمان ها" اعتقاد داریم. ما در آموزش بزرگسالان و ارتقاء مهارت و مهارت مجدد مدیران شرکت ها تخصص داریم تا آنها را با زمان های تغییر مرتبط نگه داریم.

NEXT چندین کارشناسی ارشد را با تخصص در صنعت با هدف قرار دادن رهبران شرکت ارائه می دهد. اینها شامل مدیریت کسب و کار، زنجیره تامین، تحول دیجیتال، مدیریت تغییر، مدیریت پروژه، روانشناسی کسب و کار، مدیریت حمل و نقل هوایی، روابط بین‌الملل، رویدادها - اوقات فراغت و گردشگری، و مدیریت لوکس می‌شوند. NEXT متخصصان صنعت را به عنوان هیئت علمی گرد هم می آورد تا این دوره ها را ارائه دهند تا آنها را بسیار مرتبط با دست اندرکاران صنعت کند.

ما با دانشگاه متروپولیتن لندن، بریتانیا همکاری می کنیم تا مجموعه ای از برنامه های کارشناسی ارشد تخصصی را با هدف مدیران شرکت ها ارائه دهیم. دانشگاه متروپولیتن لندن از نظر کیفیت تدریس توسط راهنمای دانشگاه تایمز و ساندی گود تایمز در سال 2022 رتبه اول را در لندن و ششم را در بریتانیا کسب کرد.

توصیفات دانشجویی

مکان ها

  • Sharjah

    Sharjah Book Authority Building, Al Zahia Sharjah, UAE, , Sharjah

  • Dubai

    Burlington Tower, Duba, United Arab Emirates, 2602, Dubai

    سوالات