Keystone logo
Neapolis University Pafos

Neapolis University Pafos

Neapolis University Pafos

ویژگی های پردیس

زندگی در پردیس دانشگاه

زندگی در پردیس دانشگاه نیاپولیس تجربه منحصر به فردی است که دانشجویان در طول تحصیل از آن لذت می‌برند و به ساختمانی از لحظات و خاطرات باارزش منجر می‌شود که با رشد تحصیلی و اجتماعی ساکنان دانشجو تا پایان عمر باقی می‌ماند. دانشگاه نئاپولیس متعهد به ایجاد یک محیط راحت و امن است و جامعه دانشگاهی متنوع، چند زبانه و چندفرهنگی را ایجاد کرده است که به تبادل آزاد ایده ها و سبک های زندگی احترام می گذارد و آن را تقویت می کند.

موقعیت پردیس دانشگاه، امکانات و خدمات مختلف، محیطی ایده‌آل برای تشویق دانش، کار و زندگی دانشجویی ایجاد می‌کند و به هر دانشجو اجازه می‌دهد تا تجربیات خود را در طول تحصیل غنی کند.

پردیس به راحتی در قلب شهر قرار دارد و امکانات رفاهی زیادی در فاصله کمی پیاده روی دارد، مانند ایستگاه های اتوبوس، بانک ها، سواحل، بارها و رستوران ها، مرکز خرید، و کافه ها.
مسیرهای اتوبوس روزانه وجود دارد که شهر را به هم متصل می کند و به همه شهرها و فرودگاه های دیگر ارتباط برقرار می کند.

چرا پافوس

ترکیبی از گذشته تاریخی با دنیای مدرن، آب و هوای معتدل مدیترانه ای، سواحل، زیبایی طبیعی، حمل و نقل عالی آن به بیرون و همچنین تعداد خدماتی که ارائه می دهد ، پافوس را به مکانی ایده آل برای مطالعهتبدیل کرده است.

یکی از بزرگترین مزیت های تحصیل در دانشگاه نیاپولیس پافوس این است که موسسه آموزشی در قلب یکی از هیجان انگیزترین شهرهای ساحلی اروپا واقع شده است. پافوس دارای جمعیت دائمی حدود 77800 نفر است.

 • پافوس شهری پر از جوانان است که یکی از بالاترین میزان جوانان 18 تا 35 ساله را در مقایسه با سایر شهرهای قبرس دارد.
 • پافوس یک شهر مدرن اروپایی چندفرهنگی است که پذیرای مردم از سرتاسر جهان صرف نظر از منشأ قومی، اجتماعی یا مذهبی است.
 • پافوس یک سایت میراث جهانی یونسکو، به عنوان محل تلاقی مردم و ایده ها با مکان های باستان شناسی برای شهادت یک راهپیمایی بی امان 9000 ساله در تاریخ و فرهنگ.
 • پافوس به دلیل ترکیب منحصر به فرد طبیعت، تاریخ و آب و هوای معتدل مدیترانه ای، یک مقصد گردشگری بین المللی است. پروازهای مستقیم بین پافوس با شهرهای بزرگ یونان مانند آتن، پاترا، تسالونیکی و چانیا.

121839_cyprus-4135015_640.jpg

  مکان ها

  • Paphos

   2 Danais Avenue 8042 Paphos Cyprus, , Paphos

  سوالات