Keystone logo
National Chiao Tung University

National Chiao Tung University

National Chiao Tung University

مقدمه

National Chiao Tung University ( NCTU ) در ابتدا در شانگهای در سال 1896 تحت نام کالج Nanyang تاسیس شد و همان منبع از دانشگاه Jiaotong در سرزمین اصلی چین است. در سال 1958 NCTU در شهر هسینچو دوباره تاسیس شد. از آن زمان، دانشگاه پیشگویی علم و فناوری در تایوان بوده است و بنیان خوبی برای پارک علم هسینچو، دره سیلیکون تایوان گذاشته است. در طول سال، NCTU تبدیل به یکی از برجسته ترین دانشگاه های تایوان شده است. به عنوان یک مرکز برتری تحصیلی از شهرت بین المللی، آن را به سهم قابل توجهی در توسعه اطلاعات، ارتباطات و
علوم و تکنولوژی optoelectronics. نتیجه این، سهم بسیار بزرگی است که دانشگاه به توسعه اقتصادی و رونق اقتصادی آن در تایوان انجام داده است.


در طی دو سال گذشته، ما یک طرح 10 ساله را طراحی کرده ایم که بر روی جهت های جدیدی که دانشگاه باید در حال حرکت باشد، تمرکز دارد. این شامل گرفتن مدرک در ادغام زمینه های مهندسی، پزشکی و علوم زیستی برای به طور موثر توسعه فناوری های پزشکی، و در توسعه انرژی جوش با الزامات زیست محیطی، به منظور سهیم شدن بیشتر در رفاه آینده بشریت.

مأموریت NCTU


• برای پرورش نسل بعدی رهبران فناوری پیشرفته از طریق آموزش های متنوع و جامع

• برای کشف دانش جدید با امکانات پیشرفته و پژوهش های بین رشته ای

• برای رهبری در تحقیق و توسعه فن آوری نوآورانه و پیشرفتهفرهنگ نوآوری و کارآفرینی


NCTU نوآوری را تشویق می کند. این دانشگاه 339 اختراع ثبت کرده و 88 انتقال فن آوری را تنها در سال 2010 تکمیل کرده است. در واقع، اختراعات بیشتر به NCTU نسبت به هر دانشگاه دیگر در تایوان داده شده است و درآمد حاصل از صدور مجوز فناوری در NCTU بیشتر از هر کشور دیگری است. NCTU نوآوری و انکوباسیون NCTU مشاوره قانونی و مدیریتی را برای کارآفرینان جوان ارائه می دهد. دانش آموزان خلاق دائما در حال ارائه ایده های تجاری نوآورانه هستند. یکی از داستان های موفقیت، WRETCH.CC، بزرگترین وبلاگنویسی و انجمن اشتراک آنلاین عکس در تایوان است که توسط یاهو به دست آمد در سال 2007بین المللی شدن


NCTU یک پردیس به طور فزاینده بین المللی است و دانشجویان را از بیش از 60 کشور جذب کرده است. این دانشگاه همچنین به عنوان بخشی از تعهد به بین المللی سازی، همکاری های خود را با صنایع پیشرو و موسسات برجسته علمی و پژوهشی در سراسر جهان گسترش می دهد.


دفتر امور بین الملل برای ترویج روند بین المللی شدن و افزایش حضور جهانی دانشگاه تاسیس شده است . تا کنون، NCTU به حدود 300 توافقنامه همکاری بین المللی، از جمله برنامه های درجه دو، دانشگاه های خواهر و پروژه های تحقیقاتی مشترک وارد شده است. دوره های آموزش انگلیسی در تمام 9 کالج ارائه می شود، در حالی که دوره های زبان چینی برای دانشجویان بین المللی رایگان است. یکی از نمونه های همکاری بین المللی، دفتر NCTU اروپا است که در سال 2003 در دانشگاه NCTU در سوئد برای کمک به دانشجویان مبادله در اروپا بود، در حالی که دفتر آسیایی Chalmers نیز در محوطه دانشگاه NCTU برای کمک به دانش آموزان مبادلۀ خود در آسیا تاسیس شد. همانطور که دانشگاه همچنان در تلاش برای بین المللی شدن است، به طور مداوم به دنبال فرصت هایی برای همکاری و تبادل در همه زمینه ها است.

مکان ها

  • Hsinchu

    National Chiao Tung University 1001 University Road, R.O.C., 30010 , Hsinchu

    سوالات