Keystone logo
Nazarbayev University

Nazarbayev University

Nazarbayev University

مقدمه

Nazarbayev University که در شهر آستانه، قزاقستان، در آسیای مرکزی واقع شده است، یک دانشگاه تحقیقاتی با شهرت بین المللی رو به رشد است که آموزش و نوآوری را در پردیس مدرن قرن بیست و یکم ترکیب می کند. Nazarbayev University به دلیل تعهد خود برای تبدیل شدن به یک مرکز تحقیقاتی درجه یک به سرعت در سراسر جهان شناخته شده است. محققان NU در زمینه های مختلف تحقیقاتی انجام می دهند و بلندپروازانه ترین پروژه ها را عملی می کنند. تحقیقات هر ساله توسط صندوق های داخلی و خارجی حمایت می شود و در آزمایشگاه های مدرن انجام می شود.

انگلیسی زبان آموزش و تحقیق در Nazarbayev University است و سیستم های پذیرش و پیشرفت کاملاً مبتنی بر شایستگی هستند.

تا به امروز، NU بیش از 2500 اثر را در زمینه های مختلف مطالعاتی از جمله فناوری و علم منتشر کرده است. از این مطالعات، به لطف همکاری با دانشجویان و اساتید در 1100 موسسه بین المللی و 268 آزمایشگاه تحقیقاتی و آموزشی، در حال حاضر نزدیک به 12.6٪ در 10٪ از نشریات پر استناد در سراسر جهان رتبه بندی شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعهد Nazarbayev University در تحقیقات خود و عضویت در تیم ، حتماً روند پذیرش دانشگاه NU را بررسی کرده و فرصتهای مختلف تأمین اعتبار مبتنی بر شایستگی را در دسترس دانشجویان آینده قرار دهید.

133758_133722_IMG_50861.jpg

محوطه دانشگاه

NU یک پردیس دانشگاهی تحقیقاتی مدرن است که سبک زندگی راحت را در میان ساکنان ارائه می دهد. مناطق نشیمن برای همه چیز از ترتیبات زندگی انفرادی گرفته تا گروهی در دسترس هستند. انواع غذاخوری‌ها در اطراف پردیس برای کاوش آشپزی در نظر گرفته شده است، در حالی که ایمنی و امنیت از طریق کارت‌های کنترل دسترسی که دسترسی به تمام امکانات پردیس را محدود می‌کند تضمین می‌شود.

مجموعه ورزشی پیشرفته ما یک سبک زندگی فعال را تسهیل می کند، صرف نظر از اینکه از کدام ورزش و فعالیت لذت می برید. زمین‌های ورزشی در فضای باز در کلاس جهانی، مکان مناسبی برای مسابقات درون مدرسه‌ای مبتنی بر تیم است.

چیزی برای کشف همه در پردیس NU وجود دارد.

133759_133724_IMG_47202.jpg

زندگی در NU

دانشجویان ، کارمندان و دانشکده هایی که برای زندگی در NU انتخاب می کنند ، قزاقستان را کشف می کنند و از تمام امکانات خانه لذت می برند. اسکان راحت با خدمات کلاس اول برای غذا ، خرید ، نظافت و سایر نیازهای شخصی جفت می شود. بسیاری از خدمات (از جمله مطب پزشکی ما) 24/7 برای ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه روز و شب باز هستند.

هم دانشجویان و هم اساتید عاشق زندگی در NU هستند.

133760_133723_IMG_4485.jpg

همکاری بین المللی

الگوی توسعه استراتژیک Nazarbayev University در درجه اول مبتنی بر همکاری با دانشگاه های برتر جهان است. هر یک از مدارس و مراکز تحقیقاتی دانشگاه با همکاری دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی پیشرو توسعه یافته است.

هدف NU ارتقاء بین المللی سازی در سطح دانشگاه از طریق همکاری بین المللی، مشارکت، قرار دادن دانشگاه در عرصه آموزش عالی جهانی و حمایت از دانشجویان، اساتید و کارکنان بین المللی است.

شرکای استراتژیک دانشگاهی و تحقیقاتی Nazarbayev University

شرکای استراتژیک که در توسعه NU مشارکت داشته اند:

 • دانشگاه وارویک (انگلستان) - شریک برنامه سال بنیاد Nazarbayev University بین سالهای 2015 تا 2016.
 • دانشگاه کالج لندن (انگلستان) - شریک دانشکده مهندسی و علوم دیجیتال Nazarbayev University و برنامه گواهی آماده سازی دانشگاه بین سالهای 2010 تا 2015.

ویژگی های پردیس

.

  توصیفات دانشجویی

  شرایط پذیرش در برنامه

  تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

  آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

  مکان ها

  • Astana

   Qabanbay Batyr Avenue, 53, 010000, Astana

   سوالات