Keystone logo
National University of Ireland Galway College of Science and Engineering

National University of Ireland Galway College of Science and Engineering

National University of Ireland Galway College of Science and Engineering

مقدمه

با بیش از 17،000 دانش آموز و بیش از 2200 کارمند، NUI گالویل شهرت برجسته ای را برای آموزش و پژوهش عالی در حوزه های هنر، علوم اجتماعی و مطالعات سلتیک دارد؛ کسب و کار، سیاست عمومی و قانون؛ مهندسی و اطلاع رسانی؛ پزشکی، پرستاری و علوم بهداشتی؛ و علم.

Campus

دوره های کلاس بالا

NUI Galway طیف گسترده ای از مدرک کارشناسی و مدرک کارشناسی و دیپلم بین المللی را ارائه می دهد که دانش آموزان فرصت های لازم برای توسعه شخصی و تحصیلی را فراهم می کند و دانش و مهارت های لازم برای پیگیری حرفه های موفق را فراهم می کند.

بهترین فرصت های شغلی

رویکرد دانشگاه به توسعه برنامه های نوآورانه به این معنی است که دوره ها برای نشان دادن نیازهای همیشه در حال تغییر بازار کار و اقتصاد توسعه می یابد.

NUI گالوی یک شهرت متمایز برای تعالی و تعالی است.

این شهرت در عملکرد ما در جداول دانشگاه های مختلف دانشگاه نشان داده شده است.

ما یکی از دو دانشگاه در ایرلند هستیم که پنج ستاره را در رده بندی معتبر QS اعطا کرده اند. تایمز تحصیلات عالی رتبه سومین دانشگاه در ایرلند است. در همین حال، پنج رشته ما در رتبه بندی جهانی دانشگاه QS بر اساس موضوع ذکر شده است. آن ها هستند:

 • تاریخ
 • علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی
 • زبان و ادبیات انگلیسی
 • داروسازی و فارماکولوژی
 • قانون

آموزش الهام بخش

تدریس با کیفیت بالا اولویت اول ما در NUI Galway است. استادان ما در خط مقدم موضوع خود کار می کنند، و آخرین ایدئولوژی ها و اکتشافات را به تئاتر سخنرانی می رسانند. دانش آموزان ما با به دست آوردن یک بخش فعال در یادگیری خود را به چالش کشیدن برای رسیدن به تمام توان خود را.

تعهد ما به برتری در تدریس و تحقیق دانشجویان درجه یک از سراسر جهان را جذب می کند. بیش از 2،000 دانشجوی بین المللی از بیش از 90 کشور، در اینجا مطالعه می کنند.

یک دانشگاه تحقیقاتی

NUI گالویل یک دانشگاه تحقیقاتی با تخصص بین المللی در زمینه های انتخابی اولویت است.

تحقیق در NUI گالوی در پیشبرد تفکر و جهان در مقیاس است. امروزه ما زمینه را در طیف گسترده ای از زمینه ها شامل تحقیقات ژنتیک و سلول های بنیادی، حقوق بشر، تغییرات محیط زیست و توسعه نسل بعدی فناوری های اینترنتی هدایت می کنیم.

دستاوردهای پژوهشی کلیدی ما عبارتند از:

 • خانه به دو مرکز Science Foundation، Science، Engineering و Technology Funded ایرلند (CSETs)، موسسه پژوهشی دیجیتال سازمانی ما (DERI) و موسسه رجیستری ما (REMEDI)
 • اولین صندلی یونسکو در امور جوانان و مشارکت مدنی کودکان جمهوری ایرلند
 • کارشناسان پیشرو در زمینه حقوق بشر در جهان
 • مرکز تحقیقات دریایی و زیست محیطی ایرلند
 • مرکز اصلی ایرلند برای تحقیقات ژنتیک و سلول های بنیادی و پزشکی احیا کننده

صنعت

بسیاری از تحقیقات ما ترجمه است؛ ما همکاری های تحقیق و توسعه عالی با شرکای صنعت ملی و چند ملیتی را توسعه داده ایم. NUI Galway دانشگاه پیشرو ایرلند برای انتقال دانش با شرکت های بزرگتر، مجوزها و اختراعات ثبت شده در سه سال گذشته، از هر دانشگاه دیگری در ایرلند است.

مکان ها

 • Galway

  National University of Ireland, Galway University Road, , Galway

  سوالات