Keystone logo
National Pedagogic University

National Pedagogic University

National Pedagogic University

مقدمه

دانشگاه ملی تعلیم و تربیت یک م publicسسه عمومی آموزش عالی است که با حکم ریاست جمهوری در تاریخ 29 آگوست 1978 ایجاد شده است. هدف آن آموزش حرفه ای های دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد برای پاسخگویی به نیازهای سیستم آموزش ملی و جامعه مکزیک به طور کلی است.

این سرویس همچنین سایر خدمات آموزش عالی مانند دیپلم و دوره های به روزرسانی معلم را ارائه می دهد ، تحقیقاتی را در زمینه امور آموزشی انجام می دهد ، و فرهنگ آموزشی ، علمی و عبارات مختلف هنری و فرهنگی کشور را پخش می کند.

در سال 1992 ، با دستورالعمل توافق نامه ملی برای نوسازی آموزش مقدماتی ، که در 19 مه همان سال در روزنامه رسمی فدراسیون (DOF) منتشر شد ، واحدهای UPN در خارج از مکزیکو سیتی از نظر مالی و اداری به دولتهای وابسته وابسته شدند. ایالات مربوطه.

با این حال ، استقلال دانشگاهی که به بخش علمی و شورای دانشگاهی ، ارگانهای حاکم در واحد آژوسکو ، اجازه می دهد تا بر تأمین ، به روزرسانی ، نوآوری ، ایجاد و طراحی برنامه های دانشگاهی ، پژوهشی و انتشار نظارت داشته باشند ، همچنان وحدت برنامه های مطالعه را ایجاد می کند و برنامه های واحدهای UPN در سراسر کشور و امکان ارتباط علمی با سه دانشگاه آموزشی دولتی در چیهواوا ، دورانگو و سینالوا را ممکن می سازد.

UPN مهمترین نهاد عمومی مکزیک در آموزش کادرهای تخصصی در زمینه آموزشی است. گیاه دانشگاهی UPN در سراسر کشور دانش ، استراتژی و مدل های آموزشی برای درک و تحول آموزش ایجاد می کند. شعاری که موسسه ما را متمایز می کند این است: برای تغییر شکل آموزش دهید.

مکان ها

  • Celaya

    Avenida Irrigación,144A, 38030, Celaya

    سوالات