Keystone logo
National Institute Of Technology

National Institute Of Technology

National Institute Of Technology

مقدمه

از سال 2012 ، Numazu Kosen یک برنامه آموزشی 7 ساله را ارائه می دهد که یک دوره 5 ساله را با یک دوره پیشرفته 2 ساله ترکیب می کند ، با تأکید ویژه بر آموزش مهندسی اولیه. دانش آموزان می توانند با اتمام برنامه درسی 5 ساله و لیسانس با اتمام برنامه درسی 7 ساله ، مدرک کاردانی مهندسی دریافت کنند. ما آموزش را برای توسعه یک مهندس شایسته با تجربه کافی و توانایی های تحلیلی نظری ارائه می دهیم.

ما یک برنامه درسی جدید از سال سوم مدرسه معرفی کرده ایم که در آن دانش آموزان علاوه بر رشته تحصیلی خود یکی از 3 درس زیر را انتخاب می کنند: دوره مهندسی محیط زیست و سیستم انرژی ، دوره علوم و مهندسی مواد پیشرفته یا دوره مهندسی صنایع برای پزشکی و ابزارهای رفاهی این برنامه درسی در یک برنامه آموزشی مهندسی به نام "برنامه مهندسی سیستم بین رشته ای" ادغام شده است. با استفاده از این دوره ها ، ما آموزشی را ارائه می دهیم که می تواند با توجه به نیازهای منطقه ای ، پیشرفت تکنولوژی و تغییرات در ساختار صنعتی به صورت انعطاف پذیر تنظیم شود.

ما همچنین یادگیری فعال ، خواندن گسترده به زبان انگلیسی و آموزش مهارت های ارتباطی را به سیستم خود وارد کرده ایم تا مهندسانی را توسعه دهیم که نه تنها در زمینه مهندسی خاص خود ، بلکه در طیف وسیعی از زمینه های مطالعه ، دانش عمیقی داشته باشند. تصمیمات مناسب از دیدگاه جهانی

البته از مهندسان انتظار می رود که دارای اخلاق و انسانیت خوبی باشند. دانش آموزان پایه های پایین در Numazu Kosen در خوابگاه زندگی می کنند. امیدوارم از طریق این تجربه زندگی در گروه ، دانش آموزان مهربانی و نحوه کنار آمدن با دیگران ، نظم و انضباط شخصی و نحوه عملکرد قوانین و نقشها در یک گروه را بیاموزند. چنین تجربیاتی می تواند به ایجاد اعتماد به نفس بالا و توانایی کار در گروه در آینده شغلی کمک کند.

Numazu Kosen تنها م educationalسسه آموزشی عالی در شرق استان Shizuoka است که از طریق ابتکارات Fuji Pharma Valley (یک صنعت ، دولت و پروژه دانشگاهی) و آموزش مهندسین پزشکی فوجی (F-met) به صنعت منطقه کمک می کند.

مکان ها

  • Mangalore

    Mangalore, هندوستان

    سوالات