Keystone logo
National Central University

National Central University

National Central University

مقدمه

دانشگاه ملی مرکزی در اصل در نانجینگ در سال 1915 تاسیس شد، چین. NCU بعدا به یک نهاد دانشگاهی مشهور با برنامه های جامع و استادان برجسته ایجاد شده بود، با بهره گیری از شهرت بالایی که از دانشگاه پکن برابر است. در سال 1962، موسسه تحصیلات عالی ژئوفیزیک در میااولی، تایوان به عنوان برقراری دوباره از دانشگاه تاسیس شد. پردیس در سال 1968 به Zhongli منتقل شد، و امروز آن را تبدیل به یک خانه را به بیش از سیزده هزار دانش آموزان و معلمان.

به عنوان یکی از دانشگاه های پیشرو در تایوان، NCU هشت کالج: علوم انسانی، علوم، مهندسی، مدیریت، مهندسی برق و علوم کامپیوتر، علوم زمین، مطالعات هاکا، و علم و صنعت بهداشت، همراه با مراکز تحقیقاتی چند پوشش برش لبه رشته. NCU همچنین یکی از اعضای سیستم دانشگاه تایوان (UST)، به اشتراک گذاری منابع با دانشگاه Tsing هوآ، دانشگاه چیائو تونگ، و دانشگاه یانگ مینگ.

در سراسر جهان، NCU در حال حاضر حدود 170 شرکای در شمال امریکا، اروپا و آسیا است. همکاری به طور عمده در برنامه های تبادل دانشجو و برنامه های درجه دو برای ارائه به دانش آموزان ما فرصت های بیشتری برای تحصیل در خارج، تمرکز دارد.

در سال های اخیر، ما دو بار در «هدف برای پروژه دانشگاه بالا" انتخاب شده است، دریافت کمک های مالی از وزارت آموزش و پرورش. این دانشگاه تا برای چند سال گذشته "عالی" ارزیابی شده است. ما در حال حاضر انجام تحقیقات به چهار زمینه اصلی: محیط زیست و انرژی، سیستم های پیچیده و علوم پلاسما، اپتیک و Opto- الکترونیک و انفورماتیک کاربردی: آموزش، پروژه، زندگی.

"صداقت و سادگی" شعار ما است، و این نگرش پایین به زمین عمیق تر و گسترده پیروز خواهد شد. ما تلاش برای پرورش ذهن درخشان تر و پیشگامان پیشرو با چشم انداز جهانی، راه اندازی NCU به عنوان یک آکادمیک خلبانی در قرن 21.

مکان ها

  • Hsinchu

    No. 300, Zhongda Rd., Zhongli District, Taoyuan City 32001, Taiwan (R.O.C.), , Hsinchu

    برنامه ها

    سوالات