Keystone logo
Nanyang Technological University - Nanyang Business School

Nanyang Technological University - Nanyang Business School

Nanyang Technological University - Nanyang Business School

مقدمه

درباره دانشگاه فنی نانیانگ

دانشگاه جوان و پرتحرک ، دانشگاه فنی نانیانگ (NTU سنگاپور) در رتبه یازدهم جهانی قرار دارد. همچنین برای ششمین سال پیاپی در بین بهترین دانشگاه های جوان جهان قرار گرفته است. NTU با بیش از 100 ملیت در محوطه دانشگاه خود ، یک دانشگاه بین المللی پر جنب و جوش است.

NTU همچنین مؤسسات و دستاوردهای تحقیق جهانی در سطح جهانی است. این دانشگاه همچنین در رابطه با تحقیقات خود با جامعه با بزرگترین بازیگران صنعت همکاری نزدیک دارد. تنها در چند سال گذشته ، NTU با بازیکنان بزرگی همچون Alibaba ، BMW Group ، Rolls-Royce ، ST Engineering ، SMRT و SingTel رکوردی کراوات را به همراه داشت.

135907_NTUinfographicimage.jpg

درباره مدرسه کسب و کار Nanyang

به طور مداوم در بین مدارس برتر کسب و کار در جهان قرار دارد ، مدرسه کسب و کار Nanyang (NBS) به آموزش رهبران تجارت بین المللی اختصاص یافته است. دانشکده بازرگانی نانیانگ برای اولین بار در سنگاپور و در میان معدودی از منتخبان در جهان است که به اعتبار هر دو نهاد معتبر کسب و کار جهانی ، EQUIS (EU) و AACSB (ایالات متحده) رسیده است.

Campus 1 Nanyang Technological University

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Singapore

  Main Campus 50 Nanyang Avenue Singapore, 639798, Singapore

  • Singapore

   Novena Campus 11 Mandalay Road Singapore, 308232, Singapore

   سوالات