Keystone logo
Nanyang Technological University – Nanyang Technopreneurship Center

Nanyang Technological University – Nanyang Technopreneurship Center

Nanyang Technological University – Nanyang Technopreneurship Center

مقدمه

یک دانشگاه دولتی با تحقیقات فشرده، دانشگاه فناوری نانیانگ، سنگاپور (NTU سنگاپور) دارای 33000 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی، بازرگانی، علوم، علوم انسانی، هنر، و علوم اجتماعی و کالج های تحصیلات تکمیلی است. همچنین دارای یک دانشکده پزشکی به نام دانشکده پزشکی لی کونگ چیان است که به طور مشترک با کالج امپریال لندن راه اندازی شده است.

NTU همچنین محل موسسات خودمختار در سطح جهانی است - موسسه ملی آموزش، دانشکده مطالعات بین‌المللی راجاراتنام، رصدخانه زمین سنگاپور، و مرکز مهندسی علوم زیست محیطی سنگاپور - و مراکز تحقیقاتی مختلف مانند محیط زیست و آب نانیانگ. موسسه تحقیقاتی (NEWRI) و موسسه تحقیقات انرژی @ NTU (ERI@N).

NTU که در بین دانشگاه های برتر جهان توسط QS رتبه بندی شده است، در هفت سال گذشته در بین برترین دانشگاه های جوان جهان قرار گرفته است. پردیس اصلی دانشگاه اغلب در میان 15 پردیس برتر دانشگاهی زیبا در جهان ذکر شده است و دارای 57 پروژه ساختمانی دارای گواهی گرین مارک (معادل گواهینامه LEED) است که 95٪ از آنها دارای گواهی پلاتین مارک سبز هستند. به غیر از پردیس اصلی خود، NTU همچنین دارای یک پردیس در Novena، منطقه مراقبت های بهداشتی سنگاپور است.

تحت چشم انداز پردیس هوشمند NTU، دانشگاه از قدرت فناوری دیجیتال و راه حل های مبتنی بر فناوری برای حمایت از یادگیری بهتر و تجربیات زندگی، کشف دانش جدید و پایداری منابع بهره می گیرد.

درباره مرکز فناورانه نانیانگ

مرکز فن‌آوری نانیانگ (NTC) به عنوان نقطه کانونی آموزش فناوری و کارآفرینی ایجاد شد که در غیر این صورت به عنوان آموزش فن‌آفرینی در دانشگاه و منطقه شناخته می‌شود. NTC متعهد به پرورش و ترویج فرهنگ نوآوری و تلاش های کارآفرینی از طریق برنامه هایی مانند Minor in Entrepreneurship (MiE)، دومین رشته در کارآفرینی (SMiE) و برنامه کارآفرینی خارج از کشور (OEP) برای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد علوم در Technoprene است. نوآوری (MSc TIP) و FlexiMaster برای فارغ التحصیلان و برنامه های توسعه کارآفرینی (EDP) برای متخصصان شاغل.

مکان ها

  • Singapore

    50 Nanyang Ave, , Singapore

    سوالات