Keystone logo
Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Nanjing University Of Posts And Telecommunications

مقدمه

بین المللی آموزش و پرورش روند اجتناب ناپذیر از توسعه آموزش عالی تحت پس زمینه های اجتماعی جهانی شدن قرن جدید و همچنین به عنوان یک فرصت مهم برای تعمیق اصلاحات آموزشی و برای تحقق توسعه جهش به جلو است. وارث فلسفه آموزشی پرورش استعدادها بین المللی، دانشگاه نانجینگ پست و مخابرات (NUPT) به طور کامل ترویج همکاری های بین المللی و تبادل از طریق پلت فرم برنامه آموزش چینی های خارجی به منظور ترویج روند NUPT بین المللی، به ویژه با دانشگاه خارج از کشور.

NUPT رابطه برقرار کرده است دراز مدت همکاری با بسیاری از دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی از 16 کشور از جمله آمریکا, انگلستان, GERMANY, فرانسه, کانادا, روسیه, استرالیا, ژاپن, سنگاپور همچنین هنگ کنگ و تایوان مناطق. بیش از 800 حرفه ای و پژوهشگران سفر کرده اند NUPT و سخنرانی داده شده است. NUPT همچنین بسیاری از کارکنان در خارج از کشور واگذار شده است برای شرکت در کنفرانس بین المللی به منظور پردازش تبادل علمی. NUPT توسعه داده است برنامه های مشترک با 11 دانشگاه در خارج از کشور از جمله دانشگاه کوئین مری لندن، انگلستان, مؤسسه فناوری نیویورک، ایالات متحده آمریکا، و غیره به پرورش استعدادها در زمینه فن آوری اطلاعات. NUPT تا شهرت خود را بین المللی از طریق میزبانی بسیاری از کنفرانس های علمی بین المللی و منطقه میرسند. به عنوان یکی از پایگاه های آموزشی برای آسیا و اقیانوس آرام Telecommunity (APT) از سال 1990، NUPT 20 برنامه آموزشی باز به 26 کشور و مناطق اداره می شود.

به منظور پاسخگویی به نیازهای برای استعدادهای با کیفیت بالا با توسعه اقتصاد اجتماعی و به ترویج بین المللی آموزش عالی، پشتیبانی شده توسط رشته های کلیدی و رشته های مرتبط با آن در دانشگاه های معروف در خارج از کشور، NUPT برخی از برنامه های آموزش و پرورش مشترک چین و خارجی با هدف دانشجویان داخلی آغاز کرده است، استخدام دانشجویان خارجی به تحصیل در NUPT، و به طور مشترک دانشجویان دوره کارشناسی در رشته های علوم، مهندسی و مدیریت کشت.

NUPT هدف آموزش این است که استفاده برنامه های مشترک به پرورش دانش آموزان را به استعدادهای بین المللی در سطح بالا که با فرهنگ چینی و غربی آشنا هستند، از این توانایی تحقیقات علمی و استفاده کامل از استعدادهای خود، باید رقابت قوی در بازار استعدادهای جهانی، تفکر مستقل ، توانایی های نوآورانه و روح کار تیمی، مهارت های ارتباطی خوب به زبان انگلیسی، و به طور کامل برای مشاغل در زمینه های فن آوری های پیشرفته و یا دولت واجد شرایط است.

در سطح آموزش و پرورش، NUPT در حال حاضر در آموزش و پرورش برای دانشجویان دوره کارشناسی متمرکز، توسعه آموزش و پرورش فارغ التحصیل به تدریج و گسترش آموزش و پرورش برای دانشجویان خارجی به طور فعال. در حال حاضر، NUPT تاسیس کرده است کالج بین المللی NUPT-NYIT برای مدرک لیسانس، و برنامه کارشناسی ارشد مشترک با موسسه پلی تکنیک دانشگاه نیویورک و همچنین با دانشگاه Queen Mary لندن.

فلسفه آموزش و پرورش به شرح زیر است: ایجاد تخصص باید گام با نیاز های بین المللی نگه دارید. تنظیم البته باید استفاده مشخصه و هر دو طرف، به در نظر گرفتن. کشت باید در پرورش استعدادها بین المللی هدف، ایجاد نام تجاری از NUPT استعداد، یعنی استعدادهای سطح بالا با دانش جامد پایه و گسترده، توانایی عمل قوی، کیفیت جامع بالا، روح نوآورانه و افق بین المللی است. NUPT ادامه خواهد داد به گسترش همکاری و تبادل بین المللی، یادگیری تجربه آموزش و پرورش پیشرفته، جذب خوب منابع آموزش با کیفیت، به دنبال و بهبود حالت مؤثر و سیستم خوبی از استعداد کشت بین المللی است.

تحت شرایط جدید از یادگیری و تمرین مفهوم علمی توسعه، NUPT خواهد به طور مداوم به دنبال راه توسعه بین المللی، فشار رو به جلو همکاری و تبادل بین المللی، و ارائه قدرت و حمایت از NUPT توسعه کلی.

با توسعه مبادلات بین المللی، بیشتر و بیشتر دانشگاه های بین المللی و موسسات تحقیقاتی و سازمان های NUPT، سخنرانی علمی برگزار سفر کرده اند، تبادل علمی انجام شده و با همکاری مورد بحث NUPT. NUPT همکاری های بین المللی و ارز ترویج به روز رسانی از سیستم دانش هر یک از نظم و انضباط، دانش قبل از هر چیز برای آموزش و بهبود NUPT آموزش و پرورش و سطح آموزش.

سازمان همکاری و مبادلات بین المللی بخش کاربردی است NUPT که مسئول امور خارجی و تکامل مبادله و همکاری های بین المللی است. این نیز یک اداره متمرکز برای کار اجرای سیاست امور خارجه ملی، سیاست آموزش و پرورش بین المللی و مدیریت همه امور خارجه دانشگاه. بخش رسانه اصلی خرید و فروش با همکاری و تبادل بین المللی و همچنین تحمیل مسئولیت دوگانه سیاست غربالگری دقیق و مدیریت امور خارجه است. توابع برای بخش عبارتند از: مدیریت, راهنمایی, هماهنگی و خدمت رسانی. تحت رهبری NUPT مقامات، تمرکز در آموزش، پژوهش و تخصص علمی توسعه، سازمان همکاری و مبادلات بین المللی مسئول برای کار کردن طرح جامع برای تبادل بین المللی و همکاری است NUPT، اجرای سیاست امور خارجه NUPT، هماهنگی امور بین الملل تبادل علمی از NUPT. با توجه به خواسته و ایده هایی برای خدمت به نظم و انضباط کلیدی، آزمایشگاه کلیدی، پروژه های کلیدی و استعدادهای کشت، NUPT با تمرکز بر طرح جامع توسعه و برنامه ریزی، به طور فعال نوآوری، تقویت ارز و همکاری با دانشگاه های شناخته شده و موسسات دانشگاهی در سراسر جهان، promots سطح آموزش، پژوهش و مدیریت، بهبود می بخشد شهرت بین المللی NUPT، و در خدمت ساخت و ساز و توسعه NUPT.

سازمان همکاری و مبادلات بین المللی مسئول آثار مانند سازمان و هماهنگی از همکاری بین المللی و ارز، مدیریت کنفرانس علمی بین المللی، مدیریت دوره بلند و کوتاه مدت کارشناسان خارجی، تماس با تدریس و پژوهش های علمی موسسات در است هنگ کنگ, Mocau و تایوان مناطق و گسترش مبادله و همکاری با موسسات آموزش وجود دارد. دولت ها، دانشگاه ها و موسسات تحقیقات علمی در سراسر جهان، NUPT صادقانه انتظار بازدیدکننده داشته است خود را به NUPT و همچنین به ارائه سخنرانی، توسعه تبادل علمی و همکاری با تحقیقات علمی NUPT. دانش آموزان در سراسر جهان در حال استقبال به تحصیل در NUPT برای دریافت مدرک دکتر، مدرک کارشناسی ارشد و کارشناسی.

مکان ها

  • Nanjing

    9 Wenyuan Road Qixia District, 210023, Nanjing

    سوالات