Keystone logo
Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology

مقدمه

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology یک دانشگاه جوان است که به آموزش متخصصان علوم زیستی و بیوتکنولوژی اختصاص دارد. هدف این م institutionسسه دو برابر است: اول ، اهدا gradu فارغ التحصیلان با بینش ، خلاقیت و قطب نمای اخلاقی برای پیشگام دوره جدید با پرورش شخصیت و یادگیری گسترده و القای دانش و مهارت تخصصی در علوم زیستی و دوم ، کمک به توسعه جوامع محلی ، صنعت ، مبادلات بین المللی و فرهنگ دانشگاهی.

ما در حال حاضر با طیف وسیعی از موضوعات چالش برانگیز روبرو هستیم که در مقیاس جهانی و در عین حال شخصی است ، از جمله آلودگی محیط زیست ، ایمنی غذا ، بیماری های بزرگسالان ، بیماری های عفونی جدید و کمبود انرژی. رشته علوم زیستی ، که نقشی اساسی در حل این مشکلات دشوار دارد ، با ترکیب انواع مختلف رشته های دانشگاهی ایجاد شده است. من همه شما را تشویق می کنم که رویکردهای اساسی رشته های مختلف ، از علوم انسانی را شروع کنید و توانایی آکادمیک را که به شما امکان می دهد آنها را در اندیشه خود ترکیب کنید ، مطالعه کنید. ما بعنوان بخش تمام تلاش خود را برای پشتیبانی شما در این کار انجام خواهیم داد. امیدوارم که شما در مورد شأن و منزلت تمام زندگی روی زمین تحقیق کاملی انجام دهید و درک کنید که زندگی شما از طریق زبان و تفکر علمی در حالی که رشد می کنید و توسعه می یابید ، با اخلاص ، مهربانی و شجاعت برای پیگیری یک جامعه پایدار.

Nagahama Institute Of Bio-Science And Technology یک دانشگاه کوچک و صمیمی است که در میان زیبایی های طبیعی شگفت انگیز منطقه کوهوکو واقع شده است. به عنوان دانشجو ، شما همیشه این فرصت را دارید که با دانشکده مخلوط شوید. با همکلاسی های قدیمی تر که می توانید از طریق فعالیت های باشگاهی و آزمایشگاهی به آنها وابسته باشید ، ملاقات خواهید کرد. من شما را تشویق می کنم که ابتکار عمل برقراری ارتباط و دوست یابی را در فعالیت های کلاسی و کارهای آزمایشگاهی خود داشته باشید. این به شما کمک می کند آنچه را که در مورد خودتان بی نظیر است کشف کنید و به شما این امکان را می دهد که به عنوان دانشجوی دانشگاه نقش فعالی داشته باشید.

مکان ها

  • Nagahama

    Nagahama, ژاپن

    برنامه ها

    سوالات