Keystone logo
University Centre Myerscough

University Centre Myerscough

University Centre Myerscough

مقدمه

دربارهی ما

Myerscough یکی از بزرگترین کالجهای مبتنی بر زمین و ورزش در انگلستان است که درجه های بیش از 20 موضوع هیجان انگیز را ارائه می دهد. ما در همکاری با دانشگاه مرکزی لانکاشیور کار می کنیم و از جمله موسسات عالی انگلیس در بخش رضایت دانشجویان است که با منابع استثنایی و مکان منحصر به فرد حومه شهر کمک می کند. بازنگری تحصیلی عالی QAA ما را در میان موسسات عالی در کشور قرار می دهد تا فرصت های آموزشی خوب و آموزش خوب را در اختیار شما قرار دهند. ما بسیار افتخار می کنیم که 97 درصد از دانشجویان مقطع لیسانس Myerscough به تحصیل و یا استخدام بیشتری ادامه می دهند.

© University Centre Myerscough

138574_138561_HE_Lanyard.jpg

پردیس درخشان، امکانات عالی و محل عالی!

پردیس در مرکز اصلی Myerscough در Preston کاملاً شگفت انگیز است. کالج Myerscough در 600 هکتار از فضای باز و فضای سبز ، کلیه Myerscough را که می توانید برای یک زمان عالی به آن نیاز داشته باشید ارائه می دهد - یک زندگی عالی اجتماعی ، آکادمی های ورزشی پیشرفته و اقامتگاه راحت و راحت. اخیراً ما 20 میلیون پوند برای پیشرفت در محیط دانشگاه سرمایه گذاری کرده ایم ، امکانات جدید ورزشی و تغییر امکانات ، امکانات جدید غذاخوری ، تمدید مرکز آموزش آموزش عالی ما و مراکز اختصاصی پرستاری دامپزشکی ، مطالعات حیوانات ، مهارتهای روستایی و مراکز مهندسی را نیز فراهم کرده ایم. علاوه بر این ، شما به همه خریدها و زندگی های شبانه که در نزدیکی پرستون ، لنکستر و بلکپول مجبور به ارائه هستند دسترسی دارید.

کالج دانشگاه Lancashire Myerscough University Central Lancashire یک دانشکده وابسته دانشگاه Lancashire Central (UCLan) است ، یک دانشگاه پویا ، پر جنب و جوش و معاصر که در مرکز شهر پرستون واقع شده است. همانطور که دانشجویان آموزش عالی Myerscough در کالج و دانشگاه ثبت نام می کنند ، شما می توانید در پردیس UCLan در پرستون به طیف گسترده ای از امکانات و خدمات دسترسی داشته باشید.

مزایای دانشجویی

  • دسترسی به و عضویت در کتابخانه UCLan
  • عضویت کامل اتحادیه دانشجویان
  • امکانات ورزشی عالی، با امکانات پنج ستاره در مرکز ورزشی سالن ورزشی 17 میلیون پوندی
  • یک کتابخانه عالی

اگر میخواهید پس از کار کالجتان آرام باشید، سپس همهی انواع را برای علاقه مندی خود در محوطه دانشگاه خواهید یافت. مکان های زیادی برای دیدار با دوستان در یک فضای اجتماعی آسان وجود دارد. - نیز صدها نفر از فعالیت های مختلف، احزاب و شب های تم، همچنین به عنوان برجسته افسانه ای ما وجود دارد Myerscough کریسمس و توپ تابستان

در کالج Myerscough ، کالج زندگی بسیار فعال است - خصوصاً در ساعات کاری - بنابراین بهترین چیز در مورد زندگی در محل با دانشجویان دیگر نزدیکی به محل عمل است. به همین دلیل اگر در فاصله ای از کالج زندگی می کنید بسیار جالب است که زندگی را در سالن های محل اقامت ما ، به خصوص در سال اول خود تجربه کنید. این یک راه آسان و بی دردسر برای ملاقات با مردم ، دوستان جدید و ارتباط برقرار کردن با آنچه در سراسر دانشکده اتفاق می افتد است.

برای چندین سال، تعدادی از دانشجویان Myerscough در برنامه تبادلات دانشگاه ایالتی اوهایو شرکت کرده اند. این یک شغل 12 ماهه در یکی از تعدادی از کارفرمای معتبر در سراسر ایالات متحده را فراهم می کند. دانش آموزانی که این برنامه را انتخاب می کنند معمولا در دوره یا بعد از دوره تحصیلی، یک دوره سالی یک بار - مانند یک سال گشت و گذار - اما با بهره گیری از نظارت، پشتیبانی و راهنمایی از تیم کارکنان اوهایو. این یک روش فوق العاده برای اضافه کردن ارزش به CV است

Myerscough کالج بورسیه Myerscough متقاضیانی که تجربه نشان می دهد، و می تواند به تعالی در موضوع خود ترویج، ممکن است واجد شرایط برای حمایت مالی از Myerscough بورس تحصیلی کالج.

دانش آموزان بین المللی

در اینجا در Myerscough ، ما سنت طولانی از استقبال دانشجویان بین المللی - از آفریقا، آسیا، استرالیا، اروپا و آمریکای شمالی است. مهمتر از همه، ما واقعا از سهم دانشجویان کشورهای دیگر و فرهنگها در زندگی کالج قدردانی میکنیم. در سال های اخیر، دوره های آنلاین دوره نیمه کارشناسی ما نیز به خصوص در دانشجویان بین المللی بسیار محبوب است.

© University Centre Myerscough

138575_138562_Screenshot_3.png

مکان ها

  • Lancashire

    Myerscough College, St Michaels Road, Bilsborrow, Preston, , PR3 0RY, Lancashire

    سوالات