Keystone logo
© MUNER
MUNER - Motorvehicle University of Emilia Romagna

MUNER - Motorvehicle University of Emilia Romagna

MUNER - Motorvehicle University of Emilia Romagna

مقدمه

MUNER یک دانشگاه متخصص در بخش خودرو است. این دانشگاه انواع برنامه های کارشناسی ارشد را در رشته های مهندسی مکانیک، برق و الکترونیک ارائه می دهد. رویکرد آموزشی آن با یادگیری از طریق انجام دادن مشخص می شود. MUNER یک دانشگاه سنتی نیست، بلکه نتیجه هم افزایی بین چهار دانشگاه تاریخی و 18 شرکت خودروسازی پیشرو در جهان است، از جمله معتبرترین آنها در دره موتور، جایی که MUNER ریشه دارد.

MUNER چیست؟

MUNER - دانشگاه خودروهای موتوری امیلیا رومانیا - پردیسی به بزرگی یک منطقه است که ریشه در دره موتور دارد: سرزمین افسانه ها و تکنولوژی پیشرفته، جایی که تاریخچه دو و چهار چرخ نوشته شده است.

MUNER اکنون 3 مدرک کارشناسی ارشد (مهندسی پیشرفته خودرو، مهندسی وسایل نقلیه الکتریکی، و مهندسی الکترونیک برای وسایل نقلیه هوشمند) را ارائه می دهد که از زمان تأسیس خود در سال 2017 به بیش از 700 دانشجو خدمات ارائه می دهد. بیش از 90 درصد از فارغ التحصیلان MUNER بلافاصله پس از اخذ مدرک شغلی پیدا می کنند - حدود نیمی از آنها در شرکت های شریک ما هستند.

اینجا جایی است که مشهورترین شرکت های خودروسازی در جهان دانش خود و نوآورانه ترین فناوری ها را در خدمت دانشجویانی قرار می دهند که می خواهند به حرفه ای های جدید در زمینه خودرو تبدیل شوند و مایل به طراحی وسایل نقلیه جاده ای و مسابقه ای، پیشرانه پایدارتر هستند. سیستم‌ها و زیرسیستم‌های عملکردهای هوشمند و امکانات تولید در تعقیب Industry 4.0.

ART – Advanced Solution، AVL، Bosch، CNH، Automobili Lamborghini، Danisi Engineering، Dallara، Ducati، Ferrari، HaasF1Team، HPE COXA، Marelli، Maserati، Pagani، Pirelli، Scuderia AlphaTauri، STMicroelectronics – the main Universag – و , Modena e Reggio Emilia, Ferrara, Parma – با هم ادغام شدند تا 8 شغل مهندسی خودرو در آینده را طراحی کنند.

مشاغل مهندسی خودرو که شما را به آینده سوق می دهد.

MUNER - دانشگاه موتور خودرو امیلیا رومانیا از برنامه عملیاتی منطقه ای امیلیا رومانیا FESR 2014/2020 بهره می برد، سند برنامه ریزی که استراتژی و عملیات استفاده از بودجه جامعه تخصیص یافته به منطقه توسط صندوق توسعه منطقه ای اروپا را در چارچوب تعریف می کند. سیاست انسجام، در جهت پیشبرد رشد اقتصادی و جذابیت قلمرو منطقه ای.

استراتژی تخصصی تخصصی هوشمند Emilia-Romagna (S3) همچنین بر مکانیک و مهندسی مهندسی در میان سایر مناطق تولیدی منطقه تمرکز دارد. MUNER به عنوان بخشی از این محیط خاص، در تعریف برنامه های فعالیت برای دستیابی به اهداف S3 با منطقه همکاری می کند. با تشکر از بودجه برای توسعه استراتژی تخصصی تخصصی هوشمند، هدف MUNER تقویت سیستم تحقیق و نوآوری منطقه ای و تسهیل تعامل بین آزمایشگاه ها و شرکت ها است.

دانشگاه های همکار

MUNER - دانشگاه خودروهای موتوری امیلیا رومانیا - پردیسی به بزرگی یک منطقه است که ریشه در دره موتور دارد: سرزمین افسانه ها و تکنولوژی پیشرفته، جایی که تاریخچه دو و چهار چرخ نوشته شده است.

اینجا جایی است که مشهورترین شرکت های خودروسازی در جهان دانش خود و نوآورانه ترین فناوری ها را در خدمت دانشجویانی قرار می دهند که می خواهند به حرفه ای های جدید در زمینه خودروسازی تبدیل شوند و مایل به طراحی وسایل نقلیه جاده ای و مسابقه ای، پیشرانه پایدارتر هستند. سیستم‌ها و زیرسیستم‌های عملکردهای هوشمند و امکانات تولید در تعقیب Industry 4.0.

Automobili Lamborghini، Dallara، Ducati، Ferrari، HaasF1Team، HPE COXA، Marelli، Maserati، Pagani، Scuderia AlphaTauri – و دانشگاه های اصلی امیلیا رومانیا – بولونیا، مودنا و رجیو امیلیا، فرارا، پارما با هم ادغام شدند تا Engineering را طراحی کنند. مشاغل آینده.

پذیرش ها

مدت زمان درخواست در فراخوان برای پذیرش مشخص خواهد شد. حدود یک یا دو ماه طول خواهد کشید. پذیرش برای دانشجویان خارجی اتحادیه اروپا در دوره ای متفاوت از دانشجویان اتحادیه اروپا برگزار می شود.

 1. اشتراک، ابونمان
 2. ارسال درخواست
 3. صلاحیت ها و مصاحبه ها
 4. رتبه بندی و پذیرش

الزامات

برای پیوستن به دانشجویان برنامه کارشناسی ارشد MUNER :

مدرک لیسانس یا مدرک معادل 95/110 برای AAE

باید دارای مدرک لیسانس باشد.

برای پذیرش دانشجویان باید دارای مدرک لیسانس یا مدارک معادل آن باشند:

 • مهندسی خودرو پیشرفته (AAE): با حداقل نمره 95/110 یا نه کمتر از 86 درصد حداکثر امتیاز موجود، که معادل 35 درصد از بهترین دانشجویان است.
 • مهندسی وسایل نقلیه الکتریکی (EVE) و مهندسی الکترونیک برای وسایل نقلیه هوشمند (EEIV) به حداقل امتیاز نیاز ندارند.

دانش در علوم پایه

برای دانش مناسب از علوم پایه (ریاضی، محاسبات، آمار، فیزیک و شیمی)، و موضوعات مهندسی پایه مورد نیاز است.

زبان انگلیسی B2

برای دانش مناسب زبان انگلیسی حداقل سطح B2 از چارچوب مرجع مشترک اروپایی مورد نیاز است. اطلاعات بیشتر در مورد الزامات انگلیسی در فراخوان پذیرش توضیح داده شده است.

مکان ها

 • Modena

  via Pietro Vivarelli 10, Modena, 41125 , Modena

 • Bologna

  Viale Aldo Moro, 30, Bologna BO, Italy, 40128, Bologna

 • Parma

  Parco Area delle Scienze, 181/A Parma, 43124, Parma

سوالات