Keystone logo
Masaryk University Faculty of Economics and Administration

Masaryk University Faculty of Economics and Administration

Masaryk University Faculty of Economics and Administration

مقدمه

درباره ما

دانشکده اقتصاد و مدیریت در سال 1991 به عنوان اولین دانشکده دانشگاه ماساریک پس از انقلاب مخملی تأسیس شد. امروزه این دانشکده برای تقریباً سه هزار دانشجو آموزش اقتصادی را نه تنها به زبان چک، بلکه به زبان های انگلیسی و فرانسوی ارائه می دهد. علاوه بر آموزش با کیفیت بالا، دانشکده بر تحقیقات تمرکز دارد: دانشمندان عالی که با طیف گسترده ای از موضوعات تخصصی سروکار دارند در مؤسسات ما فعالیت می کنند. در برنامه استراتژیک FEA MU می توانید دریابید که دانشکده در حال حاضر به کجا می رود.

44756_8366714231_b48ee0bd4d_b.jpg

کارایی

تدریس با کیفیت اول فارغ التحصیلان مطلوب تحقیقات سطح بالا همکاری بین المللی. مقالات تخصصی در مجلات. تفسیر اخبار اقتصادی همکاری با شرکای آگاه ما برای دانش آموزان خود با سرعت تمام کار می کنیم.

بهره وری

ما به عنوان اقتصاددان به کارایی بالاتر از استاندارد در مدیریت منابع دست پیدا می کنیم. علاوه بر این، ما توسط شرکا در ترتیب آموزش عملی دانشجویان یا ارائه کمک های مالی برای رویدادهای دانشکده پشتیبانی می شویم. ما می توانیم از یک موقعیت بد بهترین استفاده را ببریم. ما صرفه جو هستیم، اما به ضرر کیفیت آموزش نیستیم.

همبستگی

ماموریت اصلی ما افزایش سطح تحصیلات است، اما به بهبود کیفیت زندگی در منطقه یا فرهنگ نیز اهمیت می دهیم. ما رویدادهای بسیاری را برای اعضای هیئت علمی و عموم مردم سازماندهی و شرکت می کنیم. ما هم در قبال اساتید و هم در قبال جامعه احساس مسئولیت می کنیم.

44758_dsc_0276.jpg

جوایز و گواهینامه ها

هیئت علمی شریک AIESEC
دانشکده اقتصاد و مدیریت جایزه دانشکده شریک 2017 را از شعبه AIESEC واقع در برنو دریافت کرد.

اعتبار EAPAA
این دانشکده توسط انجمن بین المللی معتبر EAPAA برای برنامه اقتصاد عمومی و مدیریت معتبر شده است. به گفته انجمن، این برنامه الزامات بین المللی را برآورده می کند که بر برنامه های مطالعاتی متمرکز بر مدیریت دولتی است.

اعتبار ACCA
این دانشکده گواهینامه معتبر ACCA را دریافت کرده است. دانش آموزان می توانند گواهی ACA را دریافت کنند که دانش نظری و عملی عمیقی را در مورد مسائل مربوط به متخصصان حسابداری و مالی اثبات می کند.

آمار

 • بیش از 14000 فارغ التحصیل موفق از سال 1994
 • 2995 دانشجوی تمام وقت
 • 220 کارمند شامل 15 استاد و 28 مدرس ارشد

  توصیفات دانشجویی

  مکان ها

  • Brno

   Masaryk university Faculty of Economics and Administration Lipová 41a , 602 00, Brno

  سوالات