Keystone logo
Maastricht School of Management

Maastricht School of Management

Maastricht School of Management

مقدمه

آیا می خواهید بخشی از یک شبکه متنوع باشید؟ به تجربه MSM بپیوندید!

Maastricht School of Management ( MSM ) بخشی از دانشکده تجارت و اقتصاد دانشگاه ماستریخت (SBE) است. SBE متعلق به یک گروه منتخب از 1٪ از مؤسسات آموزشی در سراسر جهان است که دارای اعتبارنامه Triple Crown توسط نهادهای اعتباربخش بین المللی AACSB، EQUIS و AMBA هستند.

MSM دوره های MBA، کارشناسی ارشد مدیریت و دوره های دکتری اجرایی و دوره های کوتاه تر حرفه ای و اجرایی را ارائه می دهد.

با سابقه موفق 70 ساله در آموزش مدیریت جهانی، MSM شبکه بزرگی از دانشجویان، فارغ التحصیلان و شرکا در سراسر جهان ایجاد کرده است.

تحصیل در یکی از برنامه‌های مدیریت MSM به این معنی است که تجربه تحصیلی خود را با شرکت‌کنندگان از بسیاری از کشورها، سوابق حرفه‌ای و زمینه‌های مورد علاقه به اشتراک خواهید گذاشت. عضویت در چنین جامعه متنوعی به شما این فرصت را می دهد که شبکه بین المللی خود را به میزان قابل توجهی گسترش دهید و از طریق تبادل دانش و تجربه از سایر شرکت کنندگان خود بیاموزید.

در طول تجربه تحصیلی خود، از رویکرد شخصی و سطح خدمات بالای MSM بهره می برید. اعضای هیئت علمی و کارکنان متعهد ما بسیار متعهد هستند که به موفقیت علمی، حرفه ای و شخصی شما کمک کنند.

MSM فارغ التحصیلان پست های برتر در تجارت، دولت و دانشگاه را اشغال می کنند.

MSM از طریق مرکز تخصصی خود در زمینه اقتصادهای نوظهور (ECEE)، ظرفیت را برای تعداد زیادی از مشتریان مختلف در سراسر جهان تقویت می کند. MSM همچنین برنامه‌های سفارشی جهانی را ارائه می‌دهد که کاملاً متناسب با نیازهای سازمان مشتری است.

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شدAACSB معتبر شناخته شد

مکان ها

مکان ها
  • Maastricht

    Tapijnkazerne 11, 6211 ME, Maastricht

    سوالات