Keystone logo
Mount Marty College

Mount Marty College

Mount Marty College

مقدمه

در دانشگاه Mount Marty ، ما بر قلب و ذهن تمرکز داریم. ما دانش آموزان خود را در یک جامعه صمیمی و هدفمند غرق می کنیم که متعهد به ایمان ، موفقیت تحصیلی و خدمت به دیگران است. فارغ التحصیلان ما زبان آموزان مادام العمر هستند که آماده شکل دادن به دنیای اطراف خود هستند.

در اینجا ما کارها را متفاوت انجام می دهیم. و تأثیر آن باورنکردنی است.

دانشگاه Mount Marty بر اساس سنت بندیکتین بنیان نهاده شده است ، و همین امر باعث شده است که ما بر روی توسعه دانشجویان کاملاً تمرکز کنیم. با توجه شخصی و پشتیبانی اعضای هیئت علمی و کارکنان ، می توانید به برتری برسید و علاقه های خود را در دانشگاهیان ، دو و میدانی ، هنرهای زیبا و سایر فعالیت ها دنبال کنید. از طریق برنامه درسی اصلی بندیکتین ، ما به شما کمک می کنیم ارزش های قوی و مهارت های زندگی را کسب کنید که شما را به یک رهبر در حرفه و جامعه خود تبدیل کند. و ، در حالی که Mount Marty یک م Catholicسسه کاتولیک ، بندیکتین است ، ما احترام می گذاریم که ایمان یک سفر شخصی است و از همه برای پیوستن به جامعه خود استقبال می کنیم.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Sioux Falls

    West 41st Street,5001, 57106, Sioux Falls

    سوالات