Keystone logo
© Universiti Tun Abdul Razak (UNIRAZAK)
Monash University Malaysia

Monash University Malaysia

Monash University Malaysia

مقدمه

ما که هستیم

در موناش ، تمایل به ایجاد تغییر ، همه کارهایی را که انجام می دهیم ، آگاه می کند.

اما ما از نیت خوب فراتر می رویم. ما چه در سطح محلی و چه در سطح بین المللی تأثیر می گذاریم. ما یک دانشگاه جهانی با حضور در سه قاره هستیم. وبرنامه های ما برای آینده بلند پروازانه است .

خوشبینی

ایجاد تفاوت نیاز به انرژی و آرمان گرایی و همچنین تجربه و خرد دارد. به عنوان یک دانشگاه جوان ، چشم انداز ما مترقی و خوش بینانه است. ما در بدبینی ، سنت یا قرارداد غرق نشده ایم.

ما بهترین دانشمندان را جذب می کنیم ، اما نخبه نیستیم. ما درهای خود را برای هر کسی که آماده کار سخت برای ایجاد تغییر است باز می کنیم.

ما شاهد خوبی هایی بوده ایم که مردم موناش در زمینه هایی مانند شیمی سبز ، پایداری و تصادف و آسیب دیدند . ما از موفقیت های آنها و نقشی که در آنها ایفا کرده ایم دلگرم می شویم.

فرهنگ

ما چهار پردیس محلی در سراسر ویکتوریا داریم ، یک پردیس بین المللی در مالزی و مراکزی در جمهوری خلق چین ، ایتالیا و هند. هر یک محیطی را فراهم می کند که استعداد را شناسایی و پرورش می دهد - و این استعداد را به توانایی تبدیل می کند.

ما معتقدیم بهترین راه برای کمک به مردم ما در مقابله با چالش هایی که با آن روبرو هستند ، ایجاد یک محیط حمایتی است. ما از دانشجویان خود حمایت می کنیم و از آنها حمایت می کنیم تا آنها یک تجربه دانشگاهی به یاد ماندنی داشته باشند. این یک دانشگاه دوستانه است - مهم نیست در کدام پردیس شرکت می کنید.

همکاری

از فرصت های تحقیقاتی مشترک ، تا ایجاد روابط اجتماعی ، تمرکز ما همیشه بر این است که چگونه می توانیم مردم خود را برای تأثیر مثبت بر جهان توانمند کنیم. مواردی مانند برنامه جهانی پشه و داروی ضد آنفلوآنزا Relenza .

جاه طلبی های مشترک ما را سریعتر به جلو می برد. هرچه ارتباطات مفیدتر ، مفیدتر و قدرتمندتری برقرار کنیم ، تأثیر ما بیشتر خواهد بود.

هنوز یادگیری

شعار ما Ancora Imparo ("من هنوز در حال یادگیری هستم") به ما یادآوری می کند که جستجوی دانش هرگز پایان نمی یابد. ما با یک جاه طلبی ناآرام اخراج می شویم که ما را وادار می کند تا کارها را بهتر انجام دهیم ، معیارهای جدیدی را تعیین کنیم و زمینه جدیدی را ایجاد کنیم.

برای اینکه دانش آموزان و کارکنان ما بر جوامع خود و جهان تأثیر مثبت بگذارند ، ما باید آنها را مجهز کرده و به آنها انگیزه دهیم - بنابراین آنها می توانند عوامل تغییر باشند .

تاریخ ما

ما محصول یک تاریخ افتخارآمیز هستیم. اگر می خواهید درباره محل ورود ما بیشتر بدانید ، می توانید درباره تاریخ ما بیشتر بدانید .

پذیرش ها

اگر در مورد دوره خود تصمیم گرفته اید، قبل از اینکه بتوانید در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد از طریق مدارک درسی در پردیس موناش مالزی ثبت نام کنید، باید چند مرحله را دنبال کنید:

 1. فرم درخواست را تکمیل کنید
 2. درخواست خود را ارسال کنید
 3. نتیجه را دریابید
 4. یک پیشنهاد را بپذیرید یا یک پیشنهاد را به تعویق بیندازید

شرایط ورود

برای دریافت پیشنهاد از Monash University Malaysia ، باید حداقل شرایط ورود را رعایت کنید:

 • شرایط ورود دانشگاهی
 • مهارت در زبان انگلیسی
 • شرایط سنی

در مورد الزامات در وب سایت ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

این الزامات برای دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و برنامه های مدرک تحقیقاتی ما متفاوت است. برخی از دوره ها ممکن است شرایط اضافی داشته باشند (مثلاً آزمون استعداد، مصاحبه)، بنابراین لطفاً شرایط خاص دوره را با دقت بررسی کنید. ممکن است دوره ای برای اطلاعات در مورد الزامات دوره خاص پیدا کنید.

الزامات دولت مالزی

علاوه بر شرایط ورود به دانشگاه، دولت مالزی استانداردهایی را برای دانشجویانی که در Monash University Malaysia . هنگامی که درخواست می دهید، به شما توصیه می کنیم که آیا مدرک(های) شما هر یک از این الزامات دولت مالزی را برآورده می کند.

دانشجویان بین المللی برای تحصیل در مالزی باید پاس دانشجویی (ویزا) معتبر داشته باشند. برای جزئیات بیشتر لطفاً به صفحه پاس دانشجویی بین المللی ما مراجعه کنید.

رتبه بندی

ما در 50 سال کوتاه به شهرت غبطه‌انگیزی در زمینه تحقیق و تعالی آموزش دست یافته‌ایم و همواره در 100 دانشگاه برتر جهان رتبه‌بندی شده‌ایم.

مکان ها

 • Subang Jaya

  Jalan Lagoon Selatan, 47500 Bandar Sunway Selangor Darul Ehsan

  سوالات