Keystone logo
Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University

مقدمه

به پتانسیل خود در منچستر مت برسید - دانشگاهی جاه طلب با سابقه ای افتخارآمیز.

دانشگاه متروپولیتن منچستر (Manchester Met) از سال 1824 یک موسسه تاریخی و بین المللی شناخته شده است. این دانشگاه به دلیل کیفیت تدریس خود شناخته شده است، همچنین به عنوان یکی از 60 دانشگاه برتر بریتانیا (راهنمای دانشگاه کامل 2023) رتبه بندی شده است.

این دانشگاه که در مرکز شهر منچستر واقع شده است، میزبان جامعه ای متنوع از بیش از 4000 دانشجوی بین المللی از بیش از 100 کشور است. منچستر شهری مهیج و پرجنب‌وجوش با موزه‌ها، گالری‌ها، تئاترها و مکان‌های موسیقی است. این شهر به عنوان سومین شهر برتر دانشجویی در کشور (QS Best Student Cities 2023) و یکی از مقرون به صرفه ترین شهرها برای دانشجویان در بریتانیا (UniFresher 2023) رتبه بندی شده است.

منچستر مت در حال انجام یک برنامه سرمایه گذاری 400 میلیون پوندی برای ارتقای امکانات آموزشی و تحقیقاتی، ساختمان ها و فضاهای عمومی است. اخیراً در ساختمان گروسونور دانشگاه، دانشکده هنرهای دیجیتال، موسسه ورزش و ساختمان دالتون، بازسازی دانشکده علوم و مهندسی آن، سرمایه‌گذاری شده است.

Manchester Met همچنین متعهد به شناسایی دانشجویان بین المللی با پیشرفت بالا است و طیف گسترده ای از بورسیه ها را ارائه می دهد. بیشتر بیاموزید و واجد شرایط بودن خود را بررسی کنید در اینجا. T & C ها اعمال می شود.

امسال، ما همچنین می‌توانیم را ارائه دهیم بورسیه منطقه ای بین المللی معاونت دانشگاه /aition 0% تخفیف ارائه می کند. سال اول تحصیل برای دانش آموزان از مناطق خاص. بورسیه تحصیلی برای دانشجویانی که از کشورهای واجد شرایط که در مقطع لیسانس تحصیل می کنند و دارای شرایط بورسیه هستند، در دسترس است.

لیست کامل برنامه های واجد شرایط در شرایط و ضوابط ما گنجانده شده است. لطفاً این سند را بخوانید تا واجد شرایط بودن خود را بررسی کرده و درخواست دهید.

برای درخواست، لطفاً فرم آنلاین ما را قبل از پایان 30 ژوئن 2024 تکمیل کنید.

مکان ها

  • Manchester

    Manchester Metropolitan University, All Saints Building, All Saints, M15 6BH, Manchester

سوالات