Keystone logo
Mississippi University for Women

Mississippi University for Women

Mississippi University for Women

مقدمه

Mississippi University for Women ( MUW ) ضمن حفظ تعهد تاریخی خود در زمینه پیشرفت علمی و رهبری برای زنان ، تحصیلات عالی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای زنان و مردان در هنرهای مختلف لیبرال و برنامه های حرفه ای ارائه می دهد. Mississippi University for Women بر روی یک محیط یادگیری شخصی در تمام برنامه های آموزشی خود که از طریق کالج هنر ، علوم و آموزش ، کالج مطالعات بازرگانی و حرفه ای و کالج علوم پرستاری و بهداشت ارائه می شود ، تأکید می کند. Mississippi University for Women می Mississippi University for Women ، برنامه ها و دوره های منتخب را از طریق قالب های آموزش از راه دور ارائه می دهد تا ضمن تأمین نیازهای آموزشی و خدمات عمومی بی نظیر شمال شرقی می سی سی پی و شهرستان های مجاور در شمال غربی آلاباما ، فرصت های آموزشی را در سراسر می سی سی پی و ایالات متحده فراهم کند. Mississippi University for Women می Mississippi University for Women از تحقیق ، بورس تحصیلی و خلاقیت برای افزایش دانشکده و یادگیری دانشجو و پیشرفت دانش در رشته های خود پشتیبانی می کند.

امروز ما به زنان و مردان آموزش متمایزی را ارائه می دهیم که دارای اندازه کلاس است که برای شخصی سازی آموزش طراحی شده است - تقریباً 60٪ کلاس های ما کمتر از 20 دانش آموز دارند اساتیدی که متعهد به راهنمایی دانشجویان هستند ، یک برنامه درسی که باعث گسترش خرد و ایجاد رهبری می شود ، و جامعه ای که به همان اندازه که استقبال می کند دارای انرژی و انرژی است.

سه کالج ما دارای بیش از 50 رشته و گرایش برجسته هستند. خارج از کلاس ، بیش از 75 سازمان دانشگاه زندگی دانشگاه را پویا ، جالب و سرگرم کننده می کنند.

مکان ها

  • Columbus

    College Street,1100, 39701, Columbus

    سوالات