Keystone logo
Mississippi College

Mississippi College

Mississippi College

مقدمه

کالج می سی سی پی، وابسته به کلیسای تعمیدی ​​می سی سی پی، یک، شرکت، دانشگاه مسیحی خصوصی علوم و هنر لیبرال است. به عنوان قدیمی ترین موسسه آموزش عالی در می سی سی پی، MC دارای سابقه ای طولانی از تعهد به تعالی دانشگاهی و علت مسیح.

چشم انداز ما

چشم انداز ما این است که به عنوان یک دانشگاه به رسمیت شناخته شده برای برتری آکادمیک و تعهد به علت مسیح شناخته شده است.

تاریخ ما

کالج می سی سی پی در سال 1826 تاسیس شد و قدیمی ترین مؤسسه آموزش عالی در ایالت می سی سی پی است.

چرا MC؟

مجله پول اخیرا MC # 12 در فهرست "20 تا از بهترین کالج های خصوصی برای کمک شایستگی" رتبه بندی کالج می سی سی پی بزرگترین دانشگاه خصوصی دولت با بیش از 5،000 دانش آموزان است. در سال 1831، MC اولین کالج مختلط در ایالات متحده به اعطای درجه به یک زن تبدیل شد. کالج می سی سی پی مقرون به صرفه تر از شما ممکن است با هزینه کمتر و برنامه بورس تحصیلی سخاوتمندانه فکر می کنم. جوایز MC حدود 53 میلیون $ در بورس های تحصیلی و کمک های مالی در هر سال. MC ارائه می دهد بیش از 80 گزینه در مقطع کارشناسی، بیش از 15 برنامه های تحصیلات تکمیلی، یک مدرسه قانون کلاس اول، یک برنامه دستیار پزشک و بیشتر. 16: 1 نسبت دانشجو به دانشکده. شما را پیدا خواهد کرد که یک درجه از کالج می سی سی پی دارای وزن با کارفرمایان و می تواند شما را به هر نقطه که می خواهید بروید تخته فنری. دانش آموزان MC پذیرش به دانشکده پزشکی در بیش از دو برابر میانگین ملی به دست آورید. نزدیک به 100٪ فارغ التحصیلان پرستاری پیدا کردن کار ظرف سه ماه از فارغ التحصیلی. هیئت بین المللی ماموریت رتبه MC به عنوان یک 10 مدرسه بالا که از آن فارغ التحصیل شده و مبلغان تحت ملاقات هستند. دانش آموزان MC بیش از 30،000 ساعت در هر سال داوطلب.

با اندازه ما بدن دانش آموز، کم هزینه حضور و غیاب، و شهرت علمی قوی، MC پیدا نادر در زمینه آموزش عالی مسیحی است. هدف ما این است به دم مسیح را در هر جنبه ای از فرهنگ ما - در کلاس درس، در سراسر زندگی دانشجویی، و در دل دانش آموزان ما.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Jackson

    200 S Capitol St, Clinton, MS 39058

سوالات