Keystone logo
MIOTI - Tech & Business School

MIOTI - Tech & Business School

MIOTI - Tech & Business School

مقدمه

نوآورترین موسسه علوم داده و اینترنت اشیا را کشف کنید

برنامه های IoT و Data Science MIOTI تجربه ای همهجانبه را فراهم می کنند که ذهنیت و حرفه شما را متحول می کند.

اکنون می توانید قالب مستقیم پخش جریانی را در برنامه های رو در رو انتخاب کنید ، تصمیم می گیرید!

151740_151399_portada-escuela.jpg

100 Learn یادگیری ، 0 Post وضعیت

ما معتقدیم که مردم با انجام ، ایجاد پروژه و آزمایش یاد می گیرند ، نه با دریافت کلاسهای کارشناسی ارشد. پیشنهاد ما این است:

اینترنت چیزها

 • استاد در اینترنت اشیا (400 ساعت)
 • چیزهای هوشمند (110 ساعت)
 • Scale up Technologies (120 ساعت)

علم اطلاعات

 • کارشناسی ارشد در علوم داده (300 ساعت)
 • مبانی علوم داده (170 ساعت)
 • علوم داده پیشرفته (130 ساعت)
 • علوم داده برای فارغ التحصیلان (400 ساعت)
 • پایتون برای مبتدیان (16 ساعت)

برنامه اجرایی Tech

 • برنامه اجرایی اینترنت اشیا (80 ساعت)
 • برنامه اجرایی تجارت الکترونیکی (80 ساعت)
 • برنامه اجرایی هوش مصنوعی (80 ساعت)

برجسته

Mioti موسسه مرجع در Iot و علوم داده برای نوآورترین شرکت های اسپانیا است

متخصصان بیش از 50 شرکت به MIOTI اعتماد داده اند تا در Data Science و IoT آموزش ببینند و مشاغل حرفه ای خود را ارتقا دهند.

در یکی از متقاضیان و پردرآمدترین حرفه های بازار آموزش ببینید

MIOTI درهای فرصت های جدید حرفه ای را باز می کند

با ثبت نام در یکی از برنامه های ما ، شما بخشی از فارغ التحصیلان MIOTI می شوید ، جایی که فرصت های حرفه ای در شرکت های سطح بالا و استارتاپ های فناوری را خواهید داشت که در حال گسترش کامل هستند. شرکا و شرکت های بزرگ ما پیشنهادات شغلی خود را روزانه برای ما ارسال می کنند.

اکوسیستم ما: Thecube Madrid ، 5000 مترمربع نوآوری ، فناوری و کارآفرینی

در محوطه دانشگاه ما آخرین ابزارهای فنی و آزمایشگاهی و همچنین تحصیل در HUB را دارید که استارت آپ هایی مانند Uber در آن اقامت دارند و محصولات فردا نمونه اولیه و توسعه یافته است.

چه چیزی ما را منحصر به فرد می کند؟

MIOTI چیست؟

م Instituteسسه اینترنت اشیا Madrid مادرید (MIOTI) اولین مرکز آموزش تحصیلات تکمیلی 100٪ اینترنت اشیا است که در اسپانیا وجود دارد. ما همچنین در زمینه های علوم داده ، هوش مصنوعی و تجارت الکترونیک متخصص و متخصص هستیم.

چه روش در MIOTI استفاده می شود؟

MIOTI یک روش کاملاً عملی دارد ، جایی که شما با انجام آن می آموزید ، ما از یادگیری با استفاده از روش به عنوان ابزاری برای دستیابی به یادگیری افتراقی ، عملی و پایدار در یک محیط فن آوری با تغییرات دائمی استفاده می کنیم. بنابراین شعار اصلی ما این است: ساخت ، ساخت ، یاد گرفت_

برنامه MIOTI برای چه کسانی طراحی شده است؟

مخاطبان MIOTI روی دو نوع نمایه تمرکز دارند:

 • افراد حرفه ای با چند سال تجربه یا فارغ التحصیلان اخیر که می خواهند کار خود را به سمت مشاغل جدیدی که امروز شروع به ظهور دارند هدایت کنند.
 • حرفه ای هایی با سابقه طولانی که می خواهند خود را با تغییرات فناوری سازگار کنند و می خواهند فرصت های جدید تجاری را در شرکت خود هدایت و شناسایی کنند.

چه چیزی MIOTI را از سایر مدارس متفاوت می کند؟

MIOTI از نظر روش شناسی از سایر مدارس متفاوت است ، زیرا فلسفه ما این است که با انجام کار یاد بگیریم ، بنابراین در کلاس ها با موارد ، چالش ها و چالش های واقعی روبرو خواهید شد که به شما کمک می کند تفکر انتقادی را تقویت کرده و دانش را با آزمایش تقویت کنید.

چرا پخش مستقیم و رو در رو؟

MIOTI اعتقاد دارد و متعهد به 100٪ آموزش غوطه وری است ، ما به دانشجویان خود این امکان را می دهیم كه انتخاب كنند كه آیا شخصاً در كلاس شرکت كنند یا به صورت زنده پخش كنند. با پخش مستقیم MIOTI کلاس را به محلی که در آن قرار دارید نزدیک می کند ، به طور زنده با معلمان در کلاس مجازی آموزش زنده و پرسش و پاسخ فوراً ارائه می دهید.

ما برای استفاده از روش 100٪ عملی خود ، که در آن با انجام و حل موارد استفاده فعلی فرا می گیرید ، همه ابزارهای لازم فنی را هم برای قالب رو در رو و هم برای پخش زنده داریم.

آیا MIOTI مدارک رسمی ارائه می دهد؟

نه ، MIOTI عناوین خاص خود را ارائه می دهد زیرا محتوای برنامه ها هر روز با آخرین اخبار و تغییرات موجود در بازار به روز می شود. علاوه بر این ، ما تمام درخواست های بهبود دانش آموزان خود را برای پیاده سازی آنها در نسخه های بعدی در نظر می گیریم.

ویژگی های پردیس

اکوسیستم ما: Thecube Madrid، 5000 متر مربع از نوآوری، فناوری و کارآفرینی

در پردیس ما، شما جدیدترین منابع فنی و آزمایشگاه‌ها را خواهید داشت، علاوه بر این که در مرکزی تحصیل می‌کنید که در آن استارت‌آپ‌هایی مانند Uber در آن زندگی می‌کنند و محصولات فردا نمونه‌سازی و توسعه می‌یابند.

  توصیفات دانشجویی

  پذیرش ها

  برای درخواست یک مکان، باید رزومه خود و انگیزه ای که برای ثبت نام در یکی از برنامه های ما دارید برای ما ارسال کنید، بعداً با شما تماس می گیریم تا یک مصاحبه ترتیب دهیم و به شما کمک کنیم تا مشخص کنید آیا برنامه انتخابی متناسب با مشخصات شما است یا خیر. و نیازها

  الزامات ویزا

  اگر عضو اتحادیه اروپا نیستید، می توانید با ما تماس بگیرید تا مدارک لازم را برای پردازش ویزای تحصیلی درخواست کنید.

  بورسیه و بودجه

  ما انواع مختلفی از بورسیه ها را داریم، با این حال، آنها دارای مهلت و شرایط درخواست هستند، از شما دعوت می کنیم آن را در بخش بورسیه ها و تخفیف ها بررسی کنید.

  مکان ها

  • Madrid

   TheCUBE Madrid C/ Rufino Gonzalez 25 28037 Madrid – España, 28037, Madrid

   سوالات