Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Ming Chuan University

Ming Chuan University

Ming Chuan University

مقدمه

به عنوان دانشگاه عالی بین المللی تایوان، MCU از دانشجویان سراسر جهان استقبال می کند. MCU یک مدرک تحصیلی منحصر به فرد در سطح جهانی است که مایل به تحصیل در رشته ارتباطات، طراحی، مدیریت، فناوری، زبان، قانون یا گردشگری هستید. در اینجا ما به ایجاد شهروندان جهانی خلاق و نوآور ایمان داریم که آماده هستند تا رهبران جهان آینده شوند.

81770_MCUCampus.jpg

ماموریت MCU

حمایت از مأموریت "یک مفهوم کلیدی بیان شده در سه راه"، Ming Chuan University خود را در ارائه یک محیط آموزشی که به همه دانش آموزان با مراقبت، حمایت و راهنمایی والدین مشغول است، ستود. Ming Chuan University ، به عنوان یک نهاد جامع در زمینه آموزش عالی، برای تعالی در تدریس و یادگیری از طریق آموزش مبتنی بر تئوری، برنامه کاربردی جهت آموزش زبان آموزان با حرفه ای، روحیه تیم و جهان بینی های جهانی برای بین المللی تلاش می کند.

آموزش مبتنی بر نظریه و کاربردی

اصل آموزش ما اصرار بر آموزش مبتنی بر تئوری، برنامه کاربردی گرا است که دوره های حرفه ای، دوره های نرم افزاری (چهار سال دوره های زبان انگلیسی و سه ساله دوره های فناوری اطلاعات) و آموزش عمومی را هماهنگ می کند تا مطمئن شود که تمام فارغ التحصیلان ما بر اساس نظریه، آموزش کاربردی گرا ما آموزش جامع برای پرورش شخصیت های دانش آموزان از طریق سمینارها، پایان نامه فارغ التحصیلی، طراحی پروژه های فارغ التحصیل، نظم دقیق و تدابیر سخت گیرانه انجام می دهیم. فارغ التحصیلان ما با همتایان خود برای تحصیلات عالی و میزان اشتغال همکاری خوبی دارند.

توان رقابتی عالی

Ming Chuan University دارای 11 مدرسه: مدیریت، ارتباطات، حقوق، طراحی، زبان کاربردی، فناوری اطلاعات، گردشگری، علوم اجتماعی، فناوری های بهداشتی، فن آوری های مالی و کالج بین المللی است. مدارس ما نه تنها به دنبال استخدام اعضای هیات علمی در رشته های دکتری هستند، بلکه در راستای تحولات سریع جهانی شدن و اقتصاد مبتنی بر دانش، نیز آموزش و تحقیقات خود را با ادغام بین رشته ای دانشگاه، توسعه مداوم، رقابت و تقاضای جامعه هدایت می کنند. برای دستیابی به این هدف، هر مدرسه و واحد فارغ التحصیل باید ویژگی های حرفه ای و لبه رقابتی خود را ارتقاء دهند، کیفیت تدریس، تحقیق و خدمات را بالا ببرند و صلاحیت دانش آموزان را از طریق ارزیابی اعضای هیئت علمی و به ثمر رساندن ارزیابی آموزش تدریس افزایش دهند.

کامل محیط یادگیری الکترونیکی

دانش آموزان در این قرن 21 فناوری اطلاعات، توانایی جستجو، تحلیل، پردازش و ادغام اطلاعات را در اختیار دارند. با توجه به کاربرد تکنولوژی شبکه در محیط یادگیری، تکنولوژی مربوطه بالغ می شود. نتیجه تدریس از طریق شبکه اطلاعات جهانی عالی است و توسعه کلیدی برای دانشگاه خواهد بود.

برای تشویق تدریس و یادگیری چندتایی، دانشگاه ما یک محیط کامل آموزش الکترونیکی ایجاد کرده است. گسترش به شبکه دانشگاه اجازه می دهد تا دانش آموزان بدون محدودیت فضا و زمان مطالعه کنند. دانش آموزان می توانند مواد آموزشی آنلاین را برای ترویج نتایج یادگیری خود تکرار کنند. آموزش شبکه اجازه می دهد تا دانش آموزان بدون نیاز به تعامل زمان و فضا محدود بین اعضای هیات علمی و دانش آموزان، که یک چالش بزرگ از روش آموزش سنتی است، یاد بگیرند.

در حمایت از شبکه و تدریس با تکنولوژی پیشرفته، ما تمام کلاس های درس در هر دو دانشگاه را به عنوان کلاس های الکترونیکی مجهز کرده ایم. ما همچنان به توسعه دوره های آنلاین تربیتی برای دانش آموزان برای ترویج کیفیت آموزش، تحقیق، خدمات و رقابت دانشجویی ادامه خواهیم داد.

فلسفه های آموزشی

Ming Chuan University بر اساس فلسفه های آموزشی موسس Pao تأسیس شد، از جمله:

 1. مشارکت به تمام دانش آموزان با مراقبت از والدین، حمایت و راهنمایی

 1. نظم دقیق و تدابیر محکم

 1. تشویق تلاش های مشتاق در تدریس

 1. تطبیق تئوری با تجربه در برنامه

 1. تأکید بر علوم انسانی و تکنولوژی

این دانشگاه در پی تحقق آموزش عملی است، تشویق دانشجویان به تطبیق تمرین و نظریه، تا بتوانند بلافاصله پس از فارغ التحصیلی وارد نیروی کار شوند. در راستای افزایش جهانی شدن و تب جهانی چینی، دانشگاه تلاش می کند تا دانشجویان را برای مقابله با رقابت های جهانی از طریق ادغام نظریه های آموزشی در این موسسه چینی و همکاران دانشگاه های خارج از کشور آماده سازد. مینگ چوان علاوه بر یادگیری از تجربه تحصیلات موفق، تلاش می کند تا دانشجویان خود را تحت فلسفه آموزشی پرورش دهد: محلی سازی دانش جهانی و تحریک دانش محلی به جهان.

برای رسیدن به هدف نهایی توسعه در یک دانشگاه برجسته بین المللی، دانشگاه هر تلاش خود را برای ادامه تحصیلات با کیفیت خود و متعهد شدن به تعالی بین المللی در زمینه تدریس و تحقیق خواهد کرد.

81688_AmericanCampus.jpg

اهداف آموزشی

بین المللی شدن

ایجاد یک محیط یادگیری بین المللی برای گسترش جهان بینی دانش آموزان و دانش آموزان؛ ترویج گواهینامه بین المللی؛ نگه داشتن با تحصیلات در سراسر جهان با هم.

بخش تعلیم و تربیه بین المللی و کالج بین المللی در مسیر پیشرفت خوبی در جهت هدف بین المللی قرار گرفته است. دانشگاه با بیشترین تعداد دانشجویان خارجی در تایوان، دانشگاه به اندازه کافی تلاش خود را در ترویج بین المللی کردن آموزش عالی و ایجاد یک محیط یادگیری انگلیسی نشان می دهد.

حرفه ای گری

تاکید بر همکاری صنعت و دانشگاه برای تقویت دانش نظری و مهارت عملی؛ تمرکز بر تجربه حرفه ای همراه با تلاش های دانشگاهی برای ارائه آموزش های چند گانه و فرصت های یادگیری طول عمر.

در پاسخ به نیازهای رو به رشد برای پیشرفت تحصیلی، دانشگاه پیشرفت چشمگیری در تسهیل اشتراک منابع و سیستم مدیریت استعداد شان انجام داده است. دستاوردهای اخیر شامل خدمات الکترونیکی کلاس درس و سیستم نمونه کارها برای دانشجویان و اعضای هیات علمی است.

تعالی

کاربرد مشخصی از اصول راهنمایی آموزش عالی برای پرورش زبان آموزان با حس مسئولیت و روحیه تیم؛ پیگیری تعالی در تدریس، یادگیری، تحقیق و خدمات.

Ming Chuan University برای آموزش و پرورش با کیفیت خود بسیار متقاعد شده است. در سال 2009، دانشگاه عالی رتبه دانشگاه های تایوان در تایوان (HEEACT) را در هیئت های اعتباربخشی ادارات ارایه داد. علاوه بر این، دانشگاه در سال های متوالی به یارانه وزارت آموزش و پرورش "تلاش برای آموزش تعالی" داده شده است.

81771_TaoyuanCampus.jpg

مکان ها

 • Saginaw

  Gilbertson Hall, Saginaw Valley State University, 7400 Bay Road, Saginaw, MI 48710, Saginaw

 • Taipei

  250 Zhong Shan N. Rd., Sec. 5, 111, Taipei

  • Taoyuan

   5 De Ming Rd., Gui Shan District, 333, Taoyuan

   • Taipei

    3F-8F, No.130, Jihe Rd., 111, Taipei

    • Jinsha Township

     105 De Ming Rd, 890, Jinsha Township

     سوالات