Keystone logo
© Ajman University
Middlesex University Dubai

Middlesex University Dubai

Middlesex University Dubai

مقدمه

MDX Dubai اولین پردیس خارج از کشور از دانشگاه مشهور Middlesex مستقر در لندن (بریتانیا) است. این پردیس در سال 2005 افتتاح شد و بیش از 5000 دانشجو از بیش از 120 ملیت تحصیل می کنند. MDX Dubai یک دانشگاه بریتانیایی در سطح جهانی با رتبه 5 ستاره از سازمان دانش و توسعه انسانی دبی، یکی از موسسات پیشرو است که تحصیلات با کیفیت بریتانیا را در امارات ارائه می دهد.


این دانشگاه یک پردیس هیجان انگیز ، متنوع و چندفرهنگی دارد و به خاطر ارائه یک تجربه دانشجویی با تفاوت افتخار می کند. این دانشگاه بیش از 70 برنامه بنیادی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه می دهد ، از جمله: حسابداری و امور مالی ، مدیریت بازرگانی ، بازاریابی ، مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات ، علوم داده ، رباتیک ، آموزش ، روانشناسی ، حقوق ، رسانه های دیجیتال ، فیلم ، نوشتن خلاق و روزنامه نگاری ، مد طراحی ، طراحی گرافیکی و موارد دیگر.

دانشگاه میدلکس (University of Middlesex) یک دانشگاه جهانی متعهد به تأمین نیازها و جاه طلبی های طیف متنوعی از نظر فرهنگی و بین المللی از دانشجویان ، با ارائه برنامه های دانشگاهی چالش برانگیز است که با تحقیقات نوآورانه ، کمک های مالی و تمرین های حرفه ای پشتیبانی می شود. Middlesex University Dubai دانشجویان خود را به افرادی حرفه ای ، ماهر و متناسب با دنیای مدرن ، متعهد به یادگیری مادام العمر و قادر به کمک به جوامعی که در آنها زندگی و کار می کنند ، آماده می کند.

چرا MDX دبی؟

 • مدرک با کیفیت جهانی شناخته شده و معتبر صنعت انگلستان.
 • طیف گسترده ای از بورس و کمک هزینه تحصیلی برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، بین المللی و حرفه ای
 • آموزش مبتنی بر تحقیق ، کلاس جهانی بریتانیا که در مراکز پیشرفته ارائه می شود
 • با نمرات پیش بینی شده خود برای دریافت نامه پیشنهادی مشروط برای ژانویه 2024 درخواست دهید
 • جامعه دانشجویی پر رونق با تقویم شلوغ باشگاه های ورزشی و فرهنگی
 • خدمات شغلی اختصاصی با ارائه مشاوره شخصی و پشتیبانی از یافتن شغل و کارآموزی
 • محل اقامت لوکس و ارزان قیمت نزدیک دانشگاه ، با سرویس اتوبوس رایگان
 • فرصت انتقال اعتبارات خارج از کشور در سال دوم تحصیل در دوره کارشناسی

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.mdx.ac.ae مراجعه کنید


دانشجویان پردیس دبی و همچنین داشتن تمام مزایای مرتبط با دانشگاه بریتانیا ، می توانند از تمام فرصتهایی که یک شهر مدرن به سرعت در حال توسعه در قلب خاور میانه در اختیار دارد ، بهره ببرند ، ضمن اینکه ملیت ها و فرهنگ های متنوعی را که جمعیت را تشکیل می دهند تجربه کنند. دبی پردیس در پارک دانش دانش دبی واقع شده است و کلاس های جادار و مناطق مطالعاتی را در چهار ساختمان اشغال کرده است. پارک دانش دبی در سال 2003 برای مؤسسات بین المللی که یادگیری را ارتقا می بخشند ، راه اندازی شد. بنابراین ، دانشجویان Middlesex University Dubai این فرصت را دارند که در یک جامعه دانشجویی بسیار گسترده تر شرکت کنند.

اکنون پرس و جو کنیددانشجویان پردیس دبی و همچنین داشتن تمام مزایای مرتبط با دانشگاه بریتانیا ، می توانند از تمام فرصتهایی که یک شهر مدرن به سرعت در حال توسعه در قلب خاور میانه در اختیار دارد ، بهره ببرند ، ضمن اینکه ملیت ها و فرهنگ های متنوعی را که جمعیت را تشکیل می دهند تجربه کنند. دبی پردیس در پارک دانش دانش دبی واقع شده است و کلاس های جادار و مناطق مطالعاتی را در چهار ساختمان اشغال کرده است. پارک دانش دبی در سال 2003 برای مؤسسات بین المللی که یادگیری را ارتقا می بخشند ، راه اندازی شد. بنابراین ، دانشجویان Middlesex University Dubai این فرصت را دارند که در یک جامعه دانشجویی بسیار گسترده تر شرکت کنند.

محل اقامت

ما با The Myriad همکاری کرده ایم تا اقامت دانشجویان لوکس و ارزان را در اختیار دانشجویان خود قرار دهیم.

Myriad یک جامعه کاملاً جدید و پیشرفته دانشجویی است که در شهر دانشگاهی دبی واقع شده است - فقط 35 دقیقه با پردیس دانشگاه فاصله دارد. دانشجویانی که در The Myriad اقامت دارند می توانند خود را در جامعه دانشجویی گسترده تری غرق کنند که افراد موسسات مختلف را به معاشرت و شبکه ترغیب می کند.

اطلاعات بیشتر

کمک هزینه تحصیلی بین المللی

دریابید که آیا واجد شرایط هستید یا خیر

Middlesex University Dubai معتقد است که هر دانش آموزی باید این فرصت را داشته باشد که به یک آموزش عالی در بریتانیا دسترسی داشته باشد که آنها را برای آینده ای سرشار از موفقیت آماده می کند. ما طیف گسترده‌ای از بورسیه‌ها و کمک‌های مالی را برای هزینه‌های تحصیل راه‌اندازی کرده‌ایم تا مدرک با کیفیت بریتانیا را در سپتامبر 2023 مقرون‌به‌صرفه و قابل دسترس کنیم و اطمینان حاصل کنیم که شرایط شخصی هر دانش‌آموز را در این زمان‌های چالش‌برانگیز برآورده می‌کنیم. کمک هزینه تحصیلی بین المللی ما در همه برنامه ها اعمال می شود و می تواند با طیف وسیعی از کمک های مالی دیگر (به شرط در دسترس بودن) ترکیب شود.

اگر می خواهید بدانید که بورس و بورس تحصیلی شما واجد شرایط چیست ، لطفاً با نماینده کشور خود تماس بگیرید که می تواند به شما کمک کند.

نمایندگان کشور و منطقه

هند:

خوشبو باغل - [email protected]

انگلستان و اروپا:
جیمی برانون - href="[email protected]

آفریقا:
شاهزاده آسیدو - [email protected]
مرسی مناسه - [email protected]
عبدالله اندرسون - [email protected]

پاکستان:
انوشا سامی - [email protected]

شورای همکاری خلیج فارس:

محمد رضوان - [email protected]
لیانا دسوزا - [email protected]

سری لانکا:
اراندا کولاتونگا - [email protected]

کشورهای مستقل مشترک المنافع و اروپای شرقی:
کارولینا امانکولوا - [email protected]

آمریکای لاتین:
دانیلا سانتیاگو - [email protected]

برزیل:
شلیزا ممد - [email protected]

شرق دور:
اراندا کولاتونگا - [email protected]

بقیه دنیا:
تریستان اندرسون - [email protected]


یا ایمیل [email protected]

روزهای مجازی آزاد

161146_VOD.jpg

در روزهای باز مجازی شرکت کنید ، جایی که می توانید با اساتید و کارمندان صحبت کنید تا در مورد طیف گسترده ای از برنامه ها ، شرایط ورود ، بورس های تحصیلی ، حالت های تحصیل بیشتر بدانید و ببینید که تحصیل در کلاس جهانی چگونه است دانشگاه انگلستان در دبی.

اینجا ثبت نام کنید

آنچه دانشجویان MDX می گویند

من در مقطع کارشناسی مدیریت گردشگری بین‌المللی در Middlesex University Dubai تحصیل کردم. روند درخواست توسط بخش پذیرش دوستانه دانشگاه آسان شد، که بلافاصله به درخواست من پاسخ دادند و در طول فرآیند به من مربی دادند. به عنوان یک دانشجوی نیجریه ای، تحصیل در دبی را انتخاب کردم زیرا این شهر مملو از فرصت های باورنکردنی است و در دانشگاه این شانس را داشته ام که با افراد بسیاری از کشورهای مختلف آشنا شوم. استادان من علاوه بر ایجاد دوستانی از سراسر جهان، همیشه دوستانه و حمایت کننده بوده اند. قبل از پیوستن به برنامه کارشناسی، برنامه بنیاد بین المللی (IFP) را در Middlesex University Dubai مطالعه کردم که من را برای تحصیل در مقطع کارشناسی آماده کرد.

- Fatimah Sadiq Sani ، BA افتخارات مدیریت بین المللی گردشگری (کلاس 2020)

داستان های موفقیت دانش آموز را بیشتر بخوانید

رسانه های اجتماعی

FB IG YT TWLIN TT

مکان ها

 • Dubai

  Dubai Knowledge Park - Blocks 4, 16, 17 & 19, P.O. Box 500697, , Dubai

  برنامه ها

  سوالات