Keystone logo
Michigan State University International Studies and Programs

Michigan State University International Studies and Programs

Michigan State University International Studies and Programs

مقدمه

دانشگاه ایالتی میشیگان بیش از 60 سال است که به عمد جهانی شده است و در سراسر جهان به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی برتر شناخته می شود. این خانه محل تحصیل دانشمندان و دانشمندان مشهور از سراسر جهان و جامعه پر جنب و جوش و متنوعی از دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد است. MSU از همکاری های بین المللی با دانشمندان و پزشکان دانشگاهی ، دولتی ، بخش خصوصی و سازمان های تحقیق و توسعه استراتژیک استفاده می کند تا دانش جدیدی ایجاد کند و راه حل های نوآورانه و عملی برای فوری ترین مشکلات جهان را کشف کند.

رشد کار بین المللی دانشگاه ایالتی میشیگان را می توان به توسعه دفتر مطالعات و برنامه های بین المللی (ISP) مرتبط دانست. ISP مرکز تحقیقات بین المللی ، تدریس و اطلاع رسانی در MSU است. ISP به عنوان یک دفتر در سطح دانشگاه تحت رهبری یک همیار و رئیس دانشگاه ، از فعالیت های بین المللی در سراسر موسسه ، تلاش برای بسیج تحقیقات و بورس تحصیلی MSU ، تقویت تحصیل در خارج از کشور و سایر برنامه های آموزشی ، تشکیل و تقویت مشارکت های بین المللی ، استقبال و پشتیبانی پشتیبانی می کند. بازدید کنندگان ، دانش پژوهان و دانشجویان بین المللی.

در ISP هفت مرکز موضوعی و مطالعات منطقه ای جهانی ، برنامه هایی برای دانشجویان و دانش پژوهان ، و منابعی برای سفر و ایمنی بین المللی ، همکاری تحقیقاتی بین المللی و حمایت اساتید و دانشجویان وجود دارد. ISP همچنین با واحدهای بین المللی وابسته در سراسر دانشگاه با تمرکز بر کشاورزی ، تجارت ، آموزش ، مهندسی ، بهداشت ، توسعه بین المللی و مطالعه زبان ارتباط قوی دارد.

مشخصه مشخصه مدل MSU این است که ISP دانشکده اختصاصی خاص خود را ندارد. سازگار با هدف گسترش ابعاد بین المللی در سراسر دانشگاه ، کلیه اعضای هیئت علمی انتصابات اصلی خود را در بخشها و مدارس دانشگاه در سراسر دانشگاه انجام می دهند. این به ISP این امکان را می دهد تا به عنوان گردهمایی گروه های میان رشته ای اعضای هیئت علمی از 17 کالج دانشگاهی MSU خدمت کند.

تلاش های ISP تحقیقات جهانی MSU را گسترش و تعمیق بخشیده و به ایجاد دانش علمی مورد نیاز برای پاسخگویی به فرصت های نوظهور جهان و اهداف جهانی کمک می کند. ISP تلاش می کند تا MSU را به عنوان پیشرو در تحقیقات و بورس تحصیلی بین المللی ، بین المللی سازی آموزش عالی و به عنوان یک شریک ضروری در همکاری های جهانی قرار دهد.

مکان ها

  • Michigan

    Michigan, آمریکا

    برنامه ها

    سوالات