Keystone logo
Mary Immaculate College

Mary Immaculate College

Mary Immaculate College

مقدمه

Mary Immaculate College ، تاسیس شده در سال 1898 ، کالج آموزش و پرورش و هنرهای لیبرال در سطح دانشگاه است که از نظر علمی با دانشگاه لیمریک ارتباط دارد. کالج یک م institutionسسه چند پردیس است ، با جمعیت دانشجویی بیش از 5000 دانشجو که در برنامه های کارشناسی در مقاطع ابتدایی و پس از دبستان ، هنرهای لیبرال و مراقبت و آموزش کودکی و همچنین طیف وسیعی از برنامه های تحصیلات تکمیلی در Diploma ، MA ثبت نام کرده اند. و مقطع دکترا.

بنیاد و چشم انداز ماندگار

هنگامی که سنگ بنای Mary Immaculate College در سال 1899 گذاشته شد ، هدف این بود که نهادی اختصاص یابد که به آموزش حرفه ای معلمان زن برای سیستم مدارس ملی کاتولیک اختصاص یابد. امروز ، با نزدیک به 5000 زن و مرد جوان در کالج ثبت نام کرده و در بسیاری از برنامه های MIC MIC همچنان از ایده بنیانگذار کاترین مک آولی ، که خواهران کاتولیک رحمت را به عنوان قهرمانانی برای حاشیه نشینان جامعه تأسیس کرد ، استقبال می کند. با این اعتقاد که آموزش برای کیفیت زندگی که همه افراد باید از آن برخوردار باشند ضروری است. این ارزشهای ماندگار در بیانیه مأموریت کالج همچنان ثبت شده است زیرا مری ایماکولت سیر جدیدی را در قرن 21 هدایت می کند.

بیانیه مأموریت

Mary Immaculate College ، لیمریک ، تاسیس در سال 1898 ، کالج آموزش و پرورش و هنرهای لیبرال کاتولیک سطح سوم است.

جامعه دانشکده در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد ، تعالی در تدریس ، یادگیری و تحقیق را ارتقا می بخشد. این تلاش می شود در یک محیط حمایتی و چالش برانگیز که آزادی معنوی کارمندان و دانشجویان را تضمین می کند ، رشد فکری ، معنوی ، شخصی و حرفه ای دانش آموزان را تقویت کند.

به طور خاص ، کالج سعی می کند در کنار دانش آموزان خود روحیه عدالت و دلسوزی در خدمت دیگران ، همراه با گشودگی به سنت و ارزشهای دینی هر فرد پرورش دهد.

دانشکده احساس هویت غنی شده با آگاهی از سنت کاتولیک ، فرهنگ ها ، زبان ها و سنت های ایرلند و تعهد ویژه آن به زبان ایرلندی را تقویت می کند.

Mary Immaculate College تنوع فرهنگی احترام می گذارد. این سازمان برای ارتقا equ عدالت در جامعه و فراهم آوردن محیطی تلاش می کند که همه از آزادی و فرصت برای دستیابی به پتانسیل کامل خود برخوردار باشند.

دیدگاه ما

بر اساس جهت و سرعت توسعه در MIC در جدیدترین دوره تاریخ کالج ، قدردانی کاملاً بنیادی از جایگاه اساسی ما در سیستم آموزش عالی ایرلند ، و درک دقیق فرصت های پیشرفت استراتژیک بیشتر ما ماموریت اصلی ، چشم انداز ما برای موسسه در سال 2023 به شرح زیر است:

  • MIC یک موسسه بلند پروازانه در سطح دانشگاه در سنت فکری کاتولیک است ، که یک تجربه یادگیری بی نظیر را در یک فضای ایده آل برای مشارکت در آموزش عالی فراهم می کند. این فعال در تحقیقاتی است که آموزش خود را مستقیماً اطلاع می دهد و به دانشگاه کمک می کند. این کالج با پیوندهای بین المللی تقویت شده ، ظاهری نگرش دارد و منبعی است که به طور هدفمند در قلب مردم مدنی قرار گرفته است. این یک شریک سهم فعال و نوآور در ECONO است MIC ، توسعه اجتماعی و فرهنگی هر دو محیط اطراف خود و از چشم انداز آموزشی گسترده تر ایرلندی، کمک، به ویژه، برای حفظ روح حیاتی همکاری در سیستم آموزش عالی است.
  • این کالج تلاش می کند تا از طریق بالاترین کیفیت MIC acade در یک زمینه جامع و جامع از مشارکت ، به دانشجویان خود وسیله ای برای زندگی شکوفا ارائه دهد.
  • کالج از جامعه آموخته های خود می خواهد تا با در نظر داشتن یک تعهد دریافت شده برای تلاش در جهت تقویت عدالت اجتماعی و ارتقا equality برابری برای حاشیه نشینان ، تحولی در جهان گسترده ایجاد کنند.

مکان ها

  • Limerick

    Mary Immaculate College, South Circular Road, , Limerick

    برنامه ها

    سوالات