Keystone logo
Mahatma Gandhi University Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

Mahatma Gandhi University Rwanda

مقدمه

به عنوان وسیله ای معرفی، دانشگاه مهاتما گاندی (MGU) یک موسسه آموزشی رواندا پیشرو، تاسیس و به رسمیت شناخته شده توسط شورای عالی آموزش و پرورش، وزارت آموزش و پرورش، هوایی است. جمهوری رواندا. علاوه بر این، MGU رواندا (www.mgu.ac.rw) عضو سازمان محترم به نام است بین دانشگاه شورای شرق آفریقا (IUCEA). این سازمان غیر انتفاعی دانشگاه ها در شرق آفریقا منطقه است که تسهیل نگهداری از استانداردهای آموزشی بین المللی قابل مقایسه در شرق آفریقا تا که به ترویج رقابت منطقه در آموزش عالی است. علاوه بر این، دانشگاه مجوز رسمی از سازمان های مختلف بین المللی در سراسر جهان که باعث افزایش کیفیت محتوا و برنامه های درسی باز، فاصله، انعطاف پذیر، آموزش الکترونیکی و آموزش و پرورش آنلاین مانند دریافت کرده است شورای بین دانشگاه شرق آفریقا (IUCEA)، شورای بین المللی آموزش باز و از راه دور (ICDE)، عضو برنامه جهانی سازمان ملل جمع و جور، نهادی عضو انجمن برای پیشرفت آموزش بین المللی، ایالات متحده آمریکا (AAIE)، انجمن دانشگاه آفریقایی ( AAU) و خیلی بیشتر.

مهاتما گاندی دانشگاه رواندا یک موسسه آموزش عالی تاسیس و به رسمیت شناخته شده توسط شورای عالی آموزش و پرورش، وزارت آموزش و پرورش، و دولت جمهوری رواندا. هدف از این دانشگاه به آموزش دانش آموزان در سطح جهانی و آنها را یک شهروند قادر است. عامل دانشگاه به عنوان یک نهاد غیر انتفاعی آموزش عالی در شرق آفریقا. در این دانشگاه به شما کسب درآمد مدرک خود را در شرایط خود. این که آیا شما انتخاب می کنید برای یادگیری آنلاین و یا در یک دانشگاه محلی، شما می توانید در برنامه درسی به چالش کشیدن و یک محیط یادگیری حمایت می شمارم. دانشگاه مهاتما گاندی یک نهاد که وعده برای تبدیل شدن به یکی از دانشگاه های پیشرو گلوب "با شهرت اذعان کرد برای برتری در تحقیق و تدریس است.

کسانی که دانشگاه مهاتما گاندی را انتخاب کنید دسترسی به طیف گسترده ای از برنامه های که به صورت یک سکوی پرشی برای دریایی از فرصت دریافت کنید. ما به دنبال ترویج سابقه ای از دستاورد و موفقیت در تعالی و چشمانداز شغلی دانشگاهی. برای فعال کردن دانش آموزان ما دستور کار طول عمر خود را درک، ما به شدت در امکانات و پرسنل سرمایه گذاری. دانشگاه مهاتما گاندی است در خط مقدم در استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات برای حمایت از یادگیری و آموزش. ما در استفاده از آموزش الکترونیکی با ارزش یادگیری و تدریس سنتی مخلوط اند که به دانش آموزان ما یک تجربه یادگیری انعطاف پذیر و پویا.

هدف ما این است برای تبدیل شدن به یک مرکز پیشرو برتری آکادمیک و یک مقصد مورد نظر برای همه کسانی که برای یک تجربه آکادمیک انجام اعطا شود.

مکان ها

 • Kigali

  KN 25 St 9, Dist. Nyarugenge,Village Kiyovu, Behind hill view hotel, , Kigali

  • Kigali

   District Bugesera Sector Nyamata, Cell Nyamata, , , Kigali

   سوالات