Keystone logo
Metropolitan University Of Technology

Metropolitan University Of Technology

Metropolitan University Of Technology

مقدمه

Universidad Tecnológica Metropolitana یک م educationسسه آموزش عالی ایالت شیلی است که به مدت چهار سال در زمینه های مدیریت مachingسسه ، آموزش دوره کارشناسی و ارتباط با محیط زیست معتبر شناخته شده است.

UTEM در سال 1993 تأسیس شد ، عضوی از شورای رئیس دانشگاه های شیلی (CRUCH) و کنسرسیوم دانشگاه های دولتی شیلی (CUECH) است ، نهادهای معتبری که خانه های آموزش عالی دولتی و سنتی کشورمان را گرد هم می آورند. این همچنین یک عضو فعال در اتحادیه دانشگاه های آمریکای لاتین و کارائیب (UDUAL) است ، یک سازمان بین المللی است که می خواهد از طریق ارتقا relations روابط بین دانشگاه های آمریکای لاتین و اینها با موسسات فرهنگی و سازمان های. بین المللی

این دانشگاه در کل 28 شغل کارشناسی با ورود به دانشگاه PSU در زمینه های دانش مدیریت و اقتصاد ، طراحی و معماری ، ساخت و ساز ، علوم و مهندسی ارائه می دهد.

این سه پردیس در منطقه متروپولیتن با بیش از 72 هزار متر مربع ساخت و ساز بین کلاس ها ، آزمایشگاه ها ، کتابخانه ها ، کازینوها و اتاق ها برای رویدادها دارد (SIES 2018). کل ثبت نام آن بیش از 8 هزار و پانصد دانشجو است. لازم به ذکر است که بیش از 5،000 مطالعه با بهره مندی از پاداش (SIGE-UTEM 2019).

مکان ها

  • Santiago

    Dieciocho,161, , Santiago

    سوالات