Keystone logo
Mente Argentina

Mente Argentina

Mente Argentina

مقدمه

بر اساس در بوئنوس آیرس، آرژانتین از Mente یک سازمان تاسیس برای ارائه فرصت های آموزش بین المللی و حمایت شخصی با کیفیت بالا برای دانش آموزان بین المللی از طریق پویا، برنامه های غوطه وری فردی است. ما در تلاش برای ارائه برنامه های نوآورانه است که اجازه می دهد تا دانش آموزان را به لذت بردن از آرژانتین در یک راه منحصر به فرد و در حالی که مختلف، در همان زمان، تسهیل پیشرفت تحصیلی و ارتقاء مهارت های جهانی و رشد شخصی است.

امروز، از Mente آرژانتین سازمان رهبر در تحصیل در خارج، اسپانیایی، کارآموزی و برنامه های داوطلبانه در آرژانتین است.

این که آیا آن را برای تحصیل در یک ترم، به دنبال مدرک عمده، کارآموزی با سازمان آرژانتین و یا شرکت در یک دوره کوتاه سرگرم کننده، برنامه های از Mente آرژانتین را برای دانش آموزانی که می خواهند به تجربه آرژانتین از دیدگاه محلی طراحی شده است. کاوش آرژانتین، آنچه که شما لذت بردن از ترین، و سوار در این سفر فراموش نشدنی با از Mente آرژانتین!

چرا انتخاب از Mente آرژانتین؟

از Mente آرژانتین به عنوان پیشرو و بزرگترین سازمان در تحصیل در خارج، اسپانیایی، کارآموزی و برنامه های داوطلبانه در آرژانتین شناخته شده است. به عنوان سازمان پیشرو در آرژانتین، از Mente آرژانتین توسعه داده است راه های مختلفی برای حمایت از دانشجویان بین المللی به عنوان آنها حرکت به چالش های بسیاری - علمی، مالی، و فرهنگی - از آمدن به آرژانتین برای مطالعه، تجربه، یادگیری و رشد می کنند.

با از Mente آرژانتین، شما آزاد به در که یک دانش آموز متمرکز می باشد، بهبود مهارت های زبان اسپانیایی خود را، به دست آوردن صلاحیت جهانی، و لذت بردن از یک شهرستان جهان پویا. دانش آموزان ما نه تنها شاهد یک فرهنگ دیگر، بلکه به طور فعال را تجربه کرده و در راه آرژانتین زندگی را از طریق یک رویکرد مبتنی بر غوطه وری است.

در اینجا در از Mente، ما عاشق آرژانتین و ارائه تجارب بین المللی آموزش به دانش آموزان از سراسر جهان است. این شور و شوق به طور مستقیم به برنامه های ما و خدمات منحصر به فرد ما ارائه ترجمه شده است. همانطور که ما ارائه برنامه های صرفا در آرژانتین، ما دارای یک مقدار زیادی از دانش تخصصی محلی ما مشتاق به اشتراک گذاری با شرکت کنندگان ما هستند.

با انتخاب از Mente آرژانتین، شما یک شریک واقعی محلی برای یک تجربه مثبت و با ارزش در بوینس آیرس، آرژانتین کردم.

مکان ها

  • Recoleta

    Avenida Santa Fe,3192, C1425, Recoleta

    سوالات