Keystone logo
© Prague Film School / Ali Shreim
Mendel University in Brno

Mendel University in Brno

Mendel University in Brno

مقدمه

Mendel University in Brno قدیمی ترین دانشگاه مستقل مستقل در جمهوری چک است. این دانشگاه به عنوان دانشگاه کشاورزی در برنو در سال 1919 تاسیس شد و از سال 2010 به نام Mendel University in Brno (ماندلو) نامگذاری شده است. دانشگاه با افتخار اسم JG مندل، بنیانگذار ژنتیک مدرن، که تجربه های مشهور خود را در برنو انجام داد، نام دارد.

MENDELU یکی از موسسات آموزشی پیشرو در زمینه علوم زیستی است. این دانشگاه شامل پنج دانشکده - دانشکده کشاورزی، دانشکده جنگلداری و فن آوری چوب، دانشکده تجارت و اقتصاد، دانشکده باغبانی و دانشکده توسعه منطقه ای و مطالعات بین المللی است. در آزمایشگاه های مدرن خود، کارکنان دانشگاهی نه تنها با تولید محصول و پرورش حیوانات بلکه با تولید مواد غذایی، کشاورزی، واقعیت مجازی یا تکنولوژی چوب همکاری می کنند. در سال 2011، تاسیس موسسه مستقل دانشگاه CEITEC MENDELU در دانشکده کشاورزی، دانشگاه را به مرکز بین المللی علمی برتری موسسه فناوری مرکزی اروپا متصل کرد.

این دانشگاه طیف گسترده ای از برنامه های تحصیلی را به زبان انگلیسی در زمینه های سنتی و مدرن ارائه می دهد. MENDELU برنامه های تحصیلی در زمینه کشاورزی، جنگلداری و پردازش چوب، باغبانی، اقتصاد، اطلاع رسانی یا مطالعات بین المللی ارائه می دهد. این دانشگاه از سیستم اعتبار ECTS استفاده می کند که به تشخیص ساده و واضح نتایج / نتایج مطالعه کمک می کند. سال تحصیلی به دو ترم تقسیم می شود (زمستان و تابستان). هر کدام شامل 13 هفته تدریس است، و پس از آن یک دوره معاینه چهار تا پنج هفته ای است. اکثر برنامه ها دارای ساختار و زمان بندی دقیق دوره هستند که باید دنبال شوند.

حدود 10 هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می کنند و تقریبا 10 درصد از آنها بین المللی هستند. MENDELU از باشگاه دانشجویان بین المللی خود که برنامه سیستم دوستانه را اجرا می کند، پشتیبانی می کند - دانش آموزان داوطلب چکی به دانش آموزان و همکاران خود در زمان ورود به انطباق کمک می کنند. دانشگاه همچنین در بسیاری از برنامه های تبادل آکادمیک شرکت می کند و کارگاه های تخصصی، کنفرانس ها، سمینارها و دوره های تابستانی را برگزار می کند. اکثر این فعالیت ها به زبان انگلیسی است.

این دانشگاه برای همکاری قوی بین المللی با دانشگاه های شریک در سراسر جهان شناخته شده است. معلمان بین المللی و فرصت های جالبی برای تحصیل در خارج از کشور MENDEL برای دانشجوی خارجی بسیار جذاب است.

برای تسهیل تحقیقات و آموزش های کاربردی بیشتر، دانشگاه دارای امکانات متنوعی است. یکی از مهمترین مؤسسات آموزش درازمدت است. موسسه ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از دوره های حرفه ای، زبان و دوره های تخصصی و کارگاه های طراحی شده برای مخاطبان خاص است. برای دانشجویان بین المللی آنها یک دوره سالانه چک را برای خارجی ها ارائه می دهند. برای آموزش های عملی دانش آموزان، واحدهای خاصی وجود دارد: پروژه های آموزش جنگل (جنگل ماساریک) در Křtiny، مزرعه آموزش دانشگاه در Žabčice و غرفه مندل - فضای مشترک در پردیس برای همه دانشکده ها، ارائه امکانات عالی برای دانش آموزان برای تحقیقات خود. بخشی از مجتمع دانشگاهی باغ گیاه شناسی و باغ وحش است که به طور آزادانه برای کل جامعه دانشگاهی قابل دسترسی است.

چگونه می توان برای برنامه های تحصیلی درخواست داد

• یک هیئت علمی را انتخاب کنید که در آن شما می خواهید در وب سایت www.mendelu.cz/en مطالعه کنید.

• دستورالعمل ها را در وب سایت دانشکده ای که انتخاب کرده اید دنبال کنید.

• فرم درخواست آنلاین را در http://mendelu.cz/en/25225-admissions-procedures پر کنید و CV خود را ضمیمه کنید.

لطفا هر سوالی یا مشکلی که در ارتباط با مخاطبین زیر در هرکدام از اعضای هیئت علمی وجود دارد، به آن پاسخ دهید:

مکان ها

  • Brno-sever

    Zemědělská,1, 613 00, Brno-sever

سوالات