Keystone logo
MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

MELIUSform Business School

مقدمه

MELIUSform Business School ، به لطف تجربه در زمینه آموزش اعضا و کارکنان خود، از سال 1996 دانش منحصر به فردی را در بازار آموزش حرفه ای و مدیریتی به ارمغان می آورد. هدف این است که از طریق دوره های آموزشی که بر اساس نیازهای واقعی آنها طراحی شده است، تأثیر مثبتی بر آینده افراد و سازمان ها داشته باشد.

MELIUSform Business School انرژی و منابع زیادی را برای انتشار ارزش سرمایه گذاری می کند، همانطور که آموزش مداوم مطابق با روندهای دنیای کار، کنجکاوی، عمل گرایی و قدرت نوآوری نشان می دهد.

نوآوری در برنامه ریزی آموزشی به MELIUSform Business School اجازه داده است که جایزه SMAU Milan 2020 و جایزه AIF Adriano Olivetti را به عنوان اولین طبقه بندی شده در تحقیق و نوآوری برنده شود.

محصولات ما

با MELIUSform آموزش خود را رایگان ... جایی که شما می خواهید، زمانی که شما می خواهید، چگونه می خواهید!

در حال حاضر MELIUSform Business School دوره های آموزشی خود را از 3 روش مختلف ارائه می دهد:

• در کلاس درس سنتی ، در سالن‌های خوش‌آمد و راحت دفاتر میلان، رم و پادوآ.

• در جریان زنده (VLS) ، که به شما امکان می دهد در زمان واقعی با معلمان و سایر شرکت کنندگان تعامل داشته باشید.

در صورت تقاضا ، یا «جریان‌های معوق»، با حداکثر درجه انعطاف‌پذیری، به دنبال آن‌ها «هرجا که بخواهید»، «زمانی که بخواهید» و با «هر دستگاهی»: تلویزیون هوشمند، رایانه شخصی، تبلت، تلفن هوشمند و غیره.

در همه موارد، دسترسی به پردیس مجازی جدید MELIUSform با تمامی مطالب آموزشی (دستورالعمل ها، تمرین ها، مطالعات موردی، فیلم ها، تست ها، اخبار و غیره) که در یک محیط دیجیتال یکپارچه شده اند تضمین می شود تا بتوان به آن متوسل شد. -مطالعات عمیق یا بازیابی دروس.

خدماتی برای پشتیبانی از آموزش شما

موقعیت و شغل

ما به شما کمک می کنیم تا برند شخصی خود را بسازید. ما خدمات با کیفیتی را با کمک روانشناسان و مربیان متخصص که به مربیگری و تدریس خصوصی اختصاص داده اند ارائه می دهیم.

وبینارهای رایگان

وبینارهای رایگان با ارزش آموزشی بالا. روشی جدید برای تجربه آموزش، راحت از خانه و کاملا رایگان.

برنامه های کاربردی Excel® رایگان

نرم افزار و برنامه های کاربردی Excel®️ (همچنین رایگان). نرم افزار و قالب های Excel®️ برای مشاوره و حل مشکلات خرد در انجام حرفه ها.

توصیفات دانشجویی

مکان ها

  • Rome

    Via Duilio, 12, 00192, Rome

    سوالات