Keystone logo
Meiji Gakuin University

Meiji Gakuin University

Meiji Gakuin University

مقدمه

Meiji Gakuin University مدرسه هپبورن می دانند که در روزهای پایانی عصر ادو تأسیس شد. در طول بیش از 150 سال سابقه ، Meiji Gakuin University با ایفای نقش پیشگامانه در آموزش و پرورش از جهانی شدن ژاپن حمایت کرده است. چهار سالی که در مقطع کارشناسی کالج گذرانده اید ، خاص ترین زمان زندگی شما خواهد بود. آنچه بعد از تجربیات شما در بین 6 دانشکده و 16 دپارتمان دانشگاه در انتظار شماست ، خود جدید شماست.

این فیلم تبلیغاتی که به تازگی منتشر شده است بر دانش آموزانی تمرکز دارد که در حال فکر کردن و بکارگیری آنچه امروز می توانند انجام دهند ، در "نوع جدیدی از زندگی دانشجویی" که بر اساس اقدامات پیشگیرانه کروناویروس طراحی شده است. شش دانشجوی حاضر در فیلم با صراحت در مورد تجربه دانشجویی خود تا کنون و آینده صحبت می کنند و شرح می دهند که زندگی امروز در Meiji Gakuin University چگونه است. آنها به دانشگاه می روند ، درس می خوانند ، ناهار می خورند ، با دوستان صحبت می کنند. فعالیتهایی مانند این قبلاً کاملاً عادی بود ، اما اکنون واقعاً ارزشمند به نظر می رسد. به همین دلیل ، به عنوان دانشگاهی که تجربه روزانه دانشجویان به آن سپرده شده است ، ما همچنان به جنبه های "معمولی" زندگی دانشجویی اهمیت می دهیم. فیلم رو حتما ببینید!

Meiji Gakuin University تأکید زیادی بر آموزش و مبادلات بین المللی دارد. Meiji Gakuin University فرصت های زیادی را برای ایجاد ارتباط با جهان ، از طریق برنامه مطالعاتی خارج از کشور ، به عنوان مکانی برای درک جهان از طریق زمینه های سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی ، و به عنوان مکانی برای در نظر گرفتن مسائل روز از طریق تعامل با افراد با ملیت های مختلف برای شناخت جهان ، باید ژاپن را بشناسید و خود را بشناسید. اگر از توانایی زبان خود اطمینان ندارید ، این فرصت شما برای کشف خود جدید با تبادل تجربیات با دیگران است.

مکان ها

  • Minato City

    Minato City, ژاپن

    سوالات