Keystone logo
Megatrend University

Megatrend University

Megatrend University

مقدمه

Megatrend University ، یک خانواده خانوادگی آکادمیک با 12 دانشکده و یک موسسه ، امسال نیز دروازه خود را برای فارغ التحصیلان دبیرستان باز می کند و ورود به دنیای آموزش را با توجه به آخرین استانداردهای آموزشی انجام می دهد. اشکال تدریس - سخنرانی ها ، کارهای عملی ، کارگاه های آموزشی ، شبیه سازی ، ارزیابی و سنجش دانش - با توجه به حساسیت ، ریتم ، نیازها و توانایی های جوانان که مشتاق یادگیری چیزهای جدید هستند ، تنظیم می شود.

دلایل زیادی وجود دارد که شما تصمیم می گیرید به راحتی تصمیم بگیرید در Megatrend تحصیل کنید. اولاً ، این به دلیل برنامه های فوق العاده تحصیلی در دانشکده های ما است ، که به دقت برای دستیابی به بالاترین استانداردهای تحصیل ، کارکنان عالی آموزشی ، زیباترین ساختمان مدرن ، جایی که تمام فعالیت های دانشجویی انجام می شود ، ایجاد شده است و در نهایت - به دلیل همکاری بین المللی برجسته آمریکا تا ژاپن و از اسکاندیناوی تا آفریقای جنوبی.

تحصیل در Megatrend همچنین به معنای زندگی اجتماعی بسیار غنی است ، زیرا ما بسیاری از رویدادهای برتر فرهنگی ، هنری و ورزشی را در کشور سازماندهی و پشتیبانی می کنیم.

ارزش متخصصانی که در این دانشگاه تحصیل کرده اند و کیفیت دانش که از کلاس های ما خارج می شود در بازار کار شناخته شده است. فارغ التحصیلان Megatrend University نسبتاً راحت شغل پیدا می کنند و برخی از آنها دارای مشاغل بسیار مسئولانه در امور اقتصادی ، مالی ، فرهنگی ، رسانه ای ، امنیتی و سایر شرکت های دولتی ، سازمان ها و ارگان ها در صربستان و جهان هستند. این را بهترین دانش آموختگان پراکنده از نظر جغرافیایی می بینند ، انجمنی که به دانشجویان کمک می کند حتی پس از فارغ التحصیلی با دانشگاه خود در ارتباط باشند.

دانشجویان سابق ما با این شعار دور هم جمع می شوند:

ما از Megatrend University - این مدرسه خوبی بود!

مکان ها

  • Belgrade

    Maršala Tolbuhina,8, , Belgrade

    سوالات