Keystone logo
Mediterranea University of Reggio Calabria

Mediterranea University of Reggio Calabria

Mediterranea University of Reggio Calabria

مقدمه

واقع در مرکز دریای مدیترانه، دانشگاه پرشی ایده آل برای کسانی که می خواهند به مطالعه در Reggio و ساختن آینده خود را در یک شهرستان با یک نفس شهری، درگیر شدن برای زیبایی آن: ثروت از دانش ساخته شده بر روی هر جنبه ای از این منطقه فراهم می کند.

در سال 1982، تاسیس * دانشگاه ای Mediterranea تا سازماندهی مجدد پیش بینی شده در اصلاحات تکمیل و در حال حاضر با شش بخش در زمینه های کشاورزی، معماری و قانون، مهندسی، و شصت آزمایشگاه ها و پیشنهاد های آموزشی تجدید ارائه شده است.

این در دسترس است به دانش آموزان منطقه جدید اختصاص داده شده به خدمات اداری، بی سیم رایگان، کمک هزینه تحصیلی، محل اقامت جدید برای افزایش ظرفیت حمل خارج و دانشجویان خارجی، کارگاه های آموزشی تئاتر و 200 کمک هزینه تحصیلی اراسموس به تحصیل در خارج است.

با یک تقویم کامل از رویدادهای فرهنگی در سراسر سال، * دانشگاه ای Mediterranea ترکیبی از تعهد خود را به تحقیق و تدریس. کنسرت، کارگاه های آموزشی و فعالیت های در همکاری با انجمن های دانشجویی در بخش اختصاص داده شده به اطلاع رسانی وب سایت دانشگاه قرار داده است.

از وب نیز عبور می کند پیشنهاد اصلی خدمات برای دانش آموز: ثبت نام، مالیات و حرفه کالج در کامپیوتر شما. و برای حفظ خود را با اطلاع * دانشگاه ای Mediterranea خبرنامه به طور منظم، ایمیل های شخصی و صفحات در فیس بوک و توییتر است. توجه به جهت گیری قبل و بعد از فارغ التحصیل سرپرستی UniOrienta با خدمات مشاوره، کارآموزی و جلسات با مدارس.

مکان ها

  • Reggio Calabria

    Salita Melissari, 89124, Reggio Calabria

سوالات