Keystone logo
McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston

مقدمه

دانشکده انفورماتیک بیومدیکال مک ویلیامز، سابقاً دانشکده انفورماتیک بیومدیکال UTHealth هیوستون (SBMI) یکی از شش دانشکده UTHealth هیوستون است که جزء 14 موسسه سیستم دانشگاه تگزاس است.

دانشکده انفورماتیک بیومدیکال مک ویلیامز تنها برنامه آکادمیک انفورماتیک زیست پزشکی در تگزاس، تنها مدرسه آزاد در میان 70 برنامه مرتبط در کشور و یکی از بزرگترین برنامه های در نوع خود در جهان است.

چشم انداز

مدرسه ما در حال تبدیل داده ها به TM سلامت انسان است.

مأموریت

ماموریت مدرسه جمع آوری، پردازش و تبدیل داده های مختلف از مولکول ها به جمعیت ها به اطلاعات، دانش و هوشمندی عملی است. برای آموزش رهبران فعلی و آینده، مبتکران، و حل کنندگان مشکلات در سراسر تگزاس، کشور، و جهان؛ برای ایجاد اختلال، تغییر و نوآوری برای استخراج اکتشافات زیست پزشکی، بهبود ارائه مراقبت های بهداشتی، و کمک به پیشگیری از بیماری با انجام تحقیقات اساسی و کاربردی برجسته و توسعه محصولات و راه حل های تاثیرگذار فناوری اطلاعات.

آمار

 • دانش آموزان بین المللی:

  19%

 • 0
 • نسبت دانشجو به هیئت علمی:

  6 به 1

پذیرش ها

شرایط پذیرش برای برنامه های مدرک و غیر مدرک در McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston .

دانشکده انفورماتیک زیست پزشکی مک ویلیامز از یک فرآیند بررسی جامع برای همه متقاضیان استفاده می کند. این ما را قادر می سازد تا به تمام مدارک ارائه شده توسط متقاضی توجه دقیق داشته باشیم. متقاضیان فقط یک بار در هر ترم دوره بررسی می شوند، حتما درخواست خود را با قوی ترین مواد ارسال کنید.

الزامات ویزا

McWilliams School of Biomedical Informatics at UTHealth Houston یک مدرسه تحصیلات تکمیلی است که مدرک تحصیلات تکمیلی اعطا می کند. ما مدرک کارشناسی ارائه نمی دهیم.

برای درخواست مدرک لیسانس یا بالاتر لازم است. اگر تمام تحصیلات در خارج از ایالات متحده تکمیل شده باشد، باید معادل مدرک لیسانس یا بالاتر در ایالات متحده داشته باشید.

همه متقاضیانی که دوره‌ها/مدرک‌های تحصیلی را در خارج از ایالات متحده گذرانده‌اند، ملزم به ارائه ارزیابی رونوشت دوره به دوره با گزارش محاسبه معدل توسط خدمات آموزش جهانی (WES ICAP) یا ارزیابی‌کنندگان اعتبار آموزشی هستند. رونوشت های تایید شده مورد استفاده برای ارزشیابی باید همراه با ارزشیابی آموزشی باشد.

همه متقاضیان بین المللی باید مدرک مهارت زبان انگلیسی را از طریق یکی از موارد زیر نشان دهند:

 • آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی ( TOEFL ) – حداقل نمره 94. برای ارسال نمرات آزمون رسمی به GradCAS، این دستورالعمل ها را دنبال کنید. استفاده از کد: B886
 • سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی ( IELTS ) - حداقل نمره 7.0. این دستورالعمل ها را دنبال کنید تا نمرات آزمون رسمی به GradCAS ارسال شود. کد مورد نیاز نیست.

متقاضیانی که برای آنها آزمون مهارت زبان انگلیسی لازم است و حداقل شرایط لازم را ندارند برای بررسی کمیته پذیرش ارسال نمی شوند.

حمایت ویزای F-1 برای موارد زیر در دسترس است: حمایت ویزای F-1 برای موارد زیر در دسترس نیست :
پذیرش بهار و پاییز
کارشناسی ارشد علوم (MS) - مسیر تحقیقاتی
دکترای فلسفه (PhD) در انفورماتیک زیست پزشکی
پذیرش در یک برنامه UTHealth هیوستون در یک زمان
پذیرش تابستانی
کارشناسی ارشد علوم (MS) - آهنگ کاربردی
دکترای انفورماتیک سلامت (DHI)
چندین پذیرش همزمان در مدارس/برنامه های UTHealth هیوستون
برنامه های بدون مدرک یا گواهی

بورسیه و بودجه

ما به پیشبرد مرزهای علم داده برای حل فوری ترین چالش های بهداشتی در جهان خود از طریق اولین کمپین جمع آوری کمک های مالی جامع خود، بسیاری از چهره ها، ادامه خواهیم داد. یک ماموریت. از کمک به دانشجویان برای دنبال کردن رویاهای تحصیلی خود از طریق بورسیه، تا پیشبرد تحقیقات نوآورانه، تا ارائه بودجه انعطاف‌پذیر از طریق صندوق تعالی رئیس دانشگاه، حمایت شما از این کمپین به ما کمک می‌کند تا ما را در پیشرو نگه داریم.

آمار فارغ التحصیلان

جوایز و اعتبارنامه ها

SACS SOC

انجمن جنوبی کالج ها و کمیسیون مدارس در کالج ها (SACSCOC) نهادی است برای اعتباربخشی موسسات آموزش عالی اعطا کننده مدرک در ایالت های جنوبی. کمیسیون جنوب کالج ها و مدارس در کالج ها دارای شش ارزش اصلی است. آن ها هستند:

 • Integrity
 • بررسی همتایان/خود تنظیمی
 • یادگیری دانش آموز
 • Continuous Quality Improvement
 • Accountability
 • Transparency

SACSCOC یک اعتباردهنده سازمانی است که از یک فرآیند بازنگری پاسخگو و شفاف استفاده می کند که کیفیت و یکپارچگی آموزشی را تضمین می کند، خودسازی مستمر را تقویت می کند و موفقیت دانش آموزان را ارتقا می دهد.

برنامه معتبر CAHIIM

کمیسیون اعتباربخشی برای آموزش انفورماتیک سلامت و مدیریت اطلاعات (CAHIIM) یک فرآیند اعتباربخشی برای هر دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد است. این نامگذاری تضمین می کند که مدارس معتبر به طور مداوم کیفیت مدیریت اطلاعات سلامت و آموزش انفورماتیک سلامت را برای رفع نیازهای نیروی کار مراقبت های بهداشتی بهبود می بخشند.

 • برنامه کارشناسی ارشد ما در سال 2019 اعتبار CAHIIM را به دست آورد
 • برنامه درسی مدرسه مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط مربیان انفورماتیک سلامت از سراسر کشور است.
 • دانش آموزان ما تحصیلات معتبری کسب می کنند که هم مرتبط است و هم مهارت های فعلی مورد نیاز کارفرمایان امروزی را فراهم می کند.
 • ما به طور مستمر تمام خط مشی ها و رویه های CAHIIM را برای حفظ اعتبار برنامه حفظ و حمایت می کند.

شریک آموزشی تایید شده HIMSS

شرکای آموزشی تأیید شده HIMSS (AEP) برنامه‌های آموزشی هستند که نشان می‌دهند فعالیت‌های توسعه آموزشی آن‌ها با استانداردهای دقیق کیفیت مطابقت دارد، همانطور که HIMSS شناسایی کرده است. AEP ها مجاز به ارائه برنامه های آموزشی و آموزشی فناوری اطلاعات بهداشتی و مراقبت های بهداشتی مورد تایید HIMSS هستند که داوطلبان را برای دانش پیشرفته در زمینه فناوری اطلاعات و مراقبت های بهداشتی سلامت آماده می کند.

 • به عنوان یک HIMSS AEP از سال 2016، برنامه درسی ما مطابق با استانداردهای آموزشی بالای HIMSS است.
 • برنامه های آموزشی و آموزشی ما داوطلبان را برای دانش پیشرفته در زمینه فناوری اطلاعات و مراقبت های بهداشتی سلامت آماده می کند.
 • دانش آموزان آموزش و دانش مورد نیاز برای هر دو گواهینامه CAHIMS و CPHIMS را دریافت می کنند.
 • دوره های آموزش مداوم ما همچنین استانداردهای HIMSS در سطح صنعت را برای آموزش موثر سلامت مطابقت دارد.

Project Management Institute

McWilliams SBMI یک شریک آموزشی مجاز PMI است. با این نام گذاری، می توانید مطمئن باشید که آموزش شما توسط موسسه مدیریت پروژه بررسی شده است تا استانداردهای دقیق آنها را برآورده کند.

 • دو دوره MSBMI، BMI 5328 - مدیریت سیستم و مدیریت پروژه و BMI 7360 - مدیریت پروژه پیشرفته، از مواد PMI استفاده می کند و می تواند به عنوان اعتبار آموزشی برای PMP یا CAPM استفاده شود.
 • MSBMI همچنین دوره آموزشی مدیریت پروژه را ارائه می دهد.

مکان ها

 • Houston

  Fannin Street, 7000, 77030, Houston

برنامه ها

سوالات