Keystone logo
Matej Bel University

Matej Bel University

Matej Bel University

مقدمه

MBFRONT

Matej Bel University یک دانشگاه دولتی است که در سال 2010 به مقام دانشگاه رسیده است و عضو انجمن دانشگاه های اروپا است. این دانشگاه با تشویق تحقیقات خلاقانه علمی و هنری ، هم دانشگاه با کیفیت بالا و هم آموزش بیشتر را ارائه می دهد. دانش در حالی که نیازهای پیشرفتهای علمی و مسائل عملی را ترکیب می کند ، پیشرفت می کند. این دانشگاه طیف وسیعی از فرصت های آموزشی دانشگاهی را در هر سه سطح و انواع مطالعات در زمینه های آموزش ، مسائل اجتماعی ، اقتصاد ، حقوق ، سیاست ، علوم انسانی و علوم طبیعی ، در زمینه های روابط بین الملل ، تخصص های اقتصادی و ریاضیات علاوه بر این ، مطالعات انگلیسی زبان و تا حدی فرانکوفونیک را نیز ارائه می دهد.

MBU برنامه های مطالعاتی مشترکی را توسعه می دهد و با دانشگاه های اصلی خارجی تماس می گیرد ، جایی که دانشجویان فرصت دارند بخشی از تحصیلات خود را تکمیل کنند. بنابراین ، فارغ التحصیلان MBU در یافتن جایگاه خود در بازار کار نه تنها در داخل بلکه در خارج از کشور نیز مثر هستند. علاوه بر فعالیتهای آموزشی ، علمی و هنری ، بخش مهمی از فعالیتهای خلاق MBU با تحقیقات بنیادی و کاربردی با همکاری نهادهای ملی و بین المللی ارائه می شود. این دانشگاه یک مرکز عالی تحقیقاتی است و پروژه های علمی و توسعه ای با استفاده از صندوق های ساختاری اروپا تأمین می شود. علاوه بر این ، یادگیری مادام العمر را در دوره ها و اشکال مختلف دانشگاه کودکان MBU و دانشگاه MBU عصر سوم پیاده سازی می کند. سرانجام ، از طریق طیف گسترده ای از باشگاه های ورزشی ، گروه های هنری و سازمان های دانشجویی که در MBU فعالیت می کنند ، فرصت های کافی برای انواع فعالیت های اجتماعی در اختیار دانشجویان قرار می دهد. از شما دعوت می کنیم تا برخی از زیبایی های طبیعی اسلواکی مرکزی را کشف کنید!

ماموریت و چشم انداز MBU

ماموریت ما

به عنوان بخشی از حوزه آموزش و تحقیقات اروپا ، Matej Bel University سهم مهمی در ارائه آموزش عالی دانشگاهی با کیفیت بالا و همچنین طیف وسیعی از آموزش های بیشتر مطابق با نیازهای جامعه دارد. این دانشگاه با توسعه دانش جدید از طریق تحقیقات مولد علمی و هنری ، به شکل گیری افراد باهوش ، اخلاقی ، معتبر و دارای مسئولیت اجتماعی و در نتیجه ایجاد یک جامعه یادگیرنده کمک می کند.

چشم انداز ما

از آنجا که صراحتا ثابت شده است که پیشرو در زمینه آموزش در منطقه اسلواکی مرکزی است ، Matej Bel University عموماً به عنوان یک دانشگاه ملی قوی با اهمیت بین المللی شناخته می شود. وضعیت آن به دلیل کیفیت بالای آموزش ، قرار دادن موفق فارغ التحصیلان در بازار کار ، همکاری بین المللی عالی در زمینه های خاص تحقیق و همکاری با این تمرین و همچنین به دلیل ورزش حرفه ای و ارائه هنری در عمومی. اصول اساسی فعالیتها و ارزشهای پذیرفته شده MBU MBU از خودمختاری ، استقلال اخلاقی و علمی خود در برابر قدرت سیاسی و اقتصادی محافظت می کند و به آزادیهای دانشگاهی احترام می گذارد.

 • MBU برتری علمی ، کیفیت و شهرت خوب خود را در همه زمینه های فعالیت توسعه می دهد و مکانیسم های بازخورد را در تمام سطوح مدیریت و عملکرد معرفی کرده است.
 • MBU سطح و نتایج فعالیتهای خود را با دانشگاههای پیشرو و استانداردهای کیفی شناخته شده در سطح اروپا و نیازهای جامعه مقایسه می کند. این همکاری بین المللی و همکاری با عمل را به عنوان منبع تغییر و توسعه توسعه می دهد.
 • MBU رشد حرفه ای بودن ، توسعه خلاقیت و ابتکار ، انعطاف پذیری ، گفتگوی انتقادی و سازنده و ارزیابی مستمر منابع و فرایندهای ابتکاری را افزایش می دهد.
 • MBU از منحصر به فرد و جذاب بودن برنامه های تحصیلی ، دوره ها و فعالیت های حرفه ای پشتیبانی می کند و محتوای آنها را در ارتباط نزدیک با نتایج تحقیقات جهانی و خود بهبود می بخشد.
 • MBU فرایندهای آموزش را با روح پیشرفت فناوری و اصول یادگیری فعال بهبود می بخشد و به مهارت آموزشی در فرایند آموزش نیاز دارد.
 • MBU تحقیقات علمی را نقطه شروع می داند. همراهی دائمی فرآیند آموزش و ویژگی بین المللی آن با عملی کردن کار گروهی و اجرای آن به عنوان پیش نیاز اصلی کیفیت آن.
 • MBU خود را ملزم به گسترش دانش علمی جدید ، فرهنگ و سنت های ملی و ارزش های اومانیسم ، اخلاق و دموکراسی اروپایی می داند.
 • MBU یکپارچگی درونی را بر اساس همکاری محیط های کاری منحصر به فرد قوی تر در داخل دانشگاه و همچنین ارتباط متقابل آنها ، تمایل به گفتگو ، احترام ، اعتماد و مسئولیت مشترک برای نتایج ایجاد می کند. همه اینها باید پیش شرط عملکرد م ،ثر ، موفقیت و همراهی دانشگاه شود.
 • MBU بهبود مستمر خود ، رشد حرفه ای و شخصی ، اخلاق حرفه ای و صداقت اخلاقی ، خواسته های معقول و همدلی بین فردی ، مسئولیت شخصی و اجتماعی و وفاداری نهادی را از ویژگی های بارز کارمند دانشگاه می داند.

در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دانشگاه بخوانید.

MBBACK

مکان ها

 • Banská Bystrica

  Národná 12, 974 01, Banská Bystrica

سوالات