Keystone logo
Massey University کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل (تجارت)
Massey University

کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل (تجارت)

1 Years

زبان انگلیسی

تمام وقت, پاره وقت

Request application deadline

Mar 2024

Request tuition fees

در محوطه دانشگاه

بورسیه ها

فرصت های بورسیه تحصیلی را برای کمک به بودجه مطالعات خود کاوش کنید

مقدمه

چگونه است؟

کارشناس ارشد تجزیه و تحلیل ، شما را با توانایی فنی و شایستگی تفکر انتقادی مورد نیاز برای تبدیل حجم عظیمی از داده ها به اطلاعاتی که برای تصمیمات مهم تجاری مفید است ، مجهز می کند.

اخذ گواهینامه معتبر جهانی

کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل توسط ارائه دهنده نرم افزار تجزیه و تحلیل تجاری پیشرو در جهان - SAS حمایت می شود. این بدان معناست که پس از اتمام این مدرک ، گواهینامه SAS شناخته شده در سطح جهانی را دریافت خواهید کرد.

بینش های تجاری SAS همچنین اطمینان حاصل می کند که استادان شما با پیشرفت های صنعت به روز هستند و شما به شبکه جهانی مشتریان SAS دسترسی خواهید داشت. این توافق نامه در نوع خود با دانشگاه نیوزلند اولین بود.

دانش خود را برای مشکلات تجاری به کار بگیرید

هنگامی که فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل (تجارت) می شوید ، مهارت هایی را برای درک یک مشکل تجاری کسب کرده اید و مهارت هایی برای استفاده از تجزیه و تحلیل برای ایجاد هوش برای ارائه راه حل های تجاری واقعی خواهید داشت. در این رشته تجاری ، می توانید انتخاب کنید که دانش و تکنیک های جدید خود را در بازاریابی ، امور مالی یا مدیریت زنجیره تامین به کار بگیرید.

شما با منابع مختلف داده موجود ، نحوه ذخیره و بازیابی اطلاعات آشنا خواهید شد و مهارت های محوری داده کاوی و تجزیه و تحلیل آماری را خواهید آموخت.

دنیای واقعی یادگیری

در Massey ، ما اطمینان می دهیم که یادگیری شما به طور محکم در یک زمینه تجاری واقعی قرار دارد. ما معتقدیم که به منظور کمک به شناسایی مناسب ترین تکنیک و داده ها برای حل مشکل ، باید چالش ها و زمینه های واقعی مشاغل را درک کنید.

کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل به شما کمک می کند تا همه این موارد را درک کنید و همچنین به شما آموزش می دهد تا یافته های خود را به شیوه ای قانع کننده به مخاطبان تجاری منتقل کنید.

این یادگیری شامل یک پروژه کاربردی است که در آن از دانش به دست آمده در یک سازمان تجاری استفاده خواهید کرد.

مورد توجه کارفرمایان

مهارت هایی که در کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل خواهید آموخت ، با تقاضای روزافزون فارغ التحصیلان قادر به جمع آوری ، پردازش ، تجزیه و تحلیل و ارائه داده ها به نحوی که تصمیم گیری سازمانی آگاهانه و م encourageثر را ترغیب می کند ، پاسخ می دهد. شما خواهید آموخت که چگونه اطلاعات مفید را از داده های بزرگ استخراج کنید در حالی که امنیت و حریم خصوصی داده ها را حفظ می کنید.

این امر باعث افزایش تعداد بیشتری از نقشها برای افرادی می شود که می توانند مهارتهای تجاری را با تجزیه و تحلیل دادهها ترکیب کرده و مهارتهای ارتباطی عالی داشته باشند.

از کارشناسان برجسته کسب و کار بیاموزید

مدرسه تجاری Massey یکی از برجسته ترین و بزرگترین مدارس تجاری کشور است - این دانشگاه در بین دو درصد برتر مدارس تجاری در سطح جهان قرار دارد و دارای مجوز AACSB است.

Massey Universityمطالعات تجاری و مدیریتی در رتبه 200 برتر (بر اساس رتبه بندی QS (Quacquarelli Symonds)) قرار دارد. ما همچنین در رتبه بندی جهانی موضوعات علمی ShanghaiRanking در بین 150 دانشگاه برتر جهان برای برنامه های مدیریت کسب و کار رتبه بندی شده ایم.

اساتید ما به طور فعال در حال تحقیق هستند و مرتبط ترین پیشرفت ها را در تئوری و عمل تجارت به مطالعه شما می آورند.

کامل در یک سال

این مدرک یک برنامه 180 اعتباری است ، بنابراین می تواند در 12 ماه تحصیل تمام وقت یا در یک دوره طولانی تر از تحصیل پاره وقت تکمیل شود.

چرا تحصیلات تکمیلی؟

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کار سختی است ، اما بسیار سودمند و توانمند است. کارشناسی ارشد تجزیه و تحلیل شما را مجبور می کند تا بهترین ایده های خلاقانه ، استراتژیک و نظری خود را تولید کنید. حجم کار محیط پر فشار نقش های ارشد محل کار را تکرار می کند. کارشناسان ما برای راهنمایی هستند ، اما اگر از مقطع کارشناسی آمده اید ، متوجه خواهید شد که تحصیلات تکمیلی مستلزم یک مطالعه عمیق تر و مستقل است

نه فقط بیشتر مشابه

تحصیلات تکمیلی فقط "مشابه" تحصیلات تکمیلی نیست. این شما را به سطح جدیدی در دانش و تخصص ، به ویژه در برنامه ریزی و انجام تحقیقات می رساند.

حقایق کلیدی

 • موجود در اوکلند
 • در ولینگتون موجود است
 • یک سال تحصیل تمام وقت ؛ حداکثر 5 سال تحصیل پاره وقت
 • موجود برای دانشجویان بین المللی که در نیوزلند تحصیل می کنند

درباره مدرسه

سوالات

دوره های مشابه

 • کارشناسی ارشد در علم داده
  • Potsdam, آلمان
  • Dubai, امارات متحده عربی
 • کارشناسی ارشد در استراتژی داده و تجزیه و تحلیل
  • Madrid, اسپانیا
 • کارشناسی ارشد مدیریت تحول دیجیتال با گزینه های تخصصی
  • Dresden, آلمان
  • Hamburg, آلمان