Keystone logo
Massachusetts Maritime Academy

Massachusetts Maritime Academy

Massachusetts Maritime Academy

مقدمه

فلسفه Learn-Do-Learn (آکادمی) یادگیری را در داخل و خارج از کلاس درس ترویج می کند. دوره های یادگیری تجربی و همکاری ها به دانش آموزان اجازه می دهد تا دانش عملی را در زمینه های خود در ایالات متحده و خارج از کشور به دست آورند. برای مشاهده پیشنهادات ما گالری ما را ورق بزنید.

USTS کندی

همه آماده برای یک ترم در دریا

Sea Term یک سفر شش هفته ای عملی است. دانشجویانی که در مهندسی دریایی و حمل و نقل دریایی ثبت نام کرده اند باید حداقل چهار دوره دریایی - یا "ترم های دریایی" - که معمولاً در ماه های ژانویه و فوریه بین مقاطع تحصیلی برگزار می شود را تکمیل کنند.

Sea Term به دانش آموزان این امکان را می دهد تا از طریق کلاس و آموزش آزمایشگاهی بچرخند. این آموزش از عملیات کشتی ، تعمیر و نگهداری ، ایستاده ساعت ، تا تمرین متغیر است.

دانش آموزان سال اول با دهها هم کشتی خود در انبار می خوابند در حالی که دانش آموزان کلاس بالا در انبارهای کوچکتر زندگی می کنند. بنادر مختلف تماس زمانی را برای استراحت و آرامش ارائه می دهند. TS کندی به سمت بنادر ایالات متحده و خارجی دریای کارائیب حرکت می کند - از جمله گذر از کانال پاناما و گذرگاه استوایی. حرکت دریایی فرصت هایی را برای توسعه استقلال و اعتماد به نفس فراهم می کند. همه رشته ها ممکن است این فرصت را داشته باشند که در شرایط موجود در فضا دریایی و اهداف خود در رشته اصلی خود شرکت کنند.

English Language Requirements

مهارت زبان انگلیسی خود را با آزمون انگلیسی Duolingo تایید کنید! DET یک آزمون آنلاین انگلیسی راحت، سریع و مقرون به صرفه است که توسط بیش از 4000 دانشگاه (مانند این دانشگاه) در سراسر جهان پذیرفته شده است.

مکان ها

  • Bourne

    Academy Drive,101, 02532, Bourne

    سوالات