Keystone logo
Marshall University - College of Information Technology and Engineering

Marshall University - College of Information Technology and Engineering

Marshall University - College of Information Technology and Engineering

مقدمه

از همان ابتدا، دانشکده فناوری اطلاعات و Egnieering (یادکرد پیوند) شده است به ارائه برنامه کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه های فن آوری بالا است که فرصت های بهینه سازی برای دانش آموزان ما و حمایت از رشد و شهرت دانشگاه ما، ایالتی، و منطقه اختصاص یافته است. همانطور که ما برنامه های موجود و جدید در مهندسی، علوم کامپیوتر، و زمینه های فن آوری مرتبط با توسعه، ما را در آغوش و افتخار سنت دیرینه مارشال در آموزش و پرورش در حالی که در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که فارغ التحصیلان ما برای چالش ها و فرصت هیجان انگیز است که پیش رو در آماده به طور مداوم در حال تغییر محیط فن آوری جهانی. ما باور داریم که زیرساخت ها، صنعت، و نوآوری سنگ بناهای اقتصاد ما، و ما همه که ما می توانیم هر روز برای حمایت از این تلاش.

این که آیا شما به کاوش در وب سایت ما و یا راه رفتن در اطراف محوطه دانشگاه، نشانه هایی از یادکرد پیوند'رشد آشکار است. دانشگاه ما به 500 دانش آموزان رشد کرده است، و اعضای هیئت علمی و کارکنان ما بر این اساس رشد کرده است. در سال 2008، ما ممتاز برای باز کردن آزمایشگاه های مهندسی آرتور Weisberg خانواده در بود دانشگاه هانتینگتون، یک ساختمان دولت از هنر، که در خانه های دفاتر جدید، امکانات کلاس درس، آزمایشگاه و برای مجوز رسمی برنامه و رشد آینده مهم است. ساخت و ساز برای آرتور Weisberg مهندسی خانواده کاربردی مجتمع که کل کالج و همچنین دیگر برنامه های خانه را در جریان است.

برنامه های مدرک

BS در علوم کامپیوتر BS در مهندسی (BSE) BS در تکنولوژی ایمنی برنامه انتقال مهندسی MS در مهندسی MS در علوم محیط زیست MS در علوم کامپیوتر MS در سیستم های اطلاعاتی MS در ایمنی مدیریت فناوری MSin علوم کامپیوتر پیش پیش مهندسی

مکان ها

  • Huntingdon

    Marshall University, One John Marshall Drive, WV 25755, Huntingdon

سوالات