Keystone logo
Marquette University Law School

Marquette University Law School

Marquette University Law School

مقدمه

به دلایل مختلف و متنوع مردم دانشکده حقوقی خاصی را انتخاب می کنند. من می دانم که بسیاری از شما یک مدرسه را انتخاب می کنید زیرا معتقدید این "بهترین" دانشکده حقوق است که می توانید در آن تحصیل کنید. برخی از شما مایل به تحصیل در یک مدرسه در یک منطقه جغرافیایی خاص هستید ، در حالی که برخی دیگر از شما موسسه ای را انتخاب می کنند زیرا فکر می کنید برنامه آن در زمینه های خاصی از قانون تخصص دارد. شاید برخی از متقاضیان تمایل به تحصیل در مدرسه ای با وابستگی مذهبی خاص داشته باشند. و همه شما در مورد هزینه تحصیلات حقوقی ، و ارزش و بازاریابی مدرک JD خود پس از فارغ التحصیلی نگران هستید.

اینها همه ملاحظات معتبری هستند و مارکت به هر یک از این دلایل شایسته توجه جدی شماست. با این حال ، من پیشنهاد می کنم موارد دیگری نیز وجود دارد که باید درباره آنها فکر کنید. اول ، تجربه شما در دانشکده حقوق چگونه خواهد بود؟ آیا شما به عضوی از خانواده حامی دانشجویان ، اساتید ، مدیران و فارغ التحصیلان تبدیل خواهید شد؟ دوم ، در نتیجه تحصیلات حقوقی شما چه شخصیتی خواهید داشت؟ آیا دانشکده حقوق به شما کمک می کند تا برای همه افراد احترام بگذارید و درک کنید که چگونه قانون می تواند به مردم در حل مشکلات دشوار ، اغلب در زمان استرس شدید ، کمک کند؟ آیا بعد از دانشکده حقوق فرد بهتری خواهید بود یا نه؟

از نظر من قانون یک حرفه کمک است. ما به عنوان یک دانشکده حقوق کاتولیک و یسوعی ، تعهد خاصی داریم که اطمینان حاصل کنیم آموزش ارائه شده در مارکت برای افزایش احترام دانشجویان ما نسبت به همه مردم طراحی شده است ، در حالی که اطمینان می دهیم دانشجویان ما به وکلائی ماهر تبدیل می شوند که می توانند در حرفه وکالت عالی باشند .

مارکت یک فرصت غیرمعمول را برای شما فراهم می کند. اول ، ما یک دانشکده برجسته حقوق هستیم. برنامه درسی ما برای اطمینان از اینکه شما دانش ، مهارت و ارزشهای اساسی لازم برای وکالت در قرن بیست و یکم را دارید ، طراحی شده است. ما بسیار افتخار می کنیم که وکلا را آموزش می دهیم - وکلائی که در همه زمینه های این حرفه ، در شرکت های خصوصی و آژانس های دولتی ، ویسکانسین و سراسر ایالات متحده فعالیت می کنند. تصادفی نیست که بسیاری از فارغ التحصیلان ما قضات ایالتی و فدرال هستند و بسیاری از فارغ التحصیلان Marquette University Law School رهبران سیاسی و تجاری هستند. ما به دانش آموزان خود می آموزیم که مهارت های موفقیت در هر شاخه ای از حرفه خود را که انتخاب می کنند ، داشته باشند. بخشی از سنت تعلیم و تربیت یزوئیت تشویق دانش آموزان برای تبدیل شدن به عوامل تغییر مثبت در جامعه است. این امر به ویژه در یک دانشکده حقوق بسیار مهم است.

مکان ها

 • Milwaukee

  West Michigan Street,1215, 53233, Milwaukee

  برنامه ها

   موسسه همچنین ارائه می دهد:

   سوالات