Keystone logo
© Domus Academy
Maranello Design Academy

Maranello Design Academy

Maranello Design Academy

مقدمه

"در Maranello ما طراحان خودرو آینده را ایجاد می کنیم"

117698_Maranellokeystone02.png

Maranello Design Academy یک مدرسه فارغ التحصیل معتبر در زمینه مطالعات طراحی است. این دوره ها توسط دانشگاه Europa di Roma تایید شده است.

https://www.universitaeuropeadiroma.it

در Maranello Design Academy ما متعهد به آموزش دانش آموزان و تبدیل آنها به حرفه ای های سطح بالا هستند.

ما یک برنامه منحصر به فرد داریم که مبتنی بر همکاری بسیار نزدیک با صنعت است و فرصت های ویژه ای برای تجربه طراحی و فرهنگ ایتالیایی ارائه می دهد.

برنامه ما بر اساس سه ستون اصلی استوار است:

1. یادگیری با انجام

دانش آموزان در MDA با انجام کار در کلاس های کوچک استودیویی که توسط طراحان حرفه ای هدایت می شوند یاد می گیرند و امکان دستیابی به سطح بالایی از مهارت ها و مهارت های طراحی در طول سال های تحصیل را می آموزند.

2. طراحی کامل غوطه وری

طراحی و طراحی یادگیری در گالری ها و موزه های برخی از مشهور ترین اتومبیل های ورزشی و تولید کنندگان موتورسیکلت مانند فراری، Maserati، لامبورگینی، Ducati، Pagani و Alfa Romeo.

3. هنر کامل غوطه وری

برنامه درسی MDA شامل بازدید از مهمترین موزه های هنر ایتالیایی و سایت های معماری تاریخی می شود. به این ترتیب، دانش آموزان از مهارت های زیباییشناسی در زمینه هایی مانند نقاشی، مجسمه سازی و معماری، با بازدید از شاهکارهای تاریخی فرهنگ هنر ایتالیایی در رم، فلورانس و ونیز، مهارت های زیبایی شناختی خود را توسعه می دهند.

غوطه وری کامل

طراحی خودرو در هر کلاس و محیط اطرافش نفوذ می کند. Maranello Design Academy اختصاص داده شده به غوطه دادن دانش آموز در این عرصه با ارائه یک برنامه "طرح زنده طرح منحصر به فرد ".

دانشجویان Maranello Design Academy با هدایت طراحان حرفه ای و سفرهای علمی به کاوش موزه های خودرو دره موتور، به نمونه هایی از مدل های خودرو و موتورسیکلت های معاصر و تاریخی در موزه ها و گالری های Maserati، Ferrari، Lamborghini، Ducati و Pagani در معرض نمایش هستند. جایی که آنها طرح طراحی "زندگی" را تمرین می کنند.

در طول این کلاس های مخصوص طراحی، دانش آموزان به روش های اساسی برای دیدن، تفکر، و انجام این کار برای هر کسی که علاقه مند به دنبال حرفه ای در طراحی حمل و نقل هستند، معرفی شده است.

بازدید از کارخانه

فلسفه تحصیلی Maranello Design Academy در تعاملات عمیق بین معلمان و دانش آموزان در استودیو، در حوزه، و در یک مشاوره یک به یک ریشه دارد. دوره ی امتحان کامل در گستره ی گفتمان گسترده است اما به طور خاص برای هر دانش آموز شرکت می کند. با پایان دادن به این برنامه، دانش آموزان مقدمه ای جذاب در مورد طراحی غنی و مهندسی در دره موتور، که در آن مدرسه واقع شده است، شروع کرده و شروع به توسعه و تدوین رویکرد متمایز خود برای یادگیری طراحی می دانند.

Maranello Design Academy دانش آموزان خود را در یک سفر فرهنگی از طریق موزه های جذاب و امکانات تولید پر از تاریخ و فن آوری فراری، لامبورگینی، Pagani، Maserati، و Ducati می گیرد. ما معتقدیم که «برنامه غوطه وری کامل» احتمالا بالاترین نمونه را از لحاظ کیفیت و دانش فنی ارائه شده به دانش آموزان ارائه می دهد. این برنامه بازدید کننده های شخصی و سخنرانی های یک به یک را با طراحان برجسته و مهندسان که تجربیات حرفه ای خود را به اشتراک می گذارند و توجه جدی به تمام چالش های طراحی دانش آموز را فراهم می کند.

هنر غوطه وری کامل

میکل آنژ و لئوناردو داوینچی: رم، ونیز و فلورانس موزه های معماری در فضای باز هستند، جایی که تکامل سبک ها، تکنیک ها می تواند با راه رفتن در اطراف Plazas با شکوه و یا بازدید از موزه های فوق العاده غنی خود را شاهد است.

برای دانش آموزان طراحی، ایتالیا بهشت با ثروت بسیار ارزشمند از آثار و مکان است.

Maranello Design Academy دارای یک برنامه کامل غوطه وری است: یک برنامه غواصی است که دانشجویان را به ثروت ارزشمند کارها و جایگاه سنت هنری ایتالیایی و فرهنگ معرفی می کند.

این برنامه به منظور کمک به دانش آموزان به دست آوردن و توسعه یک بعد عمیق تر فرم ها، نسبت ها و رنگ ها از طریق تفکر انتقادی و مشاهده مهم ترین شاهکارهای هنری جهان است.

دانش آموزان با فرهنگ و فرهنگ هنری فراگیر ایتالیا، دانش آموزان در منظر بصری و ساختاری و زمینه فرهنگی خود غوطه ور می شوند.

Maranello Design Academy دانش آموزان را فرصتی منحصر به فرد برای تجربه معماری، نقاشی و مجسمه سازی ایتالیا از دست می دهد، از طریق سفرهای زمینی به رم، ونیز، فلورانس، بولونیا و بسیاری دیگر از شهرهای مهم و موزه ها.

مکان ها

  • Maranello

    Via Terra delle Rosse, 12, 41053, Maranello

سوالات