Keystone logo
Manuela Beltran University (Universidad Manuela Beltrán (UMB))

Manuela Beltran University (Universidad Manuela Beltrán (UMB))

Manuela Beltran University (Universidad Manuela Beltrán (UMB))

مقدمه

در UMB ما 4 پردیس در سراسر کشور داریم ، یک پیشنهاد 86 برنامه دانشگاهی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که توسط وزارت آموزش ملی تأیید شده است ، تحت روش حضوری و مجازی که 10 هزار دانشجو دارد و برنامه های آموزش مداوم با بیش از 40 هزار دانشجو در سراسر کشور کشور ، با مشارکت شرکت های دولتی و خصوصی.

برای دستیابی به یک آموزش با کیفیت ، ما 100 آزمایشگاه تخصصی دانشگاهی با فناوری پیشرفته در دانشگاه های خود ایجاد کرده ایم که آموزش تئوری - عملی را ارتقا می دهند ، به طوری که دانش آموزان می توانند تمام دانش آموخته شده را در کلاس به کار گیرند.

با تفکر در مورد اجرای دانش به دست آمده در کلاس و آزمایشگاه ها ، UMB از طریق 306 توافق نامه در سراسر کشور با شرکت ها و سازمان ها از تمام بخش های اقتصاد ، شیوه کارآفرینی دانشجویان خود را تشویق می کند.

مدل دانشگاهی ما به طور قابل توجهی دارای فرایندهای آموزش تحقیق است ، که در آن به دنبال توسعه دانش جدید است ، که در 23 گروه تحقیقاتی منعکس می شود ، که 70٪ از آنها در سه گروه اصلی Colciencias طبقه بندی شده اند ، بنابراین مدیریت عالی در توسعه علم و فناوری موسسه ما.

موسسه ما متعهد به آموزش حرفه ای ها برای یک محیط جهانی به طور فزاینده است ، به منظور ارائه برنامه های دانشگاهی با استانداردهای بین المللی و ارائه فعالیت های تحرک دانش آموزان ، آموزش و تحقیقات در 17 کشور ، بیش از 80 توافق نامه بین المللی با دانشگاه ها ، انجمن های حرفه ای و مراکز تحقیقاتی دارد. در 4 قاره.

علاوه بر این ، دانشگاه ما به نیازهای جامعه متعهد است و برای این منظور ، پروژه های اجتماعی بی شماری را توسعه داده است که اولین آنها با هدف 10 سال ، آزادی افراد محکومیت ناعادلانه در زندانهای کلمبیا از طریق این پروژه بوده است. Inocencia ، مورد دوم حمایت از معلولان در بهبود کیفیت زندگی آنها به لطف توسعه ، 33 سال پیش ، المپیک ویژه UMB بود. سومین پروژه اجتماعی ایجاد مرکز ایبرو-آمریکایی برای خودمختاری شخصی و کمک های فنی است - CIAPAT - منحصر به فرد در کلمبیا و دوم در آمریکای لاتین ، که در آن ما فن آوری های خودمختاری افراد مسن و افراد معلول را برای توسعه توسعه می دهیم. فعالیتهای روزمره شما

مکان ها

  • Bogotá

    Carrera 1,No. 60-00, 110311, Bogotá

    سوالات