Keystone logo
Manipal University Dubai

Manipal University Dubai

Manipal University Dubai

مقدمه

دانشگاه مانیپال دبی (MUD) یک دانشگاه شاخه ای از دانشگاه مانیپال، هند، بزرگترین دانشگاه خصوصی در کشور ثبت نام بیش از 25،000 دانش آموزان در سراسر 23 رشته است.

دانشگاه مانیپال، هند خانه را به برخی از بهترین موسسات برتری آکادمیک از جمله کالج پزشکی Kasturba و موسسه مانیپال تکنولوژی است.

دانشگاه مانیپال حضور خود را در دبی، امارات متحده عربی در سال 2000 تاسیس شده است. در حال حاضر، دانشگاه مانیپال، دبی enrols بیش از 1500 نفر از دانش آموزان 26 کشور در سراسر جهان و یک دانشگاه چند رشته هندی در منطقه است.

مو دبی به دولت از هنر، دانشگاه یاد آن در سپتامبر 2011 نقل مکان کرد. بیش از 750.000 گسترش فوت مربع از منطقه ساخته شده، پردیس پهن می توانید بیش از 4000 نفر دانش آموز خود جای دهد. به غیر از معاصر کلاس های درس هدف ساخته شده، به دانشگاه جدید در دبی شهر بین المللی علمی (DIAC) آزمایشگاه خانه های برش لبه در مهندسی، بیو تکنولوژی و فن آوری اطلاعات، و نیز به خانه به برخی از بهترین استودیوهای و کارگاه های آموزشی در منطقه برای برنامه ها در رسانه و ارتباطات و طراحی داخلی.

پردیس همچنین خانه های وسیع کتابخانه، کافه تریا، فراوان امکانات ورزشی داخلی و خارجی، از جمله آهنگ های دو و میدانی، زمین تنیس، یک مرکز سالن ورزش و تناسب اندام و یک مرکز تفریحی برای دختران و پسران. پردیس کل است از Wi-Fi را فعال کنید. دانشگاه شعبه این دانشگاه در دبی بر اساس شجره نامه های مشابه و با کیفیت است که دیده است مو رسیدن به این ارتفاعات بلند در هند است. فراتر از دانشگاهیان، دانش آموزان در مو، دبی قرار گرفتن در معرض کافی به حوادث فوق برنامه، فعالیت های ورزشی و دیگر رویدادهای فرهنگی. این دانشگاه دارای یک تیم ورزشی شکوفایی است که افتخاراتی در تمام حوادث در سطح دانشگاه پیشرو در منطقه به دست آورد و به همان اندازه در فعالیت های فرهنگی و ادبی در دبی فعال است.

مکان ها

  • Dubai

    G04,Dubai International Academic City (DIAC) PO Box 345050

    سوالات