Keystone logo
Mandarin House

Mandarin House

Mandarin House

مقدمه

بیش از 50،000 دانش آموز از 100+ ملیت، ماندارین خانه را به عنوان مدرسه زبان چینی خود انتخاب کرده اند و تخصص و شهرت ما در کمک به دانش آموزان در دستیابی به اهداف چینی خود، دومین کسی نیست.

ما افتخار می کنیم که جوایز بین المللی را به دست آوریم، به سخت ترین استانداردهای اعتباربخشی کیفیت دست یابیم و تنها بهترین مدرسان و کارکنان را که به یک چیز اختصاص داده شده اند، به کار گیریم: توانمند سازی چینی ها به عنوان سریع و کارآمد.

2017 شروع جدید دیگری است! ماموریت ما باقی می ماند. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که ماندارین را در شرایط خود به سرعت و به طور موثر یاد بگیرید.

ماندارین خانه یکی از اولین مدارس خصوصی ماندارین است که در چین تاسیس شده است. مأموریت ما این بود که دانش آموزان ماندارین را با یک مدرسه ای که دوره های انعطاف پذیر و گزینه های تحصیلی را ارائه می دادند که بتوانند ماندارین را در کوتاه ترین زمان ممکن موثر تر به کار گیرند.

بعد از 10 سال آموزش چینی، مجلس ماندارین بیش از 20،000 دانش آموز از سراسر جهان به اهداف یادگیری زبان کمک کرده است. ما آینده آیندۀ دانشجویان را تغییر داده ایم و به آنها کمک کردیم تا در زمینه ماندارین و باز شدن یک دنیای وسیع از فرصت های تجاری و اجتماعی دست یابیم.

2014 سال دهم از آموزش ماندارین است. ماموریت ما باقی می ماند. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که ماندارین را در شرایط خود به سرعت و به طور موثر یاد بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چرا 10 سال تجربه تدریس ماندارین خان را تجربه کرده اید، به لینک های زیر مراجعه کنید و ما را به مدرسه مناسب برای ما بسپارید.

مجوز ماندارین خانه

از سال 2004، ماندارین خانه استانداردهای کیفیت بین المللی را در تمام جنبه های عملیات و ارائه خدمات به چین به ارمغان آورده است. برای پذیرش استانداردها به غیر از بهترین، بهانه ای وجود ندارد.

حمایت از این باور ما افتخار می کنیم که با کیفیت معتبر توسط انجمن بین المللی مراکز زبان (IALC) تأیید شود. IALC که در سال 1983 تاسیس شد، شبکه ای از کلاس های با کیفیت بالا و مستقل است که زبان مادری آنها را برای دانش آموزان بین المللی تدریس می کند. یک فرآیند پذیرش دقیق و روش نظارت مستمر وجود دارد که تمام جنبه های عملیات ما، مدیریت محل برگزاری، برنامه درسی و کیفیت معلمان / کارکنان ما را در میان سایر موارد پوشش می دهد.

 • مجلس ماندارین با افتخار تنها مدرسه عضو هیئت مدیره IALC چین است
 • مجلس ماندارین به رسمیت شناخته شده دولت برای ارائه Bildungsurlaub به دانش آموزان آلمانی است
 • مجلس ماندارین به رسمیت شناخته شده است که وزارت آموزش و تحقیقات سوئد به دانش آموزان سوئدی ارائه می دهد
 • خانه ماندارین با Hanban به عنوان مرکز رسمی HSK، BCT و YCT ثبت می شود.

تخصص ما

ماندارین خان اولین مدرسه خصوصی چینی در چین بود:

 • بر اساس اصول اساسی ارائه آموزش ارتباطات چینی در زندگی شخصی خود، برنامه درسی جامع خود را توسعه دهید.
 • ارائه دوره های جوانان از جمله اردوگاه های تابستانی تابستانی چین و برنامه درسی خود را توسعه یافته و همچنین بر روی چینی های زندگی واقعی متمرکز شده است.
 • امروزه مدل عملیاتی به طور گسترده ای پذیرفته شده برای برنامه های کلاس های گروهی که در مدارس خصوصی در سراسر چین دیده می شود را معرفی کنید.
 • کیفیت بین المللی با IALC معتبر
 • اولویت بندی و اولویت اول ارائه دهنده زبان جهانی STM است.
 • برگزاری کنفرانس بزرگ بین المللی زبان در خارج از کشور.

جوایز ما

گاهی اوقات ممکن است دشوار باشد که در چین چهره ارزشمندتری پیدا کند و معلوم شود که آیا مدرسه حقیقت را بیان می کند یا فقط حرف های خالی را بیان می کند. صحبت کردن ارزان است و ادعا می کند که مدرسه زبان چینی برتر چین است و ما احساس می کنیم موظف به به اشتراک گذاشتن برخی از شناخت ها و جوایز ما از داخل چین و بین المللی است.

یکی از دستاوردهای افتخار ما شناخته شده است که ما از تحصیل در رشته تحصیل در خارج از سازمانها و سازمانها برای "جایزه ستاره ارائه دهنده خدمات جهانی" به عنوان مجوز Travel Study Travel دریافت کردیم. در سال 2008 ما به عنوان نخستین و تنها مدرسه زبان چینی نامزد شدیم و از آن زمان تاکنون 7 بار نامزد دریافت جایزه برتر این رده در سالهای 2009 و 2013 شده است.

خانم جاسمین بیان، مدیر عامل ما، در آن زمان اعلام کرد: "ما بسیار افتخار می کنیم که جایزه ستاره را بدست آوریم ... (و) ما قصد داریم به سختی کار کنیم و خدمات حرفه ای را به دانش آموزانمان از سراسر جهان ارائه دهیم. مجلس ماندارین شما را به چین دعوت می کند

شناسایی های دیگر شامل این است که توسط راهنمای سیاره چین تنها توصیه می شود و برنده حقوق میزبانی 28th Workshop سالانه IALC، 2011 که در نهایت توسط کمتر از 300 حرفه ای از زبان در سراسر جهان حضور داشتند مدرسه ما را به ستایش و تحسین بزرگ در روند تبدیل شدن به بزرگترین رویداد صنعت زبان در خارج از کشور که در چین برگزار می شود.

مهم نیست که کجا هستید، ما می توانیم به شما در تلاش برای استاد چینی کمک کنیم.

ماندارین خانه به طور فعال با صدها سازمان شریک در سراسر جهان کار می کند؛ از جمله دانشگاه ها، مدارس و سازمان ها (هر دو دولت و خصوصی) برای ارائه برنامه های زبان برنده جایزه خود را به دانش آموزان از سراسر جهان.

10 دلیل برای انتخاب مجلسی ماندارین

1. در سطح بین المللی توسط IALC - مدرسه تنها در چین تا به رسمیت شناختن کیفیت ما در این روش اعتبار.

2. در سال 2004 تاسیس شده و یکی از اولین مدارس خصوصی ماندارین در چین، ما بیش از 50،000 دانش آموز خارجی از 100+ ملیت را برای صحبت در مورد ماندارین کمک کرده ایم.

3. شناخته شده توسط Hanban به عنوان رسمی HSK آزمون مرکز مهارت های چینی.

4. معلمان واجد شرایط و با تجربه. همه در مقطع کارشناسی، دو زبانه، جامع آموزش دیده و به طور متوسط ​​5،000 ساعت آموزش چینی تجربه.

5. برنامه درسی تدریس شده خود. به طور منظم به روز شده و اصلاح شده، طراحی شده توسط بهترین معلمان سابق ما و در خط با HSK و CEFR اروپا است.

6. طیف گسترده ای از برنامه ها برای 11 سطح چینی، کلاس های گروه کوچک، آموزش خصوصی، چینی تخصصی کسب و کار، آماده سازی امتحان HSK، آموزش معلم چینی، کارآموزی و برنامه های تابستانی جوان.

7. زندگی دانشجویی بزرگ. فیس بوک، شبکه های فارغ التحصیلان و سرگرمی، فعالیت های فرهنگی هر هفته مانند آشپزی چینی، خوشنویسی، تورهای شهر، کونگ فو و بسیاری دیگر، سازماندهی می شود.

8. طیف وسیعی از گزینه های اقامتی با کیفیت - خانه داری، آپارتمان های استودیوی خصوصی و آپارتمان های مشترک.

9. مکان های مرکزی و مدرن در قلب مرکز پکن، شانگهای، سوژو، گوانگژو، شنژن، چنگدو، هنگ کنگ و نیویورک با امکانات متنوع و تمیز و اختصاص یافته است.

10. دوستانه و حرفه ای از کارکنان خدمات استقبال و کمک به شما در حل و فصل در چین. آنها همچنین به شما فرصتی میدهند تا چینیها را در خارج از کلاس درس افزایش دهید!

مکان ها

 • Shanghai

  Head Office 12F, 650 Hankou Road, , Shanghai

  • Beijing

   Suite 317, Tower 16, China Central Place, 89 Jianguo Road, , Beijing

   • Hong Kong

    Unit 2&5, 3F, Beautiful Group Tower, 74-77 Connaught Rd Central, Hong Kong Island, , Hong Kong

    • Guangzhou

     Suite 1403, Tower B, Zhongtai International Plaza, 161 West Linhe Road, , Guangzhou

     • Shenzhen

      Suite 1118, Xinhua Insurance Building, 171 Mintian Road, , Shenzhen

      • New York

       22 Rock Plaza, 22 West 48th Street, 10036, New York

       • Chengdu

        Suite 1708, Times 8, No.68, Zhiquan Section, Dongda Street, Jinjiang District, 610065, Chengdu

        • Suzhou

         Room 610, Building A, Xin Tian Xiang Plaza, 388 Su Ya Road, Suzhou Industrial Park, , Suzhou

         • China Online

          China Online, چین

          برنامه ها

           موسسه همچنین ارائه می دهد:

           سوالات