Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Liberty University Online

Liberty University Online

Liberty University Online

مقدمه

آموزش از راه دور پیشگام از سال 1985، دانشگاه آزادی اکنون بزرگترین خصوصی، دانشگاه غیر انتفاعی آنلاین کشور است. به عنوان بخشی از بزرگترین دانشگاه مسیحی در جهان، دانشگاه آزادی اینترنتی ارائه می دهد یک روش منحصر به فرد آموزش آنلاین.

بیش از 95،000 دانش آموزان در سراسر جهان آموزش و پرورش با همان کیفیت دانش آموزان مسکونی آزادی با انعطاف پذیری اضافه شده از کلاس های آنلاین لذت ببرید. ارائه بیش از 245 درجه آموزش از راه دور از گواهی به سطح دکترا، آزادی اینترنتی آموزش دانش آموزان به عنوان قهرمانان برای مسیح از طریق آموزش آنلاین است.

درجه آموزش از راه دور از Liberty اینترنتی یک سرمایه گذاری است که تاثیر مادام العمر می باشد. کلاس های دانشگاه مسیحی آنلاین آزادی در یک کلاس درس مجازی انعطاف پذیر، طراحی شده است که هر دو جذاب و چالش برانگیز تدریس می شود. دانش آموزانی که آموزش آنلاین را انتخاب کنید دسترسی به یک آرایه باور نکردنی از منابع آموزشی داشته و می تواند درجه آموزش از راه دور خود را در برنامه های خود را تکمیل کنید.

آزادی به طور مداوم در میان 10 دانشگاه آنلاین این پایگاه برای آموزش آنلاین به دلیل نرخ حفظ و فارغ التحصیلی بالای آن قرار گرفت. آزادی است که توسط کمیسیون در دانشکده های انجمن جنوبی مدارس و کالجها، بالاترین مجوز رسمی ممکن معتبر.

چرا دانشگاه آزادی آنلاین؟

بیش از 245 برنامه های مدرک بزرگترین، خصوصی، دانشگاه غیر انتفاعی در امریکا همه دوره های آموزش داده از یک جهان بینی مسیحی پایین ترین نرخ شهریه در میان دانشگاه های برتر اینترنتی

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

  • Lynchburg

    1971 University Blvd., 24515, Lynchburg

برنامه ها

سوالات