Keystone logo
Lund University

Lund University

Lund University

مقدمه

Lund University - Lund University برتر Lund University سوئد

Lund University در سال 1666 تاسیس شد و دارای 40000 دانشجو و 8000 کارمند است. این دانشگاه بیش از 130 برنامه کارشناسی ارشد و 10 برنامه کارشناسی را ارائه می دهد که به زبان انگلیسی تدریس می شوند .

لندن ترین جاذبه تحصیلی سوئد است. این دانشگاه یکی از گسترده ترین برنامه ها و دوره های آموزشی در اسکاندیناوی را ارائه می دهد که بر اساس تحقیقات متقابل و پیشرفته است. مدرک لیسانس از Lund University یک مشخصه کیفیت در سوئد و خارج از کشور است.

موضوع ها

نه دانشکده ما و بسیاری از مراکز تحقیقاتی تخصصی آموزش در زمینه های زیر را ارائه می دهند:

 • طراحی معماری
 • مطالعات منطقه ای
 • تجارت ، اقتصاد و مدیریت
 • فناوری مهندسی
 • محیط زیست و پایداری
 • هنرهای زیبا و نمایشی
 • علوم انسانی و زبان
 • قانون
 • پزشکی و بهداشت
 • علوم پایه
 • مدیریت خدمات
 • علوم اجتماعی

پژوهش

لوند بیش از 30 محیط تحقیقاتی پیشرو در جهان را در خود جای داده است و محل زندگی دو مرکز تحقیق در زمینه مواد در اروپا است: MAX IV (افتتاح در سال 2016) و ESS (که در سال 2023 افتتاح می شود). Lund University همچنین عضو شبکه های معتبر دانشگاهی تحقیقاتی فشرده Universitas 21 (U21) ، لیگ دانشگاه های تحقیقاتی اروپا (LERU) و اتحادیه دانشگاه اروپا برای سلامت جهانی (EUGLOH) است.

سبک آموزش

تفکر انتقادی و آزادی ذهن، سنگ بنای زندگی دانشگاهی در Lund University . تمرکز بر کار گروهی در محیط های غیر رسمی و کلاس باز، باعث تسهیل یادگیری، ایجاد گفتگو و کمک به ایجاد ایده های جدید می شود.

لند یک محل ملاقات بین المللی برای دانشجویان و محققان است. این باعث ایجاد محیط های کلاس جهانی می شود که دانش آموزان به دیدگاه های فرهنگی جدیدی دست می یابند و می توانند شبکه های بین المللی خود را توسعه دهند که توسط کارفرمایان در سراسر جهان بسیار ارزشمند است.

دانش آموزان در لند فرصت های عالی برای تعامل کسب و کار ارائه می کنند . شهر لند دارای یک محیط منحصر به فرد و جهانی برای فناوری، دانش، نوآوری و کارآفرینی است و میزبان گستره قابل ملاحظه ای از شرکت های بین المللی است.

زندگی دانشجویی

لوند با ترکیبی بی نظیر از کلوپ های بزرگ اجتماعی ("ملت های تاریخی") ، اتحادیه های دانشجویی و انجمن دانشگاهی ، دانش آموز شماره 1 برای دانشجویان بین المللی که به سوئد می آیند و بهترین دانشجویی در سوئد در نظر گرفته می شود ، یک دانش آموز پر جنب و جوش و فعال ایجاد می کند زندگی

شهر لند

شهر لندن واقع در جنوب سوئد، تنها 10 دقیقه با قطار به سومین شهر بزرگ سوئد Malmö و تنها 35 دقیقه به قطار به فرودگاه کپنهاگ در دانمارک است.

لوند به عنوان یکی از قدیمی ترین شهرهای سوئد که قدمت آن به سال 990 برمی گردد، شهری با تضادها است که بیش از 1000 سال تاریخ با دانش و ایده های مدرن آمیخته شده است. در لوند، جذابیت یک شهر کوچک، زیبا و سنگ‌فرش‌شده را می‌بینید که در کنار جاذبه‌های شهر بزرگ مانند خدمات، خرید، رستوران‌ها و رویدادهای فرهنگی قرار دارد. لوند همچنین محل استقرار شرکت های بزرگ بین المللی مانند سونی موبایل، تترا پاک، اریکسون، آلفا لاوال و گامبرو است.

انگلیسی به طور گسترده ای در سوئد و لند صحبت می شود (90٪ از سوئدی ها مسلط هستند)، به این معنی که شما می توانید یک فرهنگ اروپا منحصر به فرد بدون تجربه یک مانع زبان.

درباره Lund University بیشتر بدانید

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً از href="www.lunduniversity.lu.se دیدن کنید

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً بازدید کنید. همچنین می‌توانید از طریق فرم وب ما در lunduniversity.lu.se/degree-studies سؤالات خود را بپرسید یا ما را در اینستاگرام، لینکدین، توییتر و یوتیوب بیابید. شما همچنین می توانید به پادکست بین المللی Lund University گوش دهید!

رتبه بندی

Lund University به طور مداوم در بین 100 دانشگاه برتر جهان (95 در جهان و دانشگاه برتر سوئد، رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2023) رتبه بندی می شود.

شرایط پذیرش در برنامه

تعهد و آمادگی خود را برای موفقیت در مدرسه بازرگانی با شرکت در آزمون GMAT - پرکاربردترین آزمون برای پذیرش که مهارت های تفکر انتقادی و استدلال شما را می سنجد، نشان دهید.

آزمون مینی GMAT را دانلود کنید تا طعم سوالاتی را که در امتحان پیدا خواهید کرد به دست آورید.

مکان ها

 • Lund

  Paradisgatan 2 , SE-223 50, Lund

 • Malmö

  Campus Malmö, , Malmö

  • Helsingborg

   Campus Helsingborg Universitetsplatsen 2, SE-251 08, Helsingborg

   سوالات