Keystone logo
Luleå University of Technology

Luleå University of Technology

Luleå University of Technology

مقدمه

Luleå University of Technology

Luleå University of Technology در چندین زمینه تحقیقاتی با صلاحیت پیشرو در جهان رشد جدی را تجربه می کند. تحقیقات ما با همکاری نزدیک با صنایعی مانند Bosch ، اریکسون ، Scania ، LKAB ، SKF و دانشگاه های معتبر بین المللی انجام شده است. Luleå University of Technology سالانه 1.7 میلیارد SEK گردش مالی دارد. در حال حاضر 1650 نفر کارمند و 15 هزار و 500 دانشجو داریم.

Luleå University of Technology شمالی ترین دانشگاه فنی اسکاندیناوی است که در سواحل شرقی شمال سوئد تنها 100 کیلومتری جنوب دایره قطب شمال واقع شده و تفاوت های چشمگیری بین تابستان و زمستان دارد. از نور تماشایی شمالی ، برف فراوان و یک دریا یخ زده تا روزهای گرم تابستان در برخی از سواحل و 24 ساعت تابش روز امکان های سخاوتمندانه ای را برای فعالیت های فضای باز در سال فراهم می کند.

این مکان در فاصله کمی از برخی از فعال ترین مناطق معدن و اکتشاف در اروپا قرار دارد. این دانشگاه از نظر اکتشاف ، معدن ، متالورژی و محیط زیست در آموزش و پژوهش از جایگاه جدی برخوردار است. این نشانگر سنت طولانی تعامل با صنعت اکتشاف و معدن و بودجه صنعت است.

Luleå University of Technology"}" />

123680_170518-ltu2-046.jpg

با مجوز از Luleå University of Technology

چشم انداز و استراتژی های 2030

ویژن 2030

Luleå University of Technology - ویژن 2030:

 • ما آینده را از طریق آموزش نوآورانه و نتایج تحقیق مبتنی بر زمین شکل می دهیم. با ترسیم مکان خود در منطقه قطب شمال ، منافع جهانی اجتماعی ایجاد می کنیم.

اهداف کلی

دو هدف کلی Luleå University of Technology برای سال 2030 عبارتند از:

 • ما یک دانشگاه محور با چالش هستیم ، که به خاطر مشارکت آن در جامعه رقابتی و پایدار اذعان دارد.
 • ما با آموزش و تحقیقات بین رشته ای و با کیفیت عالی مشخص می شویم.

استراتژی های اصلی

برای اینکه چشم انداز و اهداف کلی خود را عملی کنیم ، ما بر شش استراتژی اصلی تمرکز می کنیم.

 • با همکاری های طولانی و طولانی ، از کیفیت ، ارتباط و دید اطمینان حاصل می کنیم.
 • از طریق شبکه ها و اتحادهای استراتژیک ، خود را به موقعیت می رسانیم و تأثیر بر توسعه اجتماعی داریم.
 • با داشتن زیرساخت های با کیفیت بالا ، مشخصات خود را تأیید می کنیم و همکاری را تقویت می کنیم.
 • از طریق بین المللی ، فعالیت های خود را تقویت و گسترش می دهیم و به منافع جهانی جامعه کمک می کنیم.
 • از طریق دیجیتالی شدن و فناوری جدید ، ما در محیط های آموزشی و یادگیری نوآورانه و همچنین خدمات کارآمد و در دسترس ترویج می کنیم.
 • با یک فرهنگ فراگیر که با شجاعت ، گشودگی و اعتماد ایجاد شده است ، ما توسعه و نوآوری ایجاد می کنیم.

Luleå University of Technology"}" />

123682_170518-ltu2-041.jpg

با مجوز از Luleå University of Technology

پایداری

Luleå University of Technology لاله با تحقیق و آموزش جامعه ای پایدار و جذاب را توسعه می دهد. بسیاری از موضوعات تحقیقاتی ما مربوط به جنبه های مختلف پایداری مانند مدیریت منابع طبیعی ، توسعه شهری پایدار ، مدیریت پسماند و بازیافت است. پایداری همچنین یک مسئله اصلی در کار ما برای توسعه بهترین محیط یادگیری سوئد است.

در Luleå University of Technology دانشجوی شوید

وقتی در Luleå University of Technology می شوید ، تحصیلات در سطح جهانی دریافت خواهید کرد.

برف داریم

چه به دنبال پیست های اسکی تازه مرتب ، چه اوج اکتشاف های باشکوه در دامنه کوه ها و چه کوهپیمایی باشید ، Luleå University of Technology بهترین اسکی سوئد را ارائه می دهد. از اکتبر تا نیمه تابستان چیزی برای همه وجود دارد ، در زیر آفتاب نیمه شب یا در تاریکی اواسط زمستان.

تحقیقات در سطح جهانی

Luleå University of Technology در صدر چندین حوزه تحقیقاتی است که از اهمیت بالایی برای جامعه برخوردار است. برخی از محققان ما دانشجویان سابق این دانشگاه هستند و امروزه آنها در سطح بین المللی شناخته می شوند. به عنوان مثال ، ساز به زودی برای جستجوی آب روی مریخ فرود می آید و شاید ، زندگی در این سیاره را پیدا کند.

دانشگاه صنعت

شرکتهایی مانند ما ، هم در همکاریهای پژوهشی و هم وقتی می خواهیم از دانشجویان ما در دوره ها و پروژه های پایان نامه کمک بگیرند.

شما به عنوان دانشجوی Luleå University of Technology ، از همکاری نزدیک ما با شرکت ها و جامعه بهره مند می شوید.

صرف نظر از اینکه کدام برنامه را انتخاب می کنید ، در طول تحصیل فرصت ارتباط با کارفرمایان را خواهید داشت. بسیاری از دوره های ما در فرم پروژه ارائه می شود که در آن یک پروژه واضح است که شما برای حل یک کار برای یک شرکت یا یک سازمان کار می کنید. همچنین می تواند ورود شما به یک شغل آینده باشد ، فرصتی که بسیاری از دانشجویان سابق ما از آن استفاده کرده اند. برخی از نوآوری های توسعه یافته در دوره های پروژه ما آنقدر موفق شده اند که منجر به ثبت اختراع شده اند.

محیط مطالعه در Luleå University of Technology

در Luleå University of Technology ، تقریباً در هر ساختمان ، امکانات روشن و تازه و فضای زیادی وجود دارد که برای دانشجویان و کافه ها و رستوران ها بسیاری از فضای اجتماعی وجود دارد.

مکان ها

 • Luleå

  Lulea university of technology, 97187, Luleå

سوالات