Keystone logo
Luiss Guido Carli

Luiss Guido Carli

Luiss Guido Carli

مقدمه

دانشگاه لوئیس

باز کن. درگیر کننده . مسئول.

چرا لوئیس

رتبه برتر، بسیار نوآورانه در آموزش با مدل یادگیری مبتنی بر پرس و جو، واقعا بین المللی با بیش از 50 درصد برنامه ها به زبان انگلیسی، کاملا متعهد به پایداری و شمول، عمیقا درگیر با جوامع حرفه ای است. اینها تنها برخی از دلایل انتخاب لوئیس است.

درباره لوئیس

لوئیس واقع در رم، در علوم اجتماعی با 4 دپارتمان تجارت و مدیریت، اقتصاد و دارایی، حقوق و علوم سیاسی تخصص دارد و بیش از 10000 دانشجو را در یک محیط پویا و بین المللی آموزش می دهد.

رتبه بندی

رتبه 14 در سراسر جهان برای سیاست و مطالعات بین‌الملل و 50 نفر برتر برای کسب و کار و مدیریت و حقوق در رتبه‌بندی دانشگاه جهانی QS بر اساس موضوع و رتبه 30 در سراسر جهان در کارشناسی ارشد FT در مدیریت ، جهشی 60 رتبه از سال 2019.

حقایق کلیدی

دانشجویان و مربیان از 102 کشور در سراسر جهان می آیند و لوئیس عضو فعال شبکه های علمی برجسته ای مانند QTEM و دانشگاه اروپایی ENGAGE.EU است.

مدل آموزشی

ماموریت لوئیس این است که دانش‌آموزان را به‌عنوان پرسشگر آماده کند: افرادی کنجکاو، با ذهن باز، قابل اعتماد، که می‌توانند چالش‌های مربوطه را با نگرش خود به تفکر مانند دانشمندان و در عین حال که به‌عنوان حرفه‌ای پیشرو عمل می‌کنند، چارچوب‌بندی و حل کنند.

برنامه ها

لیسانس – فوق لیسانس – فوق لیسانس – فارغ التحصیل دیجیتال – دانشگاه تابستانی – برنامه بنیاد – دکتری

دانشکده و تحقیقات

دانشکده لوئیس متشکل از دانشگاهیان مشهور جهان است که تجربیات گسترده خود را از برخی از معتبرترین مؤسسات جهان به ارمغان می‌آورند، و مجموعه وسیع و متنوعی از متخصصان برتر مانند مدیران شرکت‌ها، دیپلمات‌ها، وکلا و نمایندگان مدیریت دولتی. بیش از 50 استاد مدعو به مشارکت جهانی فزاینده لوئیس می افزایند.

لوئیس در خط مقدم دقیق ترین و مرتبط ترین تحقیقات علوم اجتماعی، به ویژه در زمینه های تجارت و مدیریت، اقتصاد، حقوق و علوم سیاسی است. در حال حاضر 88 پروژه تحقیقاتی با بودجه در حال انجام است، از جمله چندین کمک مالی در سطح اروپا و 33 پروژه تحقیقاتی مرتبط با ملی (PRIN) در سال 2023. در سال 2022، لوئیس 57 نشریه بین المللی برتر را شمارش کرد.

بورسیه ها و زندگی پردیس

بورس تحصیلی

لوئیس علاوه بر تضمین یک آموزش با کیفیت بالا و با کیفیت، از دانش‌آموزان با عملکرد بالا و شایسته که شرایط خاص مالی یا شایستگی را برآورده می‌کنند، حمایت اقتصادی می‌کند .

پردیس ها

لوئیس در یکی از زیباترین محله های رم واقع شده است، با ساختمان هایی که منعکس کننده فضا و زیبایی شهر، فضاهای سبز سرسبز، کلاس های درس با تکنولوژی بالا و فضاهای خلاقانه خلاقانه است.

کتابخانه

ایده ای بسازید، به یک سوال پاسخ دهید، یک کنجکاوی را برآورده کنید، این چیزی است که کتابخانه لوئیس ارائه می دهد، خواه از طریق دسترسی مستقیم به مجموعه اتاق ها و خدمات پشتیبانی تحقیقات کتابشناختی در یکی از فضاهای باز و چند منظوره یا از طریق خارج از دانشگاه باشد. دسترسی به کاتالوگ آنلاین گسترده و مجموعه های الکترونیکی.

اقامتگاهها

اقامتگاه های لوئیس در نزدیکی سه پردیس اصلی قرار دارند و انواع اقامتگاه ها و خدمات را ارائه می دهند تا احساس کنید که در خانه دور هستید.

آموزش و پرورش

دفتر تدریس خصوصی برای راهنمایی، همراهی و الهام بخشیدن به دانش آموزان در طول حرفه کالج طراحی شده است. سه سرویس اصلی آن، تدریس خصوصی دانشگاهی، تدریس خصوصی آکادمیک، و خدمات آموزشی فراگیر It's U!، برای پیشینه، مطالعات و جاه طلبی های هر دانش آموز شخصی سازی شده است .

مرکز زبان دانشگاه

تسلط بر زبان ها در دنیای جهانی شده ما اساسی است. به همین دلیل، لوئیس انگلیسی، عربی، چینی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی، روسی و اسپانیایی را به عنوان زبان دوم یا سوم ارائه می دهد.

تحرک دانشجویی

لوئیس با 56 مدرک مضاعف، LLM، مدرک مشترک و مبادلات ساختاریافته و همچنین بیش از 243 قرارداد اراسموس و تبادل دانشجوی دوجانبه، متعهد به ارائه فرصت هایی برای دانش آموزان برای غوطه ور شدن در محیط های غنی است که تکمیل کننده یک آموزش با کیفیت است.

خدمات شغلی

لوئیس به لطف ارتباطات خود با بیش از 500 موسسه دولتی و خصوصی و همچنین شرکت های چند ملیتی، فرصت های شغلی واقعی را برای دانشجویان و فارغ التحصیلان فراهم می کند و از آنها در ورود به بازار کار از طریق کارآموزی، جلسات و سمینارها با شرکت ها و موسسات بین المللی پیشرو حمایت می کند.

ورزش

همکاری، احترام، بازی جوانمردانه، عزم راسخ، اعتماد به نفس: ورزش به ما کمک می کند تا نسخه های بهتری از خودمان باشیم . انجمن ورزشی لوئیس تمام ورزش های آماتور و رقابتی دانشگاه را سازماندهی می کند و نه تنها بر دانشجویان ورزشکار (بیش از 50 ورزشکار برتر) بلکه بر روی کسانی که علاقه مند به انجام ورزش در سطح غیر رقابتی هستند تمرکز می کند.

انجمن های دانشجویی

تحصیل در لوئیس به معنای درگیر شدن و مشارکت فعالانه در فعالیت‌های فوق‌درسی متعددی است که مستقیماً توسط دانشجویان سازمان‌دهی و ترویج می‌شوند، که نشان‌دهنده یک فرصت فوق‌العاده برای گرد هم آمدن در طول دوران تحصیلی شما در دانشگاه است.

اکنون درخواست دهید

لوئیس متعهد به ثبت نام دانش آموزان برجسته با استعداد و پتانسیل بالا است که از سراسر ایتالیا و جهان آمده اند. پذیرش مبتنی بر شایستگی، رقابتی و بسیار گزینشی است که باعث می شود فارغ التحصیلان لوئیس در بازار کار متمایز شوند.

پذیرش در مقطع کارشناسی

انتخاب بین المللی - برای دانش آموزانی که دیپلم دبیرستان را در خارج از ایتالیا دریافت می کنند، پذیرش های متوالی در طول سال تحصیلی وجود خواهد داشت. داوطلبانی که حداقل نمرات معینی را در آزمون های SAT، ACT یا IB کسب کرده اند ، از فرآیند گزینش معاف هستند.

پذیرش فارغ التحصیل

انتخاب بین المللی - برای دانش آموزانی که مدرک لیسانس را در خارج از ایتالیا دریافت می کنند، پذیرش های متوالی در طول سال تحصیلی وجود خواهد داشت. داوطلبانی که حداقل نمرات معینی را در GMAT یا GRE کسب کرده اند از فرآیند گزینش معاف هستند .

آمار

لوئیس در اعداد

همه شماره های لوئیس:

 • 1977 تاریخ تاسیس
 • 4 گروه: اقتصاد و دارایی، تجارت و مدیریت، حقوق، علوم سیاسی
 • 2 مدرسه: کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • 10.173 کل دانش آموزان ثبت نام شده
 • 11 امکانات، پردیس ها و دیگر فضاهای نوآوری
 • نسبت استاد به دانشجو 1:7 (میانگین کشوری 1:21)
 • 311 دانشگاه همکار
 • 65 کشور با دانشگاه های شریک فعال
 • 18 برنامه دروازه برای دانشجویان خارجی
 • 56 دو درجه و مبادلات ساختاریافته
 • 2.456 دانشجوی ورودی و خروجی هر سال در خارج از کشور تحصیل می کنند
 • 96% نرخ مشارکت نیروی کار برای فارغ التحصیلان اخیر (1 سال پس از فارغ التحصیلی)
 • 94٪ دانش آموزان به روز با برنامه امتحانات (75٪ میانگین کشوری)
 • 92٪ دانش آموزانی که به موقع فارغ التحصیل شدند (62.5٪ میانگین کشوری)
 • 2،2 ماه بین فارغ التحصیلی و اولین کار
 • 33 نشریه بین المللی برتر در سال 2018-2019
 • 13 تعداد کمک های مالی برنده شده در سال 2019
 • 13 مرکز تحقیقاتی
 • 78 مشارکت بین المللی

  ویژگی های پردیس

  پردیس ها و باغ ها

  لوئیس دارای 12 ساختار از جمله فضاهای آموزشی، دفاتر و اقامتگاه ها در رم و میلان با مرکز لوئیس میلان است.

  پردیس های لوئیس

  پردیس های اصلی دانشگاه به دلیل معماریشان در رم مورد احترام هستند که نشان دهنده جنبش های مهم در تاریخ هنری شهر هستند و همچنین به خاطر باغ های سرسبزشان، واحه های کوچک در یک شهر شلوغ.

  پردیس Viale Romania

  در پردیس لوئیس در Viale Romania 32، دانشگاه کلیه فعالیت های آموزشی و پژوهشی بخش های تجارت و مدیریت، اقتصاد و دارایی و علوم سیاسی را برگزار می کند.

  از طریق پردیس پارنزو

  در پردیس لوئیس در Via Parenzo 11، دانشگاه کلیه فعالیت های آموزشی و تحقیقاتی گروه های حقوق را برگزار می کند.

  پردیس Viale Pola

  در پردیس لوئیس در Via Pola 12، دانشگاه دارای دفاتر مدیر کل، رئیس، و رئیس و کلیه فعالیت های آموزشی دانشکده روزنامه نگاری "Massimo Baldini" و دوره های تحصیلات تکمیلی است.

  پردیس ویلا بلان

  در پردیس لوئیس ویلا بلان، واقع در Via Nomentana 216، دانشگاه کلیه فعالیت های اداری و آموزشی مدرسه تجاری لوئیس را برگزار می کند.

  پردیس Viale di Villa Emiliani

  در پردیس لوئیس در Viale di Villa Emiliani 14، واقع در Via Nomentana 216، دانشگاه کلیه فعالیت های اداری و آموزشی دانشکده دولت، دانشکده اقتصاد سیاسی اروپا و دانشکده حقوق را برگزار می کند.

  کتابخانه لوئیس

  کتابخانه لوئیس با فضاهای کاملاً جدیدی بازسازی شده تا دیدگاه جدیدی را در خود جای دهد، در علوم اجتماعی، به ویژه در حقوق، اقتصاد و علوم سیاسی تخصص دارد.

  این کتابخانه همچنین وظیفه جمع آوری و به اشتراک گذاری نتایج جامعه پژوهشی دانشگاه را بر عهده دارد.

  باغ های لوئیس

  پردیس های لوئیس Viale Pola، Viale Romania، و Villa Blanc در باغ هایی غوطه ور هستند که دارای ارتباط تاریخی و فرهنگی هستند.

  ویلا د هریتز

  پردیس لوئیس بین Viale Romania و Via Panama بخشی از یک ملک بسیار بزرگتر است. زمانی که متعلق به Conte de Heritz بود، در سال 1878، این ملک با اتحاد ویلاهای کوچکتر حومه شهر (ویلا دیگن، ویلا لچه، ویلا سیمونتی و غیره) ایجاد شد.

  ویلا بلان

  ویلا بلان توسط بارون آلبرتو دی بلان بین سال های 1895 و 1898 پس از اینکه وی به عنوان وزیر امور خارجه در دولت کریسپی معرفی شد، به کار گرفته شد. دی بلان که مردی با فرهنگ خوب با دیدگاهی بین المللی بود، نشان خود را در فرهنگ معماری و تزئینی رم گذاشت.

  ویلا آلبرونی

  ویلا آلبرونی، در کنار ویلا پاگانینی، تمام آن چیزی است که از املاک کاردینال جولیو آلبرونی باقی مانده است، که در سال 1722 بیش از 27 هکتار وسعت داشت.

   رتبه بندی

   LUISS در رتبه بندی

   • دانشگاه خصوصی شماره 1 در ایتالیا
   • در 1٪ برتر برای تجارت و مدیریت
   • یکی از 50 برنامه برتر علوم سیاسی در جهان
   • در میان 100 برنامه مدیریتی برتر فایننشال تایمز
   • در رده برتر در 10 دسته. در میان 25 برتر در جهان برای درآمد حاصل از توسعه شخصی مداوم
   • رتبه دوم از بین 40 دانشگاه ایتالیا برای میانگین حقوق سالانه فارغ التحصیلان 25 تا 34 ساله

   اعتیار سنجی ها

   EFMD Equis معتبر شناخته شدAMBA معتبر شناخته شد

   مکان ها

   • Rome

    Viale Pola 12, 00198, Rome

    سوالات