Keystone logo
Lucerne University of Applied Sciences and Arts

Lucerne University of Applied Sciences and Arts

Lucerne University of Applied Sciences and Arts

مقدمه

Lucerne University of Applied Sciences and Arts - شریک شما برای آموزش عالی در تجارت و مدیریت

برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه شده توسط Lucerne University of Applied Sciences and Arts به دانشجویان کمک می کند تا به یک حرفه جدید تبدیل شوند. هنگامی که صحبت از آموزش مداوم و اجرایی به میان می آید، متخصصان می توانند از بین دوره های مختلف کسب و کار و مدیریت انتخاب کنند، که مانند برنامه های مدرک، بر اساس تحقیقات قوی و تجربه عملی طولانی مدت است.

تحقیق در مورد دانش برای آموزش و تمرین

Lucerne University of Applied Sciences and Arts با همکاری نزدیک با صنعت، ارائه‌دهندگان خدمات، مقامات دولتی، سازمان‌های غیرانتفاعی، و فدراسیون‌ها/انجمن‌ها، پروژه‌های تحقیقاتی را آغاز و اجرا می‌کند که یافته‌های آن هم به آموزش و هم در عمل کمک می‌کند.

علاوه بر این، مدرسه ما تحقیقاتی را انجام می دهد - بیشتر آن در یک محیط بین رشته ای - در زمینه های زیر: کنترل مالی و حسابداری، مالی و بانکداری، ارتباطات و بازاریابی، مدیریت عمومی و اقتصاد، گردشگری و تحرک، و مدیریت شرکت.

فرصت های همکاری

Lucerne University of Applied Sciences and Arts به شرکت‌های تجاری و دولتی هر چیزی از مشاوره کوتاه‌مدت گرفته تا انجام یک پروژه تحقیقاتی که در طول چند سال ادامه دارد (فقط به زبان آلمانی) ارائه می‌دهد.

خدمات انتقال

شرکت‌ها می‌توانند خدمات مدرسان یا همکاران پژوهشی Lucerne University of Applied Sciences and Arts به طور موقت استخدام کنند.

پروژه های تحقیقاتی منتخب

مجموعه کوچکی از پروژه های تحقیقاتی قابل توجه را که از مجموعه گسترده چهار مؤسسه Lucerne University of Applied Sciences and Arts (فقط به زبان آلمانی) گرفته شده است، بیابید.

Lucerne University of Applied Sciences and Arts - دانشگاهی برای متخصصان

Lucerne University of Applied Sciences and Arts توسط شش کانتون مرکزی سوئیس پشتیبانی می شود. با بیش از 8000 دانشجو در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد، بیش از 5000 دانشجو در برنامه های آموزش مداوم و اجرایی و 400 پروژه جدید در تحقیق و توسعه، بزرگترین موسسه آموزشی در این منطقه، قلب سوئیس است.

ویژگی های پردیس

امکانات مدرسه تجاری لوسرن همه چیز را برای لذت بخشیدن به مطالعه دارد، از کتابخانه و غذاخوری گرفته تا مهدکودک. نگاهی بیندازید و در مورد زندگی دانشگاهی بیاموزید.

  مکان ها

  • Lucerne

   Werftestrasse,4, 6002, Lucerne

   • Risch-Rotkreuz

    Risch-Rotkreuz, سویس

    • Emmenbrücke

     Emmenbrücke, سویس

     سوالات